Clouseau AS
- Omsetning
- 0
- 2024
- Resultat
- 6 384
- −98,4 %
Om Clouseau AS
Clouseau AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Stein Arne Blomseth er styrets leder. I 2024 hadde Clouseau AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 6 384 kr. Egenkapitalen var 852 442 kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Stein Arne Blomseth med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 84 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Konsulent- og investeringsvirksomhet.
Formål
Konsulentvirksomhet, primært innen idrett og kultur. Selskapet kan også investere i andre virksomheter.
API og MCPGET /company/921969074
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921969074" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921969074",
"name": "CLOUSEAU AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921969074" })Spør AI-assistenten
Når ble Clouseau AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Clouseau AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Clouseau AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2020–2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 kr | −3 861 kr | 6 384 kr | 852 435 kr | 852 442 kr | −7 kr |
| 2023 | 0 kr | −16 756 kr | 387 977 kr | 1,14 mill kr | 1,44 mill kr | −300 007 kr |
| 2022 | 0 kr | −35 kr | 2 012 kr | 1,05 mill kr | 1,05 mill kr | 568 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 1,43 mill kr | 1,43 mill kr | 0 kr |
| 2020 | 0 kr | −10 042 kr | −6 671 kr | 2,14 mill kr | 2,12 mill kr | 20 000 kr |
Balanse
2024Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2024 ble det avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 36 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/921969074/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921969074/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921969074",
"years": [
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -3861, "net_profit": 6384, "equity": 852442, … },
{ "year": 2023, "revenue": 0, "operating_profit": -16756, "net_profit": 387977, "equity": 1436058, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921969074" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Clouseau AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Clouseau AS per år.
Hvordan har omsetningen til Clouseau AS utviklet seg fra 2020 til 2024?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 22.12.2018API og MCPGET /company/921969074/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921969074/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921969074",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921969074" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Clouseau AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Clouseau AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stein Arne Blomseth | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 368 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/921969074/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921969074/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921969074",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921969074" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Clouseau AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Clouseau AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.5.2025 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 6.5.2025 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 12.3.2025 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 12.3.2025 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 14.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.9.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.9.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921969074/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921969074/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921969074",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2025-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921969074" })Spør AI-assistenten
Når leverte Clouseau AS sist godkjent årsregnskap?
Hvilke fusjoner har Clouseau AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Clouseau AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 85,7 % |
| Gjeldsgrad | -0,00 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,7 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921969074/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921969074/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921969074",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45459,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921969074" })Spør AI-assistenten
Er Clouseau AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Clouseau AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Clouseau AS blant de 45459 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Clouseau AS
Hvor lenge har Clouseau AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Clouseau AS ble etablert i 2018 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 84 % av selskapene.
Hvilken status har Clouseau AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Clouseau AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Clouseau AS?
Organisasjonsformen til Clouseau AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i Clouseau AS?
Styrets leder i Clouseau AS er Stein Arne Blomseth.
Hvem er største aksjonær i Clouseau AS?
Største aksjonær i Clouseau AS er Stein Arne Blomseth med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Clouseau AS for i 2024?
Clouseau AS hadde i 2024 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 6 384 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Clouseau AS?
Driftsresultatet for 2024 var −3 861 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvilket org.nr har Clouseau AS?
Clouseau AS har org.nr 921 969 074 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.