Nidelv Restaurant Og Camping AS
- Omsetning
- 25,4 mill
- +15 %
- Resultat
- 6,2 mill
- +18,5 %
- Ansatte
- 38
- +32 siden mars
Om Nidelv Restaurant Og Camping AS
Nidelv Restaurant Og Camping AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Arendal, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Drift av campingplasser. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Cuce Hasani er daglig leder, og Thomas Edvardsen er styreleder. I 2025 hadde Nidelv Restaurant Og Camping AS en omsetning på 25,38 mill kr, en økning på 15 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 6,20 mill kr. Egenkapitalen var 25,04 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Thomas Edvardsen med 70 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 innen drift av campingplasser i Arendal, og ett av 1 128 i Norge. Det ble etablert samme år som 41 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (58 %).
Aktivitet
Restaurant og overnatting/camping.
Formål
Restaurant og camping og annet som naturlig faller sammen med dette.
API og MCPGET /company/920218474
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920218474" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920218474",
"name": "NIDELV RESTAURANT OG CAMPING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "55.300",
"nace_desc": "Drift av campingplasser",
"employees": 38,
"address": { "municipality": "ARENDAL", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "920218474" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Nidelv Restaurant Og Camping AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Nidelv Restaurant Og Camping AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Nidelv Restaurant Og Camping AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +15 % fra 2024 · +43,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25,38 mill kr | 7,31 mill kr | 6,20 mill kr | 30,51 mill kr | 25,04 mill kr | 5,47 mill kr |
| 2024 | 22,07 mill kr | 6,22 mill kr | 5,24 mill kr | 23,08 mill kr | 20,84 mill kr | 2,24 mill kr |
| 2023 | 20,59 mill kr | 6,09 mill kr | 4,75 mill kr | 17,52 mill kr | 15,60 mill kr | 1,92 mill kr |
| 2022 | 20,21 mill kr | 5,48 mill kr | 4,27 mill kr | 16,47 mill kr | 14,90 mill kr | 1,57 mill kr |
| 2021 | 17,68 mill kr | 5,45 mill kr | 4,25 mill kr | 12,24 mill kr | 10,63 mill kr | 1,61 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 29 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte tilsvarende en mindre del av årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 13 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/920218474/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920218474/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920218474",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 25384840,
"operating_profit": 7309587,
"net_profit": 6203322,
"equity": 25040198,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 22069489,
"operating_profit": 6220131,
"net_profit": 5235680,
"equity": 20836876,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "920218474" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nidelv Restaurant Og Camping AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nidelv Restaurant Og Camping AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Nidelv Restaurant Og Camping AS i 2025?
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 06.04.2019Styre
2Sist endret 06.04.2019Regnskapsfører
1Sist endret 07.05.2024Revisor
1Sist endret 06.10.2026API og MCPGET /company/920218474/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920218474/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920218474",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "920218474" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Nidelv Restaurant Og Camping AS?
Hvem er regnskapsfører for Nidelv Restaurant Og Camping AS?
List alle roller i Nidelv Restaurant Og Camping AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 2 endret eierandel
- Per Erik Johan Frösslundhadde 24,7 %
- Thomas Edvardsen50,7 % → 70 %
- Cuce Hasani24,7 % → 30 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Thomas Edvardsen | Person | Ordinære aksjer | 70,0 % | 210 |
| Cuce Hasani | Person | Ordinære aksjer | 30,0 % | 90 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/920218474/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920218474/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920218474",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "920218474" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nidelv Restaurant Og Camping AS, og hvor store eierandeler har de?
Er Nidelv Restaurant Og Camping AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Nidelv Restaurant Og Camping AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nidelv Restaurant Og Camping AS | BEDR | Drift av campingplasser | Arendal | 38 |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.10.2026 | Revisor ↗ |
| 12.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2026 | Revisor ↗ |
| 28.4.2026 | Revisor ↗ |
| 5.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.12.2023 | Revisor ↗ |
| 28.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/920218474/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920218474/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920218474",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-06", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-08-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "920218474" })Spør AI-assistenten
Når leverte Nidelv Restaurant Og Camping AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Nidelv Restaurant Og Camping AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Nidelv Restaurant Og Camping AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:35→38
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:42→35
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:43→42
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 13,5 % av driftsinntektene — 25,8 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 28,8 % | 10,5 % |
| Resultatmargin | 24,4 % | 6,4 % |
| Egenkapitalandel | 82,1 % | 40,2 % |
| Likviditetsgrad | 4,61 | 1,72 |
| Gjeldsgrad | 0,22 | 1,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 24,8 % | 11,5 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +15,0 % | +5,2 % |
| Omsetning per ansatt | 668 022,105 kr | 595 176,8 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 27,4 % | 6,1 % |
| Lønnskostnad | 29,1 % | 29,6 % |
| Annen driftskostnad | 13,5 % | 39,3 % |
| Avskrivninger | 1,9 % | 6,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/920218474/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920218474/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920218474",
"nace_code": "55.300",
"industry_count": 649,
"revenue": { "value": 25384840, "percentile": 0.9907 },
"operating_margin": { "value": 0.288, "percentile": 0.8028 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "920218474" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Nidelv Restaurant Og Camping AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Nidelv Restaurant Og Camping AS på i bransjen?
Hvor ligger Nidelv Restaurant Og Camping AS blant de 649 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
NIDELV RESTAURANT OG CAMPING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Kirkegaten 1 Grimstad AS | Arendal | 50,0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Nidelv Restaurant Og Camping AS
Hvor stor er bransjen Nidelv Restaurant Og Camping AS tilhører?
Nidelv Restaurant Og Camping AS er ett av 3 selskaper innen drift av campingplasser i Arendal, og ett av 1 128 på landsbasis.
Hvor lenge har Nidelv Restaurant Og Camping AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Nidelv Restaurant Og Camping AS ble etablert i 2018 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 35 % av selskapene i bransjen.
Er Nidelv Restaurant Og Camping AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nidelv Restaurant Og Camping AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Nidelv Restaurant Og Camping AS?
Cuce Hasani er registrert som daglig leder i Nidelv Restaurant Og Camping AS.
Hvem er styreleder i Nidelv Restaurant Og Camping AS?
Styrets leder i Nidelv Restaurant Og Camping AS er Thomas Edvardsen. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvem eier Nidelv Restaurant Og Camping AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Thomas Edvardsen største eier i Nidelv Restaurant Og Camping AS med 70 % av aksjene. Nest størst er Cuce Hasani med 30 %.
Hva omsatte Nidelv Restaurant Og Camping AS for i 2025?
Nidelv Restaurant Og Camping AS hadde i 2025 en omsetning på 25,38 mill kr og et overskudd på 6,20 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Nidelv Restaurant Og Camping AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Nidelv Restaurant Og Camping AS en egenkapital på 25,04 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 82,1 %.
Hvor stor aksjekapital har Nidelv Restaurant Og Camping AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Nidelv Restaurant Og Camping AS er 30 000 kr (300 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.