Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Sandakerveien 64 Holding AS

Org.nr 919440341
Omsetning
0
2025
Resultat
−3,0 mill
−536 %

Om Sandakerveien 64 Holding AS

Sandakerveien 64 Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Kristin Mortensen er styrets leder. I 2025 hadde Sandakerveien 64 Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 2,99 mill kr. Egenkapitalen var 130,84 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Hvam Invest AS med 25,1 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 211 innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Oslo, og ett av 12 876 i Norge. Det ble etablert samme år som 428 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Eiendomsforvaltning.

Formål

Drive virksomhet innenfor utvikling, forvalting og investering i andre selskaper, samt investering i fast eiendom og andre formuesgoder og alt som står i forbindelse med de forannevnte virksomheter.

API og MCPGET /company/919440341

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919440341" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919440341",
  "name": "SANDAKERVEIEN 64 HOLDING AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.320",
  "nace_desc": "Eiendomsforvaltning på oppdrag",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "919440341" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Sandakerveien 64 Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Oslo holder Sandakerveien 64 Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
  • Er Sandakerveien 64 Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−531 000 kr−2,99 mill kr267,57 mill kr130,84 mill kr136,73 mill kr
20240 kr−315 000 kr686 000 kr255,21 mill kr112,83 mill kr142,38 mill kr
20230 kr−436 000 kr6,29 mill kr261,56 mill kr112,14 mill kr149,42 mill kr
20220 kr−393 000 kr6,50 mill kr260,64 mill kr105,85 mill kr154,79 mill kr
20210 kr−434 000 kr7,55 mill kr262,00 mill kr101,84 mill kr160,15 mill kr

Balanse

2025
Eiendeler267,57 mill kr
Anleggsmidler100 %267,47 mill krOmløpsmidler0 %95 000 kr
Egenkapital og gjeld267,57 mill kr
Innskutt egenkapital39 %103,50 mill krOpptjent egenkapital10 %27,34 mill krLangsiktig gjeld51 %135,83 mill krKortsiktig gjeld0 %897 000 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader531 000 kr
Finansinntekter7,56 mill kr
Finanskostnader10,02 mill kr
Netto finans−2,46 mill kr
Ordinært resultat før skatt−2,99 mill kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.

Til gode hos konsernselskaper
110 mill kr (41 % av balansen)
Renteinntekt fra konsernselskaper
7,5 mill kr
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/919440341/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919440341/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919440341",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 0,
      "operating_profit": -531000,
      "net_profit": -2991000,
      "equity": 130839000,
      …
    },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -315000, "net_profit": 686000, "equity": 112830000, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "919440341" })

Spør AI-assistenten

  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Sandakerveien 64 Holding AS de siste årene.
  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sandakerveien 64 Holding AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Sandakerveien 64 Holding AS utviklet seg fra 2021 til 2025?

Roller og styre6

Styre

5Sist endret 05.01.2021
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Revisor

1Sist endret 06.10.2026
Revisor
repr. CEDRA NORGE ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →Tiltrådte oktober 2026
API og MCPGET /company/919440341/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919440341/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919440341",
  "roles": [
    { "role_type": "Revisor", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    { "role_type": "Styremedlem", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "919440341" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Sandakerveien 64 Holding AS?
  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Sandakerveien 64 Holding AS?
  • List alle roller i Sandakerveien 64 Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 ute · 1 endret eierandel

Ut (1)
Endret (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Hvam Invest ASSelskapOrdinære aksjer25,1 %26 636
Moro ASSelskapOrdinære aksjer25,0 %26 500
Auris ASSelskapOrdinære aksjer20,0 %21 200
Toluma Invest ASSelskapOrdinære aksjer20,0 %21 200
Arvo Invest ASSelskapOrdinære aksjer5,2 %5 500
Njord Real Estate ASSelskapOrdinære aksjer2,1 %2 210
Sverre Ditlev-Simonsen Management ASSelskapOrdinære aksjer1,4 %1 484
Ole-Christian RustadPersonOrdinære aksjer1,2 %1 270

8 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/919440341/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919440341/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919440341",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "HVAM INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25.13, "year": 2025, … },
    { "shareholder_name": "MORO AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
    …
  ],
  "total": 8
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "919440341" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mange aksjonærer har Sandakerveien 64 Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Sandakerveien 64 Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Sandakerveien 64 Holding AS eier Hvam Invest AS, og hvem eier resten?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Odd Rune AustgulenItalia
20,0 %
2,7 %
Thomas Wilhelmsen
via Toluma Invest AS → AS Cetus → Kiro Invest AS · +9 andre eierveier
2,7 %
Thomas GernerAustralia
via Toluma Invest AS → AS Uranus Holding · +3 andre eierveier
1,2 %
via Toluma Invest AS · +3 andre eierveier
1,0 %
Vis 13 flere eiere ↓
via Toluma Invest AS → Arcatum AS · +1 andre eierveier
1,0 %
0,9 %
Cecilie Mathilde Wilhelmsen
via Toluma Invest AS → AS Cetus → Kiro Invest AS · +5 andre eierveier
0,8 %
Elizabeth Sydney WilhelmsenDanmark
via Toluma Invest AS → AS Cetus → Kiro Invest AS · +5 andre eierveier
0,8 %
via Toluma Invest AS → AS Tres → AS Kassiopeia → AS Taurus → Saraswati AS · +2 andre eierveier
0,5 %
via Toluma Invest AS → AS Tres → AS Kassiopeia → AS Taurus → Allora AS · +2 andre eierveier
0,5 %

Viser de 25 største av 40 beregnede eiere.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Nre Eiendom 3 ASBEDREiendomsforvaltning på oppdragOslo−

Kunngjøringer26

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/919440341/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919440341/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919440341",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-10-06", "type": "Revisor", … },
    { "dato": "2026-08-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919440341" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Sandakerveien 64 Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Sandakerveien 64 Holding AS sist godkjent årsregnskap?
  • Når ble styret i Sandakerveien 64 Holding AS sist endret?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    +CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Endring i roller og styre
    +CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
  4. Endring i roller og styre
    +HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−RSM NORGE AS(Revisor)
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel48,9 %45,6 %
Likviditetsgrad0,111,87
Gjeldsgrad1,050,74
Egenkapitalrentabilitet-2,3 %6,1 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/919440341/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/919440341/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "919440341",
  "nace_code": "68.320",
  "industry_count": 4183,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0036 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "919440341" })

Spør AI-assistenten

  • Er Sandakerveien 64 Holding AS blant de største selskapene innen eiendomsforvaltning på oppdrag?
  • Hvor solid er Sandakerveien 64 Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvor ligger Sandakerveien 64 Holding AS blant de 4183 selskapene i bransjen på omsetning og margin?

Investeringer

SANDAKERVEIEN 64 HOLDING AS eier aksjer i 2 selskaper

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
S64 Utvikling ASOslo100,0 %20202025Aktiv
Sandakerveien 64 ASOslo99,0 %20202025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Godt å vite om Sandakerveien 64 Holding AS

Hvor stor er bransjen Sandakerveien 64 Holding AS tilhører?

Sandakerveien 64 Holding AS er ett av 1 211 selskaper innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Oslo, og ett av 12 876 på landsbasis.

Hvor lenge har Sandakerveien 64 Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Sandakerveien 64 Holding AS ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 39 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Sandakerveien 64 Holding AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sandakerveien 64 Holding AS i Brønnøysundregistrene.

Hvilke eiere står bak Sandakerveien 64 Holding AS?

Største aksjonær i Sandakerveien 64 Holding AS er Hvam Invest AS med 25,1 % av aksjene, fulgt av Moro AS (25 %) og Auris AS (20 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Eier Sandakerveien 64 Holding AS andre selskaper?

Gjennom eierposter på over 50 % kontrollerer Sandakerveien 64 Holding AS 2 selskaper, deriblant S64 Utvikling AS og Sandakerveien 64 AS.

Hva omsatte Sandakerveien 64 Holding AS for i 2025?

I 2025 omsatte Sandakerveien 64 Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 2,99 mill kr.

Hvor lønnsom er driften i Sandakerveien 64 Holding AS?

Driftsresultatet for 2025 var −531 000 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.

Er Sandakerveien 64 Holding AS MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2018. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner