Bis Tincto AS
Org.nr 920934471
Om Bis Tincto AS
Bis Tincto AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Klepp, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Ingvild Drake er daglig leder, og Ingvild Drake er styreleder. I 2025 hadde Bis Tincto AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 3,28 mill kr. Egenkapitalen var 1,55 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ingvild Drake med 100 % av aksjene.
Aktivitet og formål
Kjøp, salg og forvaltning av aksjer og verdipapirer, herunder lånefinansierte investeringer med verdipapirer og valuta, investering i fast eiendom, samt hva hermed står i forbindelse.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −21,40K kr | 3,28 mill kr | 1,59 mill kr | 1,55 mill kr | 45,10K kr |
| 2024 | 0 kr | −18,76K kr | 7,02 mill kr | 5,98 mill kr | 5,77 mill kr | 207,47K kr |
| 2023 | 0 kr | −5 302 kr | 2,17 mill kr | 5,70 mill kr | 5,55 mill kr | 153,78K kr |
| 2022 | 0 kr | −610 kr | 1,62 mill kr | 9,91 mill kr | 9,78 mill kr | 131,53K kr |
| 2021 | 0 kr | −557 kr | 14,03 mill kr | 21,03 mill kr | 20,92 mill kr | 113,16K kr |
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 03.06.2020Styre
1Sist endret 03.06.2020Regnskapsfører
1Sist endret 12.11.2020Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ingvild Drake | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 1 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Kunngjøringer18
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.4.2026 | Godkjent mellombalanse ↗ |
| 23.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.12.2025 | Godkjent mellombalanse ↗ |
| 10.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.11.2020 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 5.11.2020 | Revisor ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Investeringer
BIS TINCTO AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sandnes Uldvarefabrik AS | Klepp | 24.7 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Bis Tincto AS
Er Bis Tincto AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Bis Tincto AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Bis Tincto AS?
Ingvild Drake er registrert som daglig leder i Bis Tincto AS.
Hvilke eiere står bak Bis Tincto AS?
Bis Tincto AS eies i hovedsak av Ingvild Drake (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Bis Tincto AS med overskudd?
I 2025 omsatte Bis Tincto AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 3,28 mill kr.
Hvor gammelt er Bis Tincto AS?
Selskapet ble etablert i 2018. Det gir en historikk på om lag 8 år i registrene.
Hvilken regnskapsfører bruker Bis Tincto AS?
I Enhetsregisteret er Bis Tincto AS registrert med regnskapsfører View Group AS.