Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Eye Networks Group AS

Org.nr 919912103
Omsetning
0
2024
Resultat
−980
6 års regnskap
Mer

Om Eye Networks Group AS

Eye Networks Group AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Geir-Arne Rimala er styrets leder. I 2024 hadde Eye Networks Group AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 980 kr. Egenkapitalen var −4,21 mill kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Eye Networks AS med 38 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 232 innen andre egeninvesteringsselskaper i Oslo, og ett av 13 763 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 346 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).

Aktivitet og formål

Å være et investeringsselskap, drive med forvaltning av egenkapital, herunder å delta i andre selskaper, kjøp og salg av aksjer og annet som står i naturlig forbindelse med dette.

API og MCPGET /company/919912103

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919912103" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919912103",
  "name": "EYE NETWORKS GROUP AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "64.323",
  "nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "919912103" })

Spør AI-assistenten

  • Er Eye Networks Group AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
  • Hva driver Eye Networks Group AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
  • Gi meg en kort oversikt over Eye Networks Group AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2020–2024

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20240 kr−981 kr−980 kr1 102 kr−4,21 mill kr4,21 mill kr
20230 kr−1 188 kr−1 187 kr2 082 kr−4,21 mill kr4,21 mill kr
20220 kr−1 188 kr−1 188 kr3 269 kr−4,21 mill kr4,21 mill kr
20210 kr−1 188 kr−1 188 kr4 457 kr−4,21 mill kr4,21 mill kr
20200 kr−1 188 kr−1 187 kr5 645 kr−4,21 mill kr4,21 mill kr

Balanse

2024
Eiendeler1 102 kr
Anleggsmidler0 %0 krOmløpsmidler100 %1 102 kr
Egenkapital og gjeld1 102 kr
Innskutt egenkapital2722 %30 000 krOpptjent egenkapital-384973 %−4,24 mill krLangsiktig gjeld382351 %4,21 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader981 kr
Finansinntekter1 kr
Netto finans1 kr
Ordinært resultat før skatt−980 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Bankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 100 prosent av eiendelene ved utgangen av 2024, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/919912103/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919912103/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919912103",
  "years": [
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -981, "net_profit": -980, "equity": -4212404, … },
    { "year": 2023, "revenue": 0, "operating_profit": -1188, "net_profit": -1187, "equity": -4211424, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "919912103" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor stort underskudd hadde Eye Networks Group AS i 2024, og hvor mye egenkapital er igjen?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Eye Networks Group AS de siste årene.
  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Eye Networks Group AS per år.

Roller og styre4

Styre

3Sist endret 27.08.2026
Styrets leder
Styremedlem
Styremedlem

Regnskapsfører

1Sist endret 28.04.2025
Regnskapsfører
repr. FORVIS MAZARS OUTSOURCING ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →
API og MCPGET /company/919912103/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919912103/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919912103",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    { "role_type": "Styremedlem", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "919912103" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem er regnskapsfører for Eye Networks Group AS?
  • List alle roller i Eye Networks Group AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Eye Networks Group AS?

Aksjonærer

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
  • Ingunn Tabita Hildebrandt8 %
Ut (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Eye Networks ASSelskapOrdinære aksjer38,0 %3 800
Grim Utvikling ASSelskapOrdinære aksjer18,0 %1 800
Jan Pedro TumusokPersonOrdinære aksjer18,0 %1 800
Linda Cecilie Chun FirveldPersonOrdinære aksjer18,0 %1 800
Ingunn Tabita HildebrandtPersonOrdinære aksjer8,0 %800

5 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2024

API og MCPGET /company/919912103/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919912103/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919912103",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "EYE NETWORKS AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 38, "year": 2024, … },
    { "shareholder_name": "GRIM UTVIKLING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 18, "year": 2024, … },
    …
  ],
  "total": 5
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "919912103" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mange aksjonærer har Eye Networks Group AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Eye Networks Group AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Eye Networks Group AS eier Eye Networks AS, og hvem eier resten?

Kunngjøringer20

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/919912103/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919912103/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919912103",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-08-27", "type": "Styre", … },
    { "dato": "2025-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919912103" })

Spør AI-assistenten

  • Når leverte Eye Networks Group AS sist godkjent årsregnskap?
  • Når ble styret i Eye Networks Group AS sist endret?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Eye Networks Group AS i Brønnøysundregistrene?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    −Ingunn Tabita Hildebrandt(Styremedlem)
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2024Bransjemedian
Egenkapitalandel-382250,8 %95,9 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/919912103/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919912103/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919912103",
  "nace_code": "64.323",
  "industry_count": 13714,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0019 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "919912103" })

Spør AI-assistenten

  • Er Eye Networks Group AS blant de største selskapene innen andre egeninvesteringsselskaper?
  • Hvor solid er Eye Networks Group AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvor ligger Eye Networks Group AS blant de 13714 selskapene i bransjen på omsetning og margin?

Investeringer

EYE NETWORKS GROUP AS eier aksjer i 1 selskap

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Kalos Information Systems ASOslo43,5 %20182024Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Godt å vite om Eye Networks Group AS

Hvor stor er bransjen Eye Networks Group AS tilhører?

Eye Networks Group AS er ett av 3 232 selskaper innen andre egeninvesteringsselskaper i Oslo, og ett av 13 763 på landsbasis.

Hvor lenge har Eye Networks Group AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Eye Networks Group AS ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 15 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Eye Networks Group AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Eye Networks Group AS i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Eye Networks Group AS med?

Eye Networks Group AS er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper (næringskode 64.323). Registrert aktivitet: Å være et investeringsselskap, drive med forvaltning av egenkapital, herunder å delta i andre selskaper, kjøp og salg av aksjer og annet som står i naturlig forbindelse med dette.

Hvem er største aksjonær i Eye Networks Group AS?

Største aksjonær i Eye Networks Group AS er Eye Networks AS med 38 % av aksjene, fulgt av Grim Utvikling AS (18 %) og Jan Pedro Tumusok (18 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2024.

Hva omsatte Eye Networks Group AS for i 2024?

Eye Networks Group AS hadde i 2024 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 980 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hvor mye egenkapital har Eye Networks Group AS?

Ved utgangen av 2024 hadde Eye Networks Group AS en egenkapital på −4,21 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −382 250,8 %.

Hvor stor aksjekapital har Eye Networks Group AS?

Den registrerte aksjekapitalen i Eye Networks Group AS er 30 000 kr (10 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Hvor solid er økonomien i Eye Networks Group AS?

Basert på regnskapstallene for 2024 har Eye Networks Group AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner