Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Roar Werner AS

Org.nr 919314141

Om Roar Werner AS

Roar Werner AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Drammen, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Kabelbasert, satellittbasert og trådløs telekommunikasjon. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Roar Erling Werner er daglig leder, og Roar Erling Werner er styreleder. I 2025 hadde Roar Werner AS en omsetning på 1,18 mill kr, en økning på 7 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 460 217 kr. Egenkapitalen var −144 230 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Roar Erling Werner med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 7 innen kabelbasert, satellittbasert og trådløs telekommunikasjon i Drammen, og ett av 559 i Norge. Det ble etablert samme år som 24 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (69 %).

Aktivitet

Konsulenttjenester innen telekom, elektro, og transportvirksomhet.

Formål

Konsulenttjenester innen telekom, elektro og prosjektledelse. Varetransport. Og ellers alt som står i naturlig forbindelse med dette, herunder direkte og indirekte investeringer i foretak som driver slik virksomhet.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler726 646 kr
Anleggsmidler52 %376 868 krOmløpsmidler48 %349 778 kr
Egenkapital og gjeld726 646 kr
Innskutt egenkapital4 %30 000 krOpptjent egenkapital-24 %−174 230 krKortsiktig gjeld27 %197 652 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader1,59 mill kr
Finansinntekter6 441 kr
Finanskostnader64 441 kr
Netto finans−58 000 kr
Ordinært resultat før skatt−464 739 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20251,18 mill kr−406 740 kr−460 217 kr726 646 kr−144 230 kr870 875 kr
20241,11 mill kr118 925 kr38 714 kr1,14 mill kr315 988 kr828 918 kr
20231,06 mill kr225 073 kr156 107 kr1,72 mill kr277 273 kr1,45 mill kr
20221,05 mill kr245 468 kr255 536 kr1,73 mill kr114 016 kr1,61 mill kr
20211,11 mill kr384 020 kr114 699 kr1,52 mill kr−141 520 kr1,67 mill kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Årsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 67 prosent av driftsinntektene.

Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 28 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 09.11.2017
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 09.11.2017
Styrets lederSignatur
Varamedlem

Regnskapsfører

1Sist endret 10.12.2025
Regnskapsfører
repr. REGNSKAPSJEFEN ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Roar Erling WernerPersonOrdinære aksjer100.0 %1 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Roar Werner ASBEDRKabelbasert, satellittbasert og trådløs telekommunikasjonDrammen−

Kunngjøringer16

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-19,8 %46,3 %
Likviditetsgrad1,771,22

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Spørsmål og svar om Roar Werner AS

Hvor stor er bransjen Roar Werner AS tilhører?

Roar Werner AS er ett av 7 selskaper innen kabelbasert, satellittbasert og trådløs telekommunikasjon i Drammen, og ett av 559 på landsbasis.

Hvor lenge har Roar Werner AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Roar Werner AS ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 36 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Roar Werner AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Roar Werner AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem leder Roar Werner AS?

Roar Erling Werner er registrert som daglig leder i Roar Werner AS.

Hvem er styreleder i Roar Werner AS?

Styrets leder i Roar Werner AS er Roar Erling Werner.

Hvem eier Roar Werner AS?

Roar Werner AS eies i hovedsak av Roar Erling Werner (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Går Roar Werner AS med overskudd?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,18 mill kr, opp 7 % fra 2024. Egenkapitalen var −144 230 kr ved årsslutt.

Hvor mye egenkapital har Roar Werner AS?

Ved utgangen av 2025 hadde Roar Werner AS en egenkapital på −144 230 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −19,8 %.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Buskerud