Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Camilla Colletts Vei 11 AS

Org.nr 919648856
Omsetning
42,8 mill
+21,9 %
Resultat
34,6 mill
+33,5 %
Mer

Om Camilla Colletts Vei 11 AS

Camilla Colletts Vei 11 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Olav Engebret Thon er daglig leder, og Halgrim Thon er styreleder. I 2025 hadde Camilla Colletts Vei 11 AS en omsetning på 42,79 mill kr, en økning på 22 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 34,61 mill kr. Egenkapitalen var 49,41 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Hathon Eiendom AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 587 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 851 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet og formål

Erverv, utleie, utvikling og forvaltning av faste eiendommer, samt alt som herved står i forbindelse.

API og MCPGET /company/919648856

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919648856" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919648856",
  "name": "CAMILLA COLLETTS VEI 11 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.200",
  "nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "919648856" })

Spør AI-assistenten

  • Hvilken bransje er Camilla Colletts Vei 11 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
  • Når ble Camilla Colletts Vei 11 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Oslo holder Camilla Colletts Vei 11 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2019–2025 · +21,9 % fra 2024 · +2 034,8 % over 6 år

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
202542,79 mill kr42,35 mill kr34,61 mill kr77,10 mill kr49,41 mill kr27,70 mill kr
202435,10 mill kr32,96 mill kr25,92 mill kr39,88 mill kr26,73 mill kr13,15 mill kr
20232,37 mill kr436 783 kr408 417 kr6,69 mill kr6,19 mill kr505 155 kr
20201,87 mill kr−80 030 kr−52 434 kr5,52 mill kr5,28 mill kr238 409 kr
20192,00 mill kr846 125 kr684 459 kr6,38 mill kr5,30 mill kr1,08 mill kr

Balanse

2025
Eiendeler77,10 mill kr
Omløpsmidler100 %77,10 mill kr
Egenkapital og gjeld77,10 mill kr
Innskutt egenkapital0 %127 017 krOpptjent egenkapital64 %49,28 mill krLangsiktig gjeld16 %12,40 mill krKortsiktig gjeld20 %15,29 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader436 949 kr
Finansinntekter2,01 mill kr
Netto finans2,01 mill kr
Ordinært resultat før skatt44,37 mill kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Renteinntekt fra konsernselskaper
2 mill kr
Avgitt konsernbidrag
12 mill kr
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/919648856/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919648856/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919648856",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 42789214,
      "operating_profit": 42352266,
      "net_profit": 34605639,
      "equity": 49405676,
      …
    },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 35104069,
      "operating_profit": 32962863,
      "net_profit": 25915641,
      "equity": 26728720,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "919648856" })

Spør AI-assistenten

  • Hva var driftsmarginen til Camilla Colletts Vei 11 AS i 2025?
  • Hvor mye vokste omsetningen til Camilla Colletts Vei 11 AS fra 2024 til 2025?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Camilla Colletts Vei 11 AS de siste årene.

Roller og styre5

Daglig leder

1Sist endret 02.10.2017
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 19.10.2024
Halgrim Thon(f. 1946)
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur

Revisor

1Sist endret 02.10.2017
Revisor
repr. BDO ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →

Forretningsfører

1Sist endret 14.01.2021
Forretningsfører
repr. HATHON HOLDING AS
API og MCPGET /company/919648856/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919648856/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919648856",
  "roles": [
    { "role_type": "Daglig leder", … },
    { "role_type": "Forretningsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "919648856" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Camilla Colletts Vei 11 AS?
  • Hvem er daglig leder og styreleder i Camilla Colletts Vei 11 AS?
  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Camilla Colletts Vei 11 AS?

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
Ut (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Hathon Eiendom ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %127

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/919648856/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919648856/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919648856",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "HATHON EIENDOM AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "919648856" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor stor andel av Camilla Colletts Vei 11 AS eier Hathon Eiendom AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Camilla Colletts Vei 11 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Camilla Colletts Vei 11 AS, og hvor store eierandeler har de?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Camilla Colletts Vei 11 ASBEDRUtleie av egen eller leid fast eiendomOslo−

Kunngjøringer14

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/919648856/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919648856/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919648856",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-05-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919648856" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble styret i Camilla Colletts Vei 11 AS sist endret?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Camilla Colletts Vei 11 AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Camilla Colletts Vei 11 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Annen driftskostnad utgjør 1,0 % av driftsinntektene — 18,2 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin99,0 %42,3 %
Resultatmargin80,9 %17,1 %
Egenkapitalandel64,1 %37,0 %
Likviditetsgrad5,041,76
Gjeldsgrad0,561,06
Egenkapitalrentabilitet70,0 %5,7 %
Omsetningsvekst (siste år)+21,9 %+2,4 %
Andel av driftsinntekter2025Bransjemedian
Annen driftskostnad1,0 %19,2 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/919648856/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919648856/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919648856",
  "nace_code": "68.200",
  "industry_count": 64570,
  "revenue": { "value": 42789214, "percentile": 0.9872 },
  "operating_margin": { "value": 0.9898, "percentile": 0.9909 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "919648856" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor ligger Camilla Colletts Vei 11 AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Camilla Colletts Vei 11 AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Camilla Colletts Vei 11 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?

Ofte spurt om Camilla Colletts Vei 11 AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Camilla Colletts Vei 11 AS?

Det er registrert 76 560 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 587 i Oslo.

Er Camilla Colletts Vei 11 AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 37 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 851 andre selskaper i bransjen etablert.

Går Camilla Colletts Vei 11 AS bedre enn andre i bransjen?

Camilla Colletts Vei 11 AS hadde en driftsmargin på 99 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 42,3 % for utleie av egen eller leid fast eiendom.

Hva er statusen til Camilla Colletts Vei 11 AS?

Camilla Colletts Vei 11 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken selskapsform har Camilla Colletts Vei 11 AS?

Camilla Colletts Vei 11 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er daglig leder i Camilla Colletts Vei 11 AS?

Daglig leder i Camilla Colletts Vei 11 AS er Olav Engebret Thon, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem er største aksjonær i Camilla Colletts Vei 11 AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Hathon Eiendom AS største eier i Camilla Colletts Vei 11 AS med 100 % av aksjene.

Hva er omsetningen til Camilla Colletts Vei 11 AS?

I 2025 omsatte Camilla Colletts Vei 11 AS for 42,79 mill kr, opp 22 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 34,61 mill kr.

Hvor solid er balansen til Camilla Colletts Vei 11 AS?

Egenkapitalen i Camilla Colletts Vei 11 AS var 49,41 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 64,1 % av totalkapitalen.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner