Smil Estetika AS
- Omsetning
- 1,1 mill
- +53 %
- Resultat
- 82 936
- +824,1 %
Om Smil Estetika AS
Smil Estetika AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Notodden, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Sakirat Waraich er daglig leder, og Mohpal Singh Kahlon er styreleder. I 2025 hadde Smil Estetika AS en omsetning på 1,11 mill kr, en økning på 53 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 82 936 kr. Egenkapitalen var 346 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sm Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 18 innen tannlegetjenester i Notodden, og ett av 5 990 i Norge. Det ble etablert samme år som 228 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Tannlege. Spesialistlege.
Formål
Drift av kontorfelleskap.
API og MCPGET /company/919630310
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919630310" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919630310",
"name": "SMIL ESTETIKA AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NOTODDEN", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919630310" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Smil Estetika AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Smil Estetika AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Notodden holder Smil Estetika AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +53 % fra 2024 · −25 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,11 mill kr | 152 284 kr | 82 936 kr | 288 218 kr | 346 kr | 287 872 kr |
| 2024 | 727 026 kr | 45 923 kr | 8 975 kr | 333 650 kr | −24 522 kr | 358 172 kr |
| 2023 | 1,42 mill kr | 344 279 kr | 294 242 kr | 714 316 kr | 108 032 kr | 606 284 kr |
| 2022 | 1,30 mill kr | −105 093 kr | −105 093 kr | 446 482 kr | −186 210 kr | 632 691 kr |
| 2021 | 1,48 mill kr | 102 629 kr | 102 629 kr | 445 112 kr | −81 116 kr | 537 764 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 56 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 25 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Avgitt konsernbidrag
- 120 000 kr
API og MCPGET /company/919630310/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919630310/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919630310",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1112243, "operating_profit": 152284, "net_profit": 82936, "equity": 346, … },
{ "year": 2024, "revenue": 727026, "operating_profit": 45923, "net_profit": 8975, "equity": -24522, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919630310" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Smil Estetika AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Smil Estetika AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Smil Estetika AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 26.09.2017Styre
2Sist endret 26.09.2017API og MCPGET /company/919630310/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919630310/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919630310",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919630310" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Smil Estetika AS?
List alle roller i Smil Estetika AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Smil Estetika AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Sm Invest AS100 %
- Mohpal Singh Kahlonhadde 50 %
- Sakirat Waraichhadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sm Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919630310/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919630310/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919630310",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SM INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919630310" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Smil Estetika AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Smil Estetika AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Smil Estetika AS eier Sm Invest AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Sm Invest AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/919630310/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919630310/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919630310",
"chain": [
{ "org_no": "923817484", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "919630310", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "919630310" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Smil Estetika AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Smil Estetika AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mitt Smil | BEDR | Tannlegetjenester | Notodden | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.5.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 29.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919630310/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919630310/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919630310",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919630310" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Smil Estetika AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Smil Estetika AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Smil Estetika AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 0,1 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,82 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 832,00 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 23969,9 % | 28,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919630310/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919630310/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919630310",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2223,
"revenue": { "value": 1112243, "percentile": 0.3007 },
"operating_margin": { "value": 0.1369, "percentile": 0.5303 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919630310" })Spør AI-assistenten
Er Smil Estetika AS blant de største selskapene innen tannlegetjenester?
Hvor solid er Smil Estetika AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Smil Estetika AS på i bransjen?
Investeringer
SMIL ESTETIKA AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Mitt Smil AS | Notodden | 50,0 % | 2017 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Smil Estetika AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Smil Estetika AS?
Det er registrert 5 990 selskaper i Norge innen tannlegetjenester, hvorav 18 i Notodden.
Er Smil Estetika AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 51 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 228 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Smil Estetika AS et aktivt selskap?
Smil Estetika AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Smil Estetika AS?
Smil Estetika AS driver innen tannlegetjenester, med NACE-kode 86.230 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Tannlege. Spesialistlege.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Smil Estetika AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Smil Estetika AS?
Daglig leder i Smil Estetika AS er Sakirat Waraich, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Smil Estetika AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Sm Invest AS største eier i Smil Estetika AS med 100 % av aksjene.
Er Smil Estetika AS en del av et konsern?
Smil Estetika AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Sm Invest AS, som eier 100 % av selskapet.
Hvordan går det økonomisk med Smil Estetika AS?
Smil Estetika AS hadde i 2025 en omsetning på 1,11 mill kr og et overskudd på 82 936 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er organisasjonsnummeret til Smil Estetika AS?
Smil Estetika AS har org.nr 919 630 310 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.