B&c Reis & Stillas AS
- Omsetning
- 45,6 mill
- +32,6 %
- Resultat
- 2,8 mill
- +1,9 %
- Ansatte
- 61
- +20 siden mars
Om B&c Reis & Stillas AS
B&c Reis & Stillas AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Luis Alberto Bermudez er styrets leder. I 2025 hadde B&c Reis & Stillas AS en omsetning på 45,63 mill kr, en økning på 33 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2,82 mill kr. Egenkapitalen var 5,71 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er El Paso Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 260 innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted i Oslo, og ett av 3 540 i Norge. Det ble etablert samme år som 148 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Drive håndverk og utleie, stillas til bygg og bruer, samt annen virksomhet som naturlig hører innunder disse virksomheter.
API og MCPGET /company/921725426
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921725426" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921725426",
"name": "B&C REIS & STILLAS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.990",
"nace_desc": "Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted",
"employees": 61,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921725426" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder B&c Reis & Stillas AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er B&c Reis & Stillas AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver B&c Reis & Stillas AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +32,6 % fra 2024 · +98,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45,63 mill kr | 3,61 mill kr | 2,82 mill kr | 15,57 mill kr | 5,71 mill kr | 9,86 mill kr |
| 2024 | 34,42 mill kr | 3,37 mill kr | 2,77 mill kr | 14,01 mill kr | 5,64 mill kr | 8,37 mill kr |
| 2023 | 22,76 mill kr | 768 453 kr | 554 476 kr | 13,51 mill kr | 5,48 mill kr | 8,04 mill kr |
| 2022 | 34,40 mill kr | 1,27 mill kr | 983 436 kr | 15,41 mill kr | 5,48 mill kr | 9,93 mill kr |
| 2021 | 23,00 mill kr | 1,97 mill kr | 1,50 mill kr | 16,43 mill kr | 5,64 mill kr | 10,79 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 68 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 18 prosent av eiendelene. Kundefordringer står for om lag 36 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 6,1 mill kr (39 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 3,5 mill kr (23 % av balansen)
- Avgitt konsernbidrag
- 2,7 mill kr
API og MCPGET /company/921725426/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921725426/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921725426",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 45634146,
"operating_profit": 3611540,
"net_profit": 2817289,
"equity": 5708185,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 34416072,
"operating_profit": 3365820,
"net_profit": 2766089,
"equity": 5640240,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921725426" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for B&c Reis & Stillas AS per år.
Hvordan har omsetningen til B&c Reis & Stillas AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til B&c Reis & Stillas AS i 2025?
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 21.02.2025Regnskapsfører
1Sist endret 23.12.2019Revisor
1Sist endret 14.11.2018API og MCPGET /company/921725426/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921725426/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921725426",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921725426" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for B&c Reis & Stillas AS?
List alle roller i B&c Reis & Stillas AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i B&c Reis & Stillas AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- El Paso Invest AS100 %
- Bermudez & Bipella Invest AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| El Paso Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/921725426/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921725426/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921725426",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "EL PASO INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921725426" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av B&c Reis & Stillas AS eier El Paso Invest AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har B&c Reis & Stillas AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier B&c Reis & Stillas AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/921725426/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921725426/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921725426",
"chain": [
{ "org_no": "921189095", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "921725426", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "921725426" })Spør AI-assistenten
Hvem eier B&c Reis & Stillas AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| B&c Reis & Stillas AS | BEDR | Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted | Oslo | 61 |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.2.2025 | Styre ↗ |
| 15.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.9.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 23.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.12.2019 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921725426/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921725426/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921725426",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921725426" })Spør AI-assistenten
Når leverte B&c Reis & Stillas AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i B&c Reis & Stillas AS sist endret?
Hvilke fusjoner har B&c Reis & Stillas AS vært involvert i?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:57→61
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:55→57
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:54→55
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:49→54
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 67,7 % av driftsinntektene — 30,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,9 % | 4,5 % |
| Resultatmargin | 6,2 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 36,7 % | 35,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,85 | 1,34 |
| Gjeldsgrad | 1,73 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | 49,4 % | 15,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +32,6 % | +4,9 % |
| Omsetning per ansatt | 748 100,754 kr | 1,48 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 9,8 % | 32,4 % |
| Lønnskostnad | 67,7 % | 37,4 % |
| Annen driftskostnad | 14,3 % | 18,5 % |
| Avskrivninger | 0,3 % | 1,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921725426/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921725426/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921725426",
"nace_code": "43.990",
"industry_count": 1331,
"revenue": { "value": 45634146, "percentile": 0.8986 },
"operating_margin": { "value": 0.0791, "percentile": 0.6078 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921725426" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er B&c Reis & Stillas AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til B&c Reis & Stillas AS på i bransjen?
Hvor ligger B&c Reis & Stillas AS blant de 1331 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+12 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om B&c Reis & Stillas AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som B&c Reis & Stillas AS?
Det er registrert 3 540 selskaper i Norge innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted, hvorav 260 i Oslo.
Er B&c Reis & Stillas AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 43 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 148 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til B&c Reis & Stillas AS?
B&c Reis & Stillas AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør B&c Reis & Stillas AS?
B&c Reis & Stillas AS driver innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted, med NACE-kode 43.990 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drive håndverk og utleie, stillas til bygg og bruer, samt annen virksomhet som naturlig hører innunder disse virksomheter.
Hvem sitter i styret i B&c Reis & Stillas AS?
Luis Alberto Bermudez er registrert som styreleder i B&c Reis & Stillas AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier B&c Reis & Stillas AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er El Paso Invest AS største eier i B&c Reis & Stillas AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med B&c Reis & Stillas AS?
I 2025 omsatte B&c Reis & Stillas AS for 45,63 mill kr, opp 33 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 2,82 mill kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i B&c Reis & Stillas AS?
B&c Reis & Stillas AS er vurdert til B – Solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor mange ansatte har B&c Reis & Stillas AS?
B&c Reis & Stillas AS har 61 ansatte registrert i NAV Aa-registeret.
Er B&c Reis & Stillas AS registrert i MVA-registeret?
B&c Reis & Stillas AS er registrert i MVA-registeret (siden 2019) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.