Naf Camping Steinsnes AS
- Omsetning
- 5,1 mill
- +4,6 %
- Resultat
- 856 375
- −14,1 %
Om Naf Camping Steinsnes AS
Naf Camping Steinsnes AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Eigersund, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Drift av campingplasser. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Arild Ottar Dyrskog Rolfsen er styrets leder. I 2025 hadde Naf Camping Steinsnes AS en omsetning på 5,13 mill kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 856 375 kr. Egenkapitalen var 4,58 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Norges Automobil Forbund Avdeling Egersund Og Omegn med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 innen drift av campingplasser i Eigersund, og ett av 1 129 i Norge. Det ble etablert samme år som 31 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (58 %).
Aktivitet
Drift av campingplass.
Formål
Selskapets formål er å eie og drive campingplass for NAF avd. Egersund og Omegn.
API og MCPGET /company/919962607
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919962607" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919962607",
"name": "NAF CAMPING STEINSNES AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "55.300",
"nace_desc": "Drift av campingplasser",
"employees": null,
"address": { "municipality": "EIGERSUND", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919962607" })Spør AI-assistenten
Når ble Naf Camping Steinsnes AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Eigersund holder Naf Camping Steinsnes AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Naf Camping Steinsnes AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +4,6 % fra 2024 · +85,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,13 mill kr | 926 590 kr | 856 375 kr | 7,11 mill kr | 4,58 mill kr | 2,52 mill kr |
| 2024 | 4,90 mill kr | 1,13 mill kr | 996 918 kr | 6,29 mill kr | 3,72 mill kr | 2,57 mill kr |
| 2023 | 4,56 mill kr | 994 192 kr | 830 864 kr | 5,24 mill kr | 2,73 mill kr | 2,51 mill kr |
| 2022 | 4,40 mill kr | 411 300 kr | 350 802 kr | 4,78 mill kr | 4,10 mill kr | 687 189 kr |
| 2021 | 2,76 mill kr | 551 581 kr | 423 920 kr | 4,02 mill kr | 3,85 mill kr | 173 835 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 45 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 88 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 92 000 kr
API og MCPGET /company/919962607/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919962607/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919962607",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 5126689,
"operating_profit": 926590,
"net_profit": 856375,
"equity": 4580807,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 4900782,
"operating_profit": 1129111,
"net_profit": 996918,
"equity": 3724431,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919962607" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Naf Camping Steinsnes AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Naf Camping Steinsnes AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Naf Camping Steinsnes AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre5
Styre
4Sist endret 20.05.2026Regnskapsfører
1Sist endret 02.12.2025Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/919962607/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919962607/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919962607",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919962607" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Naf Camping Steinsnes AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Naf Camping Steinsnes AS?
Hvem er regnskapsfører for Naf Camping Steinsnes AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Norges Automobil Forbund Avdeling Egersund Og Omegn | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919962607/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919962607/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919962607",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "NORGES AUTOMOBIL FORBUND AVDELING EGERSUND OG OMEGN",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919962607" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Naf Camping Steinsnes AS eier Norges Automobil Forbund Avdeling Egersund Og Omegn, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Naf Camping Steinsnes AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Naf Camping Steinsnes AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/919962607/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919962607/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919962607",
"chain": [
{ "org_no": "977166705", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "919962607", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "919962607" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Naf Camping Steinsnes AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Naf Camping Steinsnes AS | BEDR | Drift av campingplasser | Eigersund | − |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.5.2026 | Styre ↗ |
| 25.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.4.2024 | Styre ↗ |
| 20.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.4.2021 | Styre ↗ |
| 19.3.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919962607/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919962607/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919962607",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-20", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2026-03-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919962607" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Naf Camping Steinsnes AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Naf Camping Steinsnes AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Naf Camping Steinsnes AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Harald Kvadsheim(Styremedlem)−Magnus Tønnes Elvestrøm(Styremedlem)
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)−TOWER NEWCO AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 45,4 % av driftsinntektene — 39,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 18,1 % | 10,5 % |
| Resultatmargin | 16,7 % | 6,4 % |
| Egenkapitalandel | 64,5 % | 40,2 % |
| Likviditetsgrad | 43,15 | 1,72 |
| Gjeldsgrad | 0,55 | 1,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 18,7 % | 11,5 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +4,6 % | +5,2 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 45,4 % | 6,1 % |
| Annen driftskostnad | 33,7 % | 39,3 % |
| Avskrivninger | 2,8 % | 6,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919962607/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919962607/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919962607",
"nace_code": "55.300",
"industry_count": 649,
"revenue": { "value": 5126689, "percentile": 0.7589 },
"operating_margin": { "value": 0.1807, "percentile": 0.6303 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919962607" })Spør AI-assistenten
Er Naf Camping Steinsnes AS blant de største selskapene innen drift av campingplasser?
Hvor solid er Naf Camping Steinsnes AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Naf Camping Steinsnes AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Naf Camping Steinsnes AS
Hvor stor er bransjen Naf Camping Steinsnes AS tilhører?
Naf Camping Steinsnes AS er ett av 4 selskaper innen drift av campingplasser i Eigersund, og ett av 1 129 på landsbasis.
Hvor lenge har Naf Camping Steinsnes AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Naf Camping Steinsnes AS ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 36 % av selskapene i bransjen.
Er Naf Camping Steinsnes AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Naf Camping Steinsnes AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Naf Camping Steinsnes AS?
Naf Camping Steinsnes AS er registrert i bransjen Drift av campingplasser (næringskode 55.300). Registrert aktivitet: Drift av campingplass.
Hvem er styreleder i Naf Camping Steinsnes AS?
Styrets leder i Naf Camping Steinsnes AS er Arild Ottar Dyrskog Rolfsen. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.
Hvem eier Naf Camping Steinsnes AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Norges Automobil Forbund Avdeling Egersund Og Omegn største eier i Naf Camping Steinsnes AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Naf Camping Steinsnes AS for i 2025?
I 2025 omsatte Naf Camping Steinsnes AS for 5,13 mill kr, opp 5 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 856 375 kr.
Hvor solid er økonomien i Naf Camping Steinsnes AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Naf Camping Steinsnes AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Naf Camping Steinsnes AS til?
Naf Camping Steinsnes AS holder til i Jærveien 190, 4373, EGERSUND, i Eigersund kommune i Rogaland.
Hvilket org.nr har Naf Camping Steinsnes AS?
Organisasjonsnummeret til Naf Camping Steinsnes AS er 919 962 607. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 24.11.2017.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.