Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Innherredsveien 22 AS

Org.nr 921040474
Omsetning
144 000
+0 %
Resultat
−46 248
7 års regnskap
Mer

Om Innherredsveien 22 AS

Innherredsveien 22 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Erling Rytter er styrets leder. I 2025 hadde Innherredsveien 22 AS en omsetning på 144 000 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 46 248 kr. Egenkapitalen var 1,90 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Erryco Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 844 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Trondheim, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 803 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet og formål

Selskapet skal selv eller sammen med andre drive med kjøp, salg og utvikling av eiendomsprosjekter.

API og MCPGET /company/921040474

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/921040474" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "921040474",
  "name": "INNHERREDSVEIEN 22 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.200",
  "nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "921040474" })

Spør AI-assistenten

  • Gi meg en kort oversikt over Innherredsveien 22 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
  • Hvilken bransje er Innherredsveien 22 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
  • Når ble Innherredsveien 22 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025 · +0 % fra 2024 · −44,9 % over 4 år

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
2025144 000 kr−44 393 kr−46 248 kr1,91 mill kr1,90 mill kr10 723 kr
2024144 000 kr−32 630 kr−37 641 kr1,96 mill kr1,94 mill kr19 632 kr
2023369 092 kr180 028 kr68 815 kr2,00 mill kr1,98 mill kr20 107 kr
2022395 909 kr136 667 kr−16 553 kr2,71 mill kr11 385 kr2,70 mill kr
2021261 200 kr−24 052 kr−126 091 kr2,87 mill kr27 938 kr2,84 mill kr

Balanse

2025
Eiendeler1,91 mill kr
Anleggsmidler95 %1,81 mill krOmløpsmidler5 %97 214 kr
Egenkapital og gjeld1,91 mill kr
Innskutt egenkapital128 %2,44 mill krOpptjent egenkapital-28 %−543 078 krKortsiktig gjeld1 %10 723 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader188 393 kr
Finansinntekter67 kr
Netto finans67 kr
Ordinært resultat før skatt−44 326 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/921040474/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/921040474/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "921040474",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 144000,
      "operating_profit": -44393,
      "net_profit": -46248,
      "equity": 1896312,
      …
    },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 144000,
      "operating_profit": -32630,
      "net_profit": -37641,
      "equity": 1942559,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "921040474" })

Spør AI-assistenten

  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Innherredsveien 22 AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Innherredsveien 22 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Innherredsveien 22 AS i 2025?

Roller og styre2

Styre

1Sist endret 21.08.2023
Erling Rytter(f. 1947)
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 15.12.2021
Regnskapsfører
repr. SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →
API og MCPGET /company/921040474/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/921040474/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "921040474",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "921040474" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem er regnskapsfører for Innherredsveien 22 AS?
  • List alle roller i Innherredsveien 22 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Innherredsveien 22 AS?

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
Ut (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Erryco Invest ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %100

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/921040474/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/921040474/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "921040474",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "ERRYCO INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "921040474" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Innherredsveien 22 AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Innherredsveien 22 AS eier Erryco Invest AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Innherredsveien 22 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Innherredsveien 22 ASBEDRUtleie av egen eller leid fast eiendomTrondheim−

Kunngjøringer20

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/921040474/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/921040474/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "921040474",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-04-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-05-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921040474" })

Spør AI-assistenten

  • Når leverte Innherredsveien 22 AS sist godkjent årsregnskap?
  • Når ble styret i Innherredsveien 22 AS sist endret?
  • Har Innherredsveien 22 AS endret aksjekapitalen de siste årene?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Endring i aksjekapital
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel99,4 %37,0 %
Likviditetsgrad9,071,76
Gjeldsgrad0,011,06
Egenkapitalrentabilitet-2,4 %5,7 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/921040474/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/921040474/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "921040474",
  "nace_code": "68.200",
  "industry_count": 64570,
  "revenue": { "value": 144000, "percentile": 0.3333 },
  "operating_margin": { "value": -0.3083, "percentile": 0.1362 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "921040474" })

Spør AI-assistenten

  • Er Innherredsveien 22 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
  • Hvor solid er Innherredsveien 22 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Innherredsveien 22 AS på i bransjen?

Spørsmål og svar om Innherredsveien 22 AS

Hvor stor er bransjen Innherredsveien 22 AS tilhører?

Innherredsveien 22 AS er ett av 2 844 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Trondheim, og ett av 76 560 på landsbasis.

Hvor lenge har Innherredsveien 22 AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Innherredsveien 22 AS ble etablert i 2018 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 34 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Innherredsveien 22 AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Innherredsveien 22 AS i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Innherredsveien 22 AS med?

Innherredsveien 22 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Selskapet skal selv eller sammen med andre drive med kjøp, salg og utvikling av eiendomsprosjekter.

Hvilke eiere står bak Innherredsveien 22 AS?

Største aksjonær i Innherredsveien 22 AS er Erryco Invest AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Går Innherredsveien 22 AS med overskudd?

Innherredsveien 22 AS hadde i 2025 en omsetning på 144 000 kr og et underskudd på 46 248 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hvor lønnsom er driften i Innherredsveien 22 AS?

Driftsresultatet for 2025 var −44 393 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.

Hvor stor aksjekapital har Innherredsveien 22 AS?

Den registrerte aksjekapitalen i Innherredsveien 22 AS er 200 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Hvor holder Innherredsveien 22 AS til?

Innherredsveien 22 AS holder til i Steinåsen 19, 7049, TRONDHEIM, i Trondheim kommune i Trøndelag.

Hvilket org.nr har Innherredsveien 22 AS?

Innherredsveien 22 AS har organisasjonsnummer 921 040 474. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Trøndelag