Catch It AS
- Omsetning
- 40 000
- 2025
- Resultat
- 30 946
- 7 års regnskap
Om Catch It AS
Catch It AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Åfjord, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Stig Erik Sæther er daglig leder, og Thore Erling Pettersen er styreleder. I 2025 hadde Catch It AS en omsetning på 40 000 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 30 946 kr. Egenkapitalen var 42 570 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Yes Seafishing Norway SA med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 5 innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer i Åfjord, og ett av 16 124 i Norge. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Konsulenttjenester tilknyttet informasjonsteknologi.
Formål
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet.
API og MCPGET /company/920384013
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920384013" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920384013",
"name": "CATCH IT AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "62.200",
"nace_desc": "Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ÅFJORD", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "920384013" })Spør AI-assistenten
Hvor i Åfjord holder Catch It AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Catch It AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Catch It AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −43,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 000 kr | 39 674 kr | 30 946 kr | 52 620 kr | 42 570 kr | 10 050 kr |
| 2024 | 0 kr | −7 368 kr | −5 747 kr | 11 137 kr | 11 624 kr | −488 kr |
| 2023 | 0 kr | −32 079 kr | −25 056 kr | 17 371 kr | 17 371 kr | 0 kr |
| 2022 | 68 493 kr | 36 263 kr | 28 301 kr | 224 427 kr | 202 427 kr | 22 000 kr |
| 2021 | 70 541 kr | 22 917 kr | 17 875 kr | 184 441 kr | 174 126 kr | 10 315 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 100 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/920384013/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920384013/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920384013",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 40000, "operating_profit": 39674, "net_profit": 30946, "equity": 42570, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -7368, "net_profit": -5747, "equity": 11624, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "920384013" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Catch It AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Catch It AS per år.
Hvordan har omsetningen til Catch It AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 02.04.2025Styre
2Sist endret 02.04.2025API og MCPGET /company/920384013/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920384013/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920384013",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "920384013" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Catch It AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Catch It AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Catch It AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 3 ute
- Geir Morten Hagahadde 40 %
- Knut Jakob Larsenhadde 40 %
- Magnar Bryhnhadde 20 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Yes Seafishing Norway SA | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/920384013/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920384013/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920384013",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "YES SEAFISHING NORWAY SA",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "920384013" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Catch It AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Catch It AS eier Yes Seafishing Norway SA, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Catch It AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/920384013/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920384013/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920384013",
"chain": [
{ "org_no": "919293748", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "920384013", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "920384013" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Catch It AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Catch It AS | BEDR | Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer | Åfjord | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.4.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 2.4.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.4.2025 | Styre ↗ |
| 2.4.2025 | Daglig leder ↗ |
| 22.1.2025 | Styre ↗ |
| 29.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/920384013/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920384013/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920384013",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "920384013" })Spør AI-assistenten
Når ble Catch It AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Catch It AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Catch It AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 80,9 % | 57,6 % |
| Likviditetsgrad | 5,24 | 1,71 |
| Gjeldsgrad | 0,24 | 0,46 |
| Egenkapitalrentabilitet | 72,7 % | 9,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/920384013/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920384013/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920384013",
"nace_code": "62.200",
"industry_count": 7357,
"revenue": { "value": 40000, "percentile": 0.4243 },
"operating_margin": { "value": 0.9919, "percentile": 0.9879 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "920384013" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Catch It AS blant de 7357 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Catch It AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Catch It AS blant de største selskapene innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Catch It AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Catch It AS?
Det er registrert 16 124 selskaper i Norge innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer, hvorav 5 i Åfjord.
Er Catch It AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 64 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 543 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Catch It AS et aktivt selskap?
Catch It AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Catch It AS?
Daglig leder i Catch It AS er Stig Erik Sæther, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Catch It AS?
Thore Erling Pettersen er registrert som styreleder i Catch It AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Catch It AS?
Catch It AS eies i hovedsak av Yes Seafishing Norway SA (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Catch It AS?
I 2025 omsatte Catch It AS for 40 000 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 30 946 kr.
Hvor solid er balansen til Catch It AS?
Egenkapitalen i Catch It AS var 42 570 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 80,9 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Catch It AS?
Forretningsadressen til Catch It AS er Bessakersjøveien 22, 7190, BESSAKER i Åfjord kommune.
Er Catch It AS registrert i MVA-registeret?
Catch It AS er registrert i MVA-registeret (siden 2018) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.