Maximum Bygg AS
- Omsetning
- 547 046
- +1 104,7 %
- Resultat
- 46 221
- 7 års regnskap
Om Maximum Bygg AS
Maximum Bygg AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Snekkerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Maksim Miljukov er styrets leder. I 2025 hadde Maximum Bygg AS en omsetning på 547 046 kr, en økning på 1105 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 46 221 kr. Egenkapitalen var −507 088 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Maksim Miljukov med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 256 innen snekkerarbeid i Oslo, og ett av 11 274 i Norge. Det er eldre enn 59 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Oppussing,snekring, byggning, montering av møbel.
API og MCPGET /company/921997922
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921997922" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921997922",
"name": "MAXIMUM BYGG AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.320",
"nace_desc": "Snekkerarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921997922" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Maximum Bygg AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Maximum Bygg AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Maximum Bygg AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1 104,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 547 046 kr | 55 463 kr | 46 221 kr | 161 049 kr | −507 088 kr | 668 137 kr |
| 2024 | 45 411 kr | −254 438 kr | −269 882 kr | 210 044 kr | −553 309 kr | 763 353 kr |
| 2023 | 133 450 kr | −129 324 kr | −141 326 kr | 230 826 kr | −283 427 kr | 514 253 kr |
| 2022 | 911 023 kr | −103 773 kr | −122 952 kr | 310 640 kr | −142 097 kr | 452 737 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 80 prosent av driftsinntektene.
Kundefordringer står for om lag 33 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/921997922/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921997922/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921997922",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 547046, "operating_profit": 55463, "net_profit": 46221, "equity": -507088, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 45411,
"operating_profit": -254438,
"net_profit": -269882,
"equity": -553309,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921997922" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Maximum Bygg AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Maximum Bygg AS per år.
Hvordan har omsetningen til Maximum Bygg AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 04.01.2019API og MCPGET /company/921997922/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921997922/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921997922",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921997922" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Maximum Bygg AS?
List alle roller i Maximum Bygg AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Maksim Miljukov | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/921997922/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921997922/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921997922",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921997922" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Maximum Bygg AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Maximum Bygg AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Maximum Bygg AS | BEDR | Snekkerarbeid | Oslo | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.7.2019 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.1.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921997922/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921997922/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921997922",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921997922" })Spør AI-assistenten
Når ble Maximum Bygg AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Maximum Bygg AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Maximum Bygg AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -314,9 % | 26,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,10 | 1,22 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921997922/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921997922/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921997922",
"nace_code": "43.320",
"industry_count": 2774,
"revenue": { "value": 547046, "percentile": 0.3452 },
"operating_margin": { "value": 0.1014, "percentile": 0.7351 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921997922" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Maximum Bygg AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Maximum Bygg AS på i bransjen?
Hvor ligger Maximum Bygg AS blant de 2774 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Maximum Bygg AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Maximum Bygg AS?
Det er registrert 11 274 selskaper i Norge innen snekkerarbeid, hvorav 1 256 i Oslo.
Er Maximum Bygg AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 59 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 408 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Maximum Bygg AS et aktivt selskap?
Maximum Bygg AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Maximum Bygg AS?
Maximum Bygg AS driver innen snekkerarbeid, med NACE-kode 43.320 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Oppussing,snekring, byggning, montering av møbel.
Hvem er største aksjonær i Maximum Bygg AS?
Største aksjonær i Maximum Bygg AS er Maksim Miljukov med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Maximum Bygg AS?
Maximum Bygg AS hadde i 2025 en omsetning på 547 046 kr og et overskudd på 46 221 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Maximum Bygg AS?
I 2025 hadde Maximum Bygg AS et driftsresultat på 55 463 kr.
Er Maximum Bygg AS registrert i MVA-registeret?
Maximum Bygg AS er registrert i MVA-registeret (siden 2019) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Maximum Bygg AS?
Organisasjonsnummeret til Maximum Bygg AS er 921 997 922. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 04.01.2019.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.