Idrettsveien 1 AS
- Omsetning
- 72 800
- +8,3 %
- Resultat
- −81 174
- 7 års regnskap
Om Idrettsveien 1 AS
Idrettsveien 1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Per Øystein Amundsen er styrets leder. I 2025 hadde Idrettsveien 1 AS en omsetning på 72 800 kr, en økning på 8 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 81 174 kr. Egenkapitalen var −573 004 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Per Amundsen Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 844 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Trondheim, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 851 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av næringseiendom.
Formål
Å eie eiendom og å leie ut næringslokaler, samt å investere i andre selskaper og alt som faller naturlig herunder.
API og MCPGET /company/919264926
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919264926" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919264926",
"name": "IDRETTSVEIEN 1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919264926" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Idrettsveien 1 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Idrettsveien 1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trondheim holder Idrettsveien 1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +8,3 % fra 2024 · +15,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72 800 kr | −104 036 kr | −81 174 kr | 2,29 mill kr | −573 004 kr | 2,86 mill kr |
| 2024 | 67 200 kr | −85 193 kr | −66 382 kr | 2,38 mill kr | −491 831 kr | 2,87 mill kr |
| 2023 | 67 200 kr | −102 871 kr | −80 144 kr | 2,77 mill kr | −425 448 kr | 3,20 mill kr |
| 2022 | 67 200 kr | −77 511 kr | −60 413 kr | 2,85 mill kr | −345 304 kr | 3,19 mill kr |
| 2021 | 63 200 kr | −68 014 kr | −53 051 kr | 2,89 mill kr | −284 891 kr | 3,18 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/919264926/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919264926/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919264926",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 72800,
"operating_profit": -104036,
"net_profit": -81174,
"equity": -573004,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 67200, "operating_profit": -85193, "net_profit": -66382, "equity": -491831, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919264926" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Idrettsveien 1 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Idrettsveien 1 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Idrettsveien 1 AS i 2025?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 03.06.2020Regnskapsfører
1Sist endret 17.11.2025API og MCPGET /company/919264926/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919264926/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919264926",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Varamedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919264926" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Idrettsveien 1 AS?
List alle roller i Idrettsveien 1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Idrettsveien 1 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Aristoteles Eiendom AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Per Amundsen Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919264926/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919264926/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919264926",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "PER AMUNDSEN HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919264926" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Idrettsveien 1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Idrettsveien 1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Idrettsveien 1 AS eier Per Amundsen Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Per Amundsen Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/919264926/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919264926/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919264926",
"chain": [
{ "org_no": "989145363", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "919264926", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "919264926" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Idrettsveien 1 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Idrettsveien 1 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Idrettsveien 1 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Trondheim | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.9.2020 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 8.9.2020 | Revisor ↗ |
| 7.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919264926/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919264926/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919264926",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919264926" })Spør AI-assistenten
Når ble Idrettsveien 1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Idrettsveien 1 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Idrettsveien 1 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -25,0 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 42,62 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919264926/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919264926/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919264926",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 72800, "percentile": 0.2989 },
"operating_margin": { "value": -1.4291, "percentile": 0.0671 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919264926" })Spør AI-assistenten
Er Idrettsveien 1 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Idrettsveien 1 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Idrettsveien 1 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Idrettsveien 1 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Idrettsveien 1 AS?
Det er registrert 76 560 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 2 844 i Trondheim.
Er Idrettsveien 1 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 37 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 851 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Idrettsveien 1 AS i Enhetsregisteret?
Idrettsveien 1 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Idrettsveien 1 AS?
Idrettsveien 1 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Utleie av næringseiendom.
Hva slags selskap er Idrettsveien 1 AS?
Idrettsveien 1 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Idrettsveien 1 AS?
Per Øystein Amundsen er registrert som styreleder i Idrettsveien 1 AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Idrettsveien 1 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Per Amundsen Holding AS største eier i Idrettsveien 1 AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Idrettsveien 1 AS?
I 2025 omsatte Idrettsveien 1 AS for 72 800 kr, opp 8 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 81 174 kr.
Er Idrettsveien 1 AS registrert i MVA-registeret?
Idrettsveien 1 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2017) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Idrettsveien 1 AS?
Idrettsveien 1 AS har org.nr 919 264 926 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.