Stian Farmen Holding AS
Org.nr 920632084
Om Stian Farmen Holding AS
Stian Farmen Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Stian Holmes Farmen er styrets leder. I 2025 hadde Stian Farmen Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 4,77 mill kr. Egenkapitalen var 3,33 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stian Holmes Farmen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 140 innen andre egeninvesteringsselskaper i Tønsberg, og ett av 13 794 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 068 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet
Investering i annet selskap. Det vil på sikt også være aktuelt å investere i aksjer, verdipapirer og fast eiendom.
Formål
Foreta investeringer i aksjer og andre verdipapirer, kjøp og salg av fast eiendom, samt deltakelse i andre virksomheter.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −30 026 kr | 4,77 mill kr | 3,35 mill kr | 3,33 mill kr | 16 272 kr |
| 2024 | 0 kr | −51 216 kr | 713 174 kr | 1,38 mill kr | 658 802 kr | 717 500 kr |
| 2023 | 0 kr | −23 953 kr | 882 191 kr | 102 846 kr | 86 463 kr | 16 383 kr |
| 2022 | 0 kr | −26 276 kr | 1,33 mill kr | 334 539 kr | 280 272 kr | 54 267 kr |
| 2021 | 0 kr | −10 369 kr | 1,11 mill kr | 938 579 kr | 144 596 kr | 793 983 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte tilsvarende om lag halvparten av årsresultatet.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 20.03.2018Regnskapsfører
1Sist endret 20.03.2018Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stian Holmes Farmen | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 100 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.6.2025 | Godkjent mellombalanse ↗ |
| 4.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.1.2024 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.11.2023 | Fisjonsbeslutning ↗ |
| 20.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.10.2022 | Godkjent mellombalanse ↗ |
| 28.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,5 % | 95,9 % |
| Likviditetsgrad | 8,59 | 14,49 |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 143,3 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Investeringer
STIAN FARMEN HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Compair AS | Drammen | 1.5 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Tønsberg
1 000+ til i Tønsberg →Ofte spurt om Stian Farmen Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Stian Farmen Holding AS?
Det er registrert 13 794 selskaper i Norge innen andre egeninvesteringsselskaper, hvorav 140 i Tønsberg.
Er Stian Farmen Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 12 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 068 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Stian Farmen Holding AS i Enhetsregisteret?
Stian Farmen Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem eier Stian Farmen Holding AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Stian Holmes Farmen største eier i Stian Farmen Holding AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Stian Farmen Holding AS?
I 2025 omsatte Stian Farmen Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 4,77 mill kr.
Hva er driftsresultatet til Stian Farmen Holding AS?
I 2025 hadde Stian Farmen Holding AS et driftsresultat på −30 026 kr.
Hvor solid er balansen til Stian Farmen Holding AS?
Egenkapitalen i Stian Farmen Holding AS var 3,33 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 99,5 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Stian Farmen Holding AS?
Stian Farmen Holding AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Stian Farmen Holding AS?
Stian Farmen Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Stian Farmen Holding AS?
Forretningsadressen til Stian Farmen Holding AS er Øvre Bogenvei 47, 3152, TOLVSRØD i Tønsberg kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.