Vålerveien 86-88 AS
- Omsetning
- 2,1 mill
- +2,9 %
- Resultat
- 323 438
- −7,6 %
Om Vålerveien 86-88 AS
Vålerveien 86-88 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Moss, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Kim Otter Hansen er styrets leder. I 2025 hadde Vålerveien 86-88 AS en omsetning på 2,09 mill kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 323 438 kr. Egenkapitalen var 2,19 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Heki Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 595 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Moss, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 803 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Drift, kjøp og salg av eiendom samt det som hører til.
API og MCPGET /company/921378882
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921378882" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921378882",
"name": "VÅLERVEIEN 86-88 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MOSS", "county": "ØSTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921378882" })Spør AI-assistenten
Hva driver Vålerveien 86-88 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Vålerveien 86-88 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Vålerveien 86-88 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +2,9 % fra 2024 · +40,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,09 mill kr | 391 612 kr | 323 438 kr | 4,47 mill kr | 2,19 mill kr | 2,28 mill kr |
| 2024 | 2,03 mill kr | 437 074 kr | 350 117 kr | 4,16 mill kr | 1,87 mill kr | 2,29 mill kr |
| 2023 | 1,99 mill kr | 924 129 kr | 720 979 kr | 4,44 mill kr | 1,52 mill kr | 2,92 mill kr |
| 2022 | 1,64 mill kr | −386 955 kr | −301 551 kr | 3,87 mill kr | 794 609 kr | 3,08 mill kr |
| 2021 | 1,48 mill kr | −113 010 kr | −132 461 kr | 3,66 mill kr | 946 048 kr | 2,72 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 43 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 28 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 1,8 mill kr (40 % av balansen)
API og MCPGET /company/921378882/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921378882/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921378882",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2088883,
"operating_profit": 391612,
"net_profit": 323438,
"equity": 2189142,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2029266,
"operating_profit": 437074,
"net_profit": 350117,
"equity": 1865704,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921378882" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Vålerveien 86-88 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Vålerveien 86-88 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Vålerveien 86-88 AS per år.
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 26.11.2024Regnskapsfører
2Sist endret 21.12.2023API og MCPGET /company/921378882/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921378882/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921378882",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921378882" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Vålerveien 86-88 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Vålerveien 86-88 AS?
Hvem er regnskapsfører for Vålerveien 86-88 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Heki Holding AS100 %
- Nore St Holding AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Heki Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/921378882/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921378882/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921378882",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HEKI HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921378882" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Vålerveien 86-88 AS eier Heki Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Vålerveien 86-88 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Vålerveien 86-88 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/921378882/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921378882/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921378882",
"chain": [
{ "org_no": "988963305", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "921378882", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "921378882" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Vålerveien 86-88 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nore Invest AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Moss | − |
Kunngjøringer19
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.11.2024 | Styre ↗ |
| 1.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2021 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 3.6.2021 | Revisor ↗ |
| 1.3.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921378882/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921378882/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921378882",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921378882" })Spør AI-assistenten
Når ble Vålerveien 86-88 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Vålerveien 86-88 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Vålerveien 86-88 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 43,0 % av driftsinntektene — 37,1 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 18,7 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 15,5 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 48,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,59 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 1,04 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 14,8 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +2,9 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 43,0 % | 5,9 % |
| Annen driftskostnad | 29,0 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 9,2 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921378882/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921378882/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921378882",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64543,
"revenue": { "value": 2088883, "percentile": 0.7452 },
"operating_margin": { "value": 0.1875, "percentile": 0.3186 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921378882" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Vålerveien 86-88 AS på i bransjen?
Hvor ligger Vålerveien 86-88 AS blant de 64543 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Vålerveien 86-88 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Vålerveien 86-88 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Vålerveien 86-88 AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 595 i Moss.
Er Vålerveien 86-88 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 33 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 803 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Vålerveien 86-88 AS bedre enn andre i bransjen?
Vålerveien 86-88 AS hadde en driftsmargin på 18,7 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 42,3 % for utleie av egen eller leid fast eiendom.
Er Vålerveien 86-88 AS et aktivt selskap?
Vålerveien 86-88 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Vålerveien 86-88 AS med?
Vålerveien 86-88 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drift, kjøp og salg av eiendom samt det som hører til.
Hvilke eiere står bak Vålerveien 86-88 AS?
Vålerveien 86-88 AS eies i hovedsak av Heki Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Er Vålerveien 86-88 AS en del av et konsern?
Vålerveien 86-88 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Heki Holding AS, som eier 100 % av selskapet.
Hvordan går det økonomisk med Vålerveien 86-88 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,09 mill kr, opp 3 % fra 2024. Egenkapitalen var 2,19 mill kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Vålerveien 86-88 AS?
Egenkapitalen i Vålerveien 86-88 AS var 2,19 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 48,9 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Vålerveien 86-88 AS?
Vålerveien 86-88 AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Østfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.