Rr-G Holding AS
Org.nr 921880677
Om Rr-G Holding AS
Rr-G Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Modum, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Runar Grøsland er daglig leder, og Runar Grøsland er styreleder. I 2025 hadde Rr-G Holding AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 14 399 kr. Egenkapitalen var 2,07 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Runar Grøsland med 97 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking i Modum, og ett av 1 412 i Norge. Det ble etablert samme år som 60 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Å eie aksjer i ett eller flere selskaper og forvalte avkastningen.
API og MCPGET /company/921880677
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921880677" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921880677",
"name": "RR-G HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "81.230",
"nace_desc": "Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MODUM", "county": "BUSKERUD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921880677" })Spør AI-assistenten
Hva driver Rr-G Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Rr-G Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Rr-G Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −14 640 kr | −14 399 kr | 2,17 mill kr | 2,07 mill kr | 100 000 kr |
| 2024 | 709 kr | −11 547 kr | 1,39 mill kr | 2,08 mill kr | 2,08 mill kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | −13 148 kr | 91 133 kr | 974 338 kr | 695 176 kr | 279 163 kr |
| 2022 | 0 kr | −16 076 kr | −15 543 kr | 881 788 kr | 604 043 kr | 277 745 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 27 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/921880677/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921880677/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921880677",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -14640, "net_profit": -14399, "equity": 2069761, … },
{ "year": 2024, "revenue": 709, "operating_profit": -11547, "net_profit": 1388986, "equity": 2084161, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921880677" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Rr-G Holding AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Rr-G Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rr-G Holding AS per år.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 04.03.2019Styre
1Sist endret 04.03.2019API og MCPGET /company/921880677/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921880677/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921880677",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921880677" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Rr-G Holding AS?
List alle roller i Rr-G Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Rr-G Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 nye · 1 endret eierandel
- Emily Jeannette Coburn Grøsland1 %
- Neli Grøsland1 %
- Runar Grøsland100 % → 97 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Runar Grøsland | Person | Ordinære aksjer | 97.0 % | 29 100 |
| Emily Jeannette Coburn Grøsland | Person | Ordinære aksjer | 1.0 % | 300 |
| Neli Grøsland | Person | Ordinære aksjer | 1.0 % | 300 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/921880677/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921880677/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921880677",
"shareholders": [
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921880677" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rr-G Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Er Rr-G Holding AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Rr-G Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Datterselskaper av Rr-G Holding AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/921880677/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921880677/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921880677",
"chain": [
{ "org_no": "921880677", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 3,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "921880677" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Rr-G Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.3.2019 | Vedtektsfestet formål ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921880677/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921880677/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921880677",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921880677" })Spør AI-assistenten
Når ble Rr-G Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Rr-G Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Rr-G Holding AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 95,4 % | 42,8 % |
| Likviditetsgrad | 5,90 | 1,57 |
| Gjeldsgrad | 0,05 | 0,99 |
| Egenkapitalrentabilitet | -0,7 % | 10,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921880677/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921880677/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921880677",
"nace_code": "81.230",
"industry_count": 360,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921880677" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Rr-G Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Rr-G Holding AS blant de største selskapene innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking?
Hvor solid er Rr-G Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
RR-G HOLDING AS eier aksjer i 3 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Safe 1 Buskerud AS | Modum | 100.0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
| Safe1 Trøndelag AS | Modum | 100.0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
| Safe1 AS | Modum | 100.0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Rr-G Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Rr-G Holding AS?
Det er registrert 1 412 selskaper i Norge innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking, hvorav 12 i Modum.
Er Rr-G Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 49 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 60 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Rr-G Holding AS i Enhetsregisteret?
Rr-G Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Rr-G Holding AS?
Daglig leder i Rr-G Holding AS er Runar Grøsland, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Rr-G Holding AS?
Rr-G Holding AS eies i hovedsak av Runar Grøsland (97 %). Totalt er det registrert 3 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvilke datterselskaper har Rr-G Holding AS?
Rr-G Holding AS har 3 registrerte datterselskaper: Safe 1 Buskerud AS, Safe1 Trøndelag AS og Safe1 AS. Hele eierstrukturen vises i Eierstruktur-seksjonen på denne siden.
Hvordan går det økonomisk med Rr-G Holding AS?
I 2025 omsatte Rr-G Holding AS for 0 kr, ned 100 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 14 399 kr.
Hvor solid er balansen til Rr-G Holding AS?
Egenkapitalen i Rr-G Holding AS var 2,07 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 95,4 % av totalkapitalen.
Hva er organisasjonsnummeret til Rr-G Holding AS?
Rr-G Holding AS har org.nr 921 880 677 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Buskerud
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.