Voll Flerbrukssenter AS
- Omsetning
- 2,4 mill
- +6,7 %
- Resultat
- −5 281
- 7 års regnskap
- Ansatte
- 9
Om Voll Flerbrukssenter AS
Voll Flerbrukssenter AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Rennebu, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Tone Sandvik er daglig leder, og Julie Weyde er styreleder. I 2025 hadde Voll Flerbrukssenter AS en omsetning på 2,36 mill kr, en økning på 7 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 5 281 kr. Egenkapitalen var 165 432 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Normisjon Rennebu med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 40 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Rennebu, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 803 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Eie og drifte flerbruksanlegget som et utleieanlegg til barnehage og skole, menighet og misjon, kultur og private arrangement, samt idrett og mosjon.
Formål
Eie og drive flerbruksanlegg til beste for barns oppvekst, bygdas frivillige organisasjonsliv, kulturliv og folkets helse. Selskapet er uten eget økonomisk formål.
API og MCPGET /company/920500870
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920500870" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920500870",
"name": "VOLL FLERBRUKSSENTER AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": 9,
"address": { "municipality": "RENNEBU", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "920500870" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Voll Flerbrukssenter AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Voll Flerbrukssenter AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Voll Flerbrukssenter AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +6,7 % fra 2024 · +57,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,36 mill kr | 196 728 kr | −5 281 kr | 4,68 mill kr | 165 432 kr | 4,51 mill kr |
| 2024 | 2,22 mill kr | 147 795 kr | −108 649 kr | 4,89 mill kr | 170 713 kr | 4,72 mill kr |
| 2023 | 1,90 mill kr | 46 579 kr | −195 584 kr | 4,97 mill kr | 279 362 kr | 4,69 mill kr |
| 2022 | 1,95 mill kr | 262 932 kr | 88 908 kr | 5,17 mill kr | 474 946 kr | 4,69 mill kr |
| 2021 | 1,50 mill kr | 139 153 kr | 17 188 kr | 4,16 mill kr | 386 039 kr | 3,77 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 44 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 36 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 13 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/920500870/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920500870/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920500870",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2364310, "operating_profit": 196728, "net_profit": -5281, "equity": 165432, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 2216134,
"operating_profit": 147795,
"net_profit": -108649,
"equity": 170713,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "920500870" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Voll Flerbrukssenter AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Voll Flerbrukssenter AS per år.
Hvordan har omsetningen til Voll Flerbrukssenter AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre12
Daglig leder
1Sist endret 28.02.2023Styre
10Sist endret 21.07.2026Regnskapsfører
1Sist endret 28.09.2026API og MCPGET /company/920500870/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920500870/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920500870",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "920500870" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Voll Flerbrukssenter AS?
Hvem er regnskapsfører for Voll Flerbrukssenter AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Voll Flerbrukssenter AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Normisjon Rennebu | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 1 600 |
| Småjutulan | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 1 600 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/920500870/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920500870/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920500870",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "NORMISJON RENNEBU", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "SMÅJUTULAN", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … }
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "920500870" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Voll Flerbrukssenter AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Voll Flerbrukssenter AS eier Normisjon Rennebu, og hvem eier resten?
Er Voll Flerbrukssenter AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Voll Flerbrukssenter AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Rennebu | 9 |
Kunngjøringer26
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.7.2026 | Styre ↗ |
| 4.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.11.2025 | Styre ↗ |
| 7.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2023 | Styre ↗ |
| 8.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.2.2023 | Styre ↗ |
| 28.2.2023 | Daglig leder ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/920500870/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920500870/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920500870",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-21", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2026-07-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "920500870" })Spør AI-assistenten
Har Voll Flerbrukssenter AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Voll Flerbrukssenter AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Voll Flerbrukssenter AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→9
- Endring i roller og styre−SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:7→8
- Endring i roller og styre+Jon Kvam(Varamedlem)+Kjell Olav Kvam(Styremedlem)+Kristin Emstad(Styremedlem)−Freddy Fiksdal(Varamedlem)−Jon Kvam(Styremedlem)−Knut Hårstad(Varamedlem)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→7
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 35,9 % av driftsinntektene — 30,0 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 8,3 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | -0,2 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 3,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,72 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 27,28 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -3,2 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +6,7 % | +2,4 % |
| Omsetning per ansatt | 262 701,111 kr | 1,01 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 3,6 % | 8,0 % |
| Lønnskostnad | 35,9 % | 5,9 % |
| Annen driftskostnad | 43,8 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 8,4 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/920500870/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920500870/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920500870",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 2364310, "percentile": 0.765 },
"operating_margin": { "value": 0.0832, "percentile": 0.2599 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "920500870" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Voll Flerbrukssenter AS på i bransjen?
Hvor ligger Voll Flerbrukssenter AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Voll Flerbrukssenter AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Voll Flerbrukssenter AS
Hvor stor er bransjen Voll Flerbrukssenter AS tilhører?
Voll Flerbrukssenter AS er ett av 40 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Rennebu, og ett av 76 560 på landsbasis.
Hvor lenge har Voll Flerbrukssenter AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Voll Flerbrukssenter AS ble etablert i 2018 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 35 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Voll Flerbrukssenter AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Voll Flerbrukssenter AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Voll Flerbrukssenter AS med?
Voll Flerbrukssenter AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Eie og drifte flerbruksanlegget som et utleieanlegg til barnehage og skole, menighet og misjon, kultur og private arrangement, samt idrett og mosjon.
Hvem leder Voll Flerbrukssenter AS?
Tone Sandvik er registrert som daglig leder i Voll Flerbrukssenter AS.
Hvem er styreleder i Voll Flerbrukssenter AS?
Styrets leder i Voll Flerbrukssenter AS er Julie Weyde. Styret har totalt 5 registrerte medlemmer.
Hvem eier Voll Flerbrukssenter AS?
Voll Flerbrukssenter AS eies i hovedsak av Normisjon Rennebu (50 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Voll Flerbrukssenter AS for i 2025?
Voll Flerbrukssenter AS hadde i 2025 en omsetning på 2,36 mill kr og et underskudd på 5 281 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvilken regnskapsfører bruker Voll Flerbrukssenter AS?
I Enhetsregisteret er Voll Flerbrukssenter AS registrert med regnskapsfører Bjørkan Regnskap AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.