Caspar Stormsvei Fremleie AS
Org.nr 920337066
Om Caspar Stormsvei Fremleie AS
Caspar Stormsvei Fremleie AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Tom Nordby Hemer er styrets leder. I 2025 hadde Caspar Stormsvei Fremleie AS en omsetning på 2,31 mill kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 167 389 kr. Egenkapitalen var 777 066 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anders Christiansen med 33,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 484 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 350 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 805 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Fremleie av leid eiendom.
Formål
Utleie av fast eiendom og tilhørende produkter og tjenester, samt det som måtte stå i forbindelse med dette, herunder å delta i selskaper med lignende virksomhet.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,31 mill kr | 206 921 kr | 167 389 kr | 1,63 mill kr | 777 066 kr | 854 783 kr |
| 2024 | 2,29 mill kr | 101 016 kr | 86 373 kr | 1,53 mill kr | 609 677 kr | 922 463 kr |
| 2023 | 2,24 mill kr | 133 151 kr | 112 646 kr | 1,49 mill kr | 523 304 kr | 968 713 kr |
| 2022 | 2,02 mill kr | 24 425 kr | 19 272 kr | 1,41 mill kr | 410 658 kr | 1,00 mill kr |
| 2021 | 1,77 mill kr | 356 036 kr | 307 150 kr | 1,22 mill kr | 391 386 kr | 824 274 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 91 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 53 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 30.05.2024Regnskapsfører
1Sist endret 13.10.2020Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 3 endret eierandel
- Phm Norge AShadde 25 %
- Terje Arnestad25 % → 33,3 %
- Anders Christiansen25 % → 33,3 %
- Hemek AS25 % → 33,3 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anders Christiansen | Person | Ordinære aksjer | 33.3 % | 10 000 |
| Hemek AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33.3 % | 10 000 |
| Terje Arnestad | Person | Ordinære aksjer | 33.3 % | 10 000 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Caspar Stormsvei Fremleie AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2024 | Styre ↗ |
| 18.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.11.2021 | Styre ↗ |
| 2.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 91,1 % av driftsinntektene — 85,2 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 8,9 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 7,2 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 47,6 % | 36,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,66 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 1,10 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 21,5 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +1,2 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 91,1 % | 5,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Caspar Stormsvei Fremleie AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Caspar Stormsvei Fremleie AS?
Det er registrert 76 350 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 484 i Oslo.
Er Caspar Stormsvei Fremleie AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 35 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 805 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Caspar Stormsvei Fremleie AS bedre enn andre i bransjen?
Caspar Stormsvei Fremleie AS hadde en driftsmargin på 8,9 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 42,3 % for utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hvilken status har Caspar Stormsvei Fremleie AS i Enhetsregisteret?
Caspar Stormsvei Fremleie AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Caspar Stormsvei Fremleie AS?
Største aksjonær i Caspar Stormsvei Fremleie AS er Anders Christiansen med 33,3 % av aksjene, fulgt av Hemek AS (33,3 %) og Terje Arnestad (33,3 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Caspar Stormsvei Fremleie AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,31 mill kr, opp 1 % fra 2024. Egenkapitalen var 777 066 kr ved årsslutt.
Hva er organisasjonsnummeret til Caspar Stormsvei Fremleie AS?
Caspar Stormsvei Fremleie AS har org.nr 920 337 066 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem fører regnskapet til Caspar Stormsvei Fremleie AS?
Ecit Intunor AS er registrert som regnskapsfører for Caspar Stormsvei Fremleie AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.