Vear Hudhelse AS
Org.nr 919534222
Om Vear Hudhelse AS
Vear Hudhelse AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Birgit Søgård Celtikcili er daglig leder, og Birgit Søgård Celtikcili er styreleder. I 2025 hadde Vear Hudhelse AS en omsetning på 2,08 mill kr, en økning på 17 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 4 533 kr. Egenkapitalen var 64 968 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Birgit Søgård Celtikcili med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 92 innen skjønnhetspleie i Tønsberg, og ett av 6 557 i Norge. Det er eldre enn 76 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Hudpleie, hudhelsebehandling, fotterapi og massasje.
Formål
Forretning for hudpleie, hudhelse, fotterapi, massasje og kosmetikk og alt hva som normalt står i forbindelse med dette. Selskapet kan delta i andre selskap med lignende virksomhet, samt kjøp og salg av aksjer eller andre investeringer.
API og MCPGET /company/919534222
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919534222" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919534222",
"name": "VEAR HUDHELSE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919534222" })Spør AI-assistenten
Når ble Vear Hudhelse AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tønsberg holder Vear Hudhelse AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Vear Hudhelse AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,08 mill kr | −4 457 kr | −4 533 kr | 653 597 kr | 64 968 kr | 588 629 kr |
| 2024 | 1,78 mill kr | 25 698 kr | 18 802 kr | 520 088 kr | 69 501 kr | 450 587 kr |
| 2023 | 1,45 mill kr | −34 933 kr | −27 407 kr | 442 235 kr | 50 698 kr | 391 537 kr |
| 2021 | 1,01 mill kr | −171 kr | −171 kr | 306 204 kr | 2 708 kr | 303 498 kr |
| 2020 | 771 213 kr | 52 803 kr | 52 810 kr | 197 450 kr | 2 879 kr | 194 571 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 60 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 52 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/919534222/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919534222/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919534222",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2076430, "operating_profit": -4457, "net_profit": -4533, "equity": 64968, … },
{ "year": 2024, "revenue": 1781071, "operating_profit": 25698, "net_profit": 18802, "equity": 69501, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919534222" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Vear Hudhelse AS utviklet seg fra 2020 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Vear Hudhelse AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Vear Hudhelse AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 08.09.2017Styre
1Sist endret 08.09.2017Regnskapsfører
1Sist endret 23.10.2023API og MCPGET /company/919534222/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919534222/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919534222",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919534222" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Vear Hudhelse AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Vear Hudhelse AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Vear Hudhelse AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Birgit Søgård Celtikcili | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919534222/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919534222/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919534222",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919534222" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Vear Hudhelse AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Vear Hudhelse AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Vear Hudhelse AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Tønsberg | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.2.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919534222/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919534222/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919534222",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919534222" })Spør AI-assistenten
Når ble Vear Hudhelse AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Vear Hudhelse AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Vear Hudhelse AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 60,4 % av driftsinntektene — 9,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -0,2 % | 0,7 % |
| Resultatmargin | -0,2 % | 0,6 % |
| Egenkapitalandel | 9,9 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,11 | 1,15 |
| Gjeldsgrad | 9,06 | 1,43 |
| Egenkapitalrentabilitet | -7,0 % | 13,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 19,9 % | 21,3 % |
| Lønnskostnad | 60,4 % | 50,6 % |
| Annen driftskostnad | 19,4 % | 22,5 % |
| Avskrivninger | 0,5 % | 0,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919534222/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919534222/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919534222",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 2076430, "percentile": 0.7435 },
"operating_margin": { "value": -0.0021, "percentile": 0.448 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919534222" })Spør AI-assistenten
Er Vear Hudhelse AS blant de største selskapene innen skjønnhetspleie?
Hvor solid er Vear Hudhelse AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Vear Hudhelse AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Vear Hudhelse AS
Hvor stor er bransjen Vear Hudhelse AS tilhører?
Vear Hudhelse AS er ett av 92 selskaper innen skjønnhetspleie i Tønsberg, og ett av 6 557 på landsbasis.
Hvor lenge har Vear Hudhelse AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Vear Hudhelse AS ble etablert i 2017 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 76 % av selskapene.
Er Vear Hudhelse AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Vear Hudhelse AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Vear Hudhelse AS?
Birgit Søgård Celtikcili er registrert som daglig leder i Vear Hudhelse AS.
Hvem er største aksjonær i Vear Hudhelse AS?
Største aksjonær i Vear Hudhelse AS er Birgit Søgård Celtikcili med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Vear Hudhelse AS for i 2025?
I 2025 omsatte Vear Hudhelse AS for 2,08 mill kr, opp 17 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 4 533 kr.
Hvor stor aksjekapital har Vear Hudhelse AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Vear Hudhelse AS er 30 000 kr (30 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor solid er økonomien i Vear Hudhelse AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Vear Hudhelse AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvilket org.nr har Vear Hudhelse AS?
Vear Hudhelse AS har org.nr 919 534 222 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvilken regnskapsfører bruker Vear Hudhelse AS?
I Enhetsregisteret er Vear Hudhelse AS registrert med regnskapsfører Uri Regnskap AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.