Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS
Org.nr 921270488
Om Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS
Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Bhavna Pathania er daglig leder, og Prashant Saroff er styreleder. I 2025 hadde Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS en omsetning på 6,98 mill kr, en økning på 10 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 15 064 kr. Egenkapitalen var 690 029 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bhavna Pathania med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 125 innen tannlegetjenester i Lillestrøm, og ett av 5 981 i Norge. Det ble etablert samme år som 253 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Tannhelsetjenester og annen virksomhet som naturlig hører sammen med dette.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,98 mill kr | 56 895 kr | 15 064 kr | 2,07 mill kr | 690 029 kr | 1,38 mill kr |
| 2024 | 6,37 mill kr | −42 653 kr | −66 970 kr | 1,92 mill kr | 674 964 kr | 1,24 mill kr |
| 2023 | 7,16 mill kr | 91 020 kr | 40 039 kr | 1,70 mill kr | 741 935 kr | 957 867 kr |
| 2022 | 5,72 mill kr | −72 485 kr | −74 795 kr | 1,42 mill kr | 701 896 kr | 713 561 kr |
| 2021 | 7,83 mill kr | −36 675 kr | −38 051 kr | 1,81 mill kr | 776 690 kr | 1,03 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 36 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 27 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 24.10.2025Styre
1Sist endret 21.08.2018Regnskapsfører
1Sist endret 21.04.2026Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bhavna Pathania | Person | Ordinære aksjer | 50.0 % | 50 |
| Prashant Saroff | Person | Ordinære aksjer | 50.0 % | 50 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS | BEDR | Tannlegetjenester | Lillestrøm | 8 |
Kunngjøringer22
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.9.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.12.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 20.12.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 24.10.2025 | Signatur ↗ |
| 24.10.2025 | Daglig leder ↗ |
| 9.10.2025 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 9.10.2025 | Revisor ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:7→8
- Endring i roller og styre+RÅD OG REGNSKAPSTJENESTER AS(Regnskapsfører)−RÅD OG REGNSKAPTJENESTER AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:10→7
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 35,6 % av driftsinntektene — 19,0 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,8 % | 12,2 % |
| Resultatmargin | 0,2 % | 11,2 % |
| Egenkapitalandel | 33,3 % | 50,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,65 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 2,01 | 0,72 |
| Egenkapitalrentabilitet | 2,2 % | 28,4 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +9,6 % | +3,2 % |
| Omsetning per ansatt | 872 355,375 kr | 1,40 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 35,6 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 36,0 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 25,2 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 2,4 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS
Hvor stor er bransjen Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS tilhører?
Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS er ett av 125 selskaper innen tannlegetjenester i Lillestrøm, og ett av 5 981 på landsbasis.
Hvor lenge har Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS ble etablert i 2018 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 47 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS med?
Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS er registrert i bransjen Tannlegetjenester (næringskode 86.230). Registrert aktivitet: Tannhelsetjenester og annen virksomhet som naturlig hører sammen med dette.
Hvilken selskapsform har Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS?
Organisasjonsformen til Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS?
Bhavna Pathania er registrert som daglig leder i Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS.
Hvem eier Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS?
Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS eies i hovedsak av Bhavna Pathania (50 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS med overskudd?
Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS hadde i 2025 en omsetning på 6,98 mill kr og et overskudd på 15 064 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Strømmen Tannhelse Og Tannlegevakt AS en egenkapital på 690 029 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 33,3 %.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.