Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Ávjovárri Noereh

Org.nr 920036201

Om Ávjovárri Noereh

Ávjovárri Noereh er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Kautokeino, Finnmark. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Ingá Káre Márjá Iversdatter Utsi er styrets leder. Selskapet er ett av 100 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Kautokeino, og ett av 74 280 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 425 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).

Aktivitet

Kautosjok Noereh er en samisk ungdomsorganisasjon i Karasjok og Kautokeino, for all samisk ungdom mellom 13 og 30 år. Vi er et lokallag under Noereh!

Økonomi

Ávjovárri Noereh har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre4

Styre

4Sist endret 17.01.2026
Styremedlem
Styremedlem
Styremedlem

Også i Kautokeino

1 000+ til i Kautokeino →

Godt å vite om Ávjovárri Noereh

Hvor stor er bransjen Ávjovárri Noereh tilhører?

Ávjovárri Noereh er ett av 100 selskaper innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Kautokeino, og ett av 74 280 på landsbasis.

Hvor lenge har Ávjovárri Noereh eksistert sammenlignet med bransjen?

Ávjovárri Noereh ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 32 % av selskapene i bransjen.

Hvilken status har Ávjovárri Noereh i Enhetsregisteret?

Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Ávjovárri Noereh i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Ávjovárri Noereh med?

Ávjovárri Noereh er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (næringskode 94.992). Registrert aktivitet: Kautosjok Noereh er en samisk ungdomsorganisasjon i Karasjok og Kautokeino, for all samisk ungdom mellom 13 og 30 år.

Hvilken selskapsform har Ávjovárri Noereh?

Organisasjonsformen til Ávjovárri Noereh er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.

Hvem er styreleder i Ávjovárri Noereh?

Styrets leder i Ávjovárri Noereh er Ingá Káre Márjá Iversdatter Utsi. Styret har totalt 4 registrerte medlemmer.

Hvor holder Ávjovárri Noereh til?

Ávjovárri Noereh holder til i c/o Sara Katrine Aleksandersen Hánnoluohkká 48, 9520, KAUTOKEINO, i Kautokeino kommune i Finnmark.

Hvilket org.nr har Ávjovárri Noereh?

Organisasjonsnummeret til Ávjovárri Noereh er 920 036 201. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 07.12.2017.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Finnmark