A.r.m Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −366 417
- 7 års regnskap
Om A.r.m Holding AS
A.r.m Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med motorvogner. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Andreas Røvang Maske er styrets leder. I 2025 hadde A.r.m Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 366 417 kr. Egenkapitalen var 711 799 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Andreas Røvang Maske med 90,9 % av aksjene. Selskapet er ett av 155 innen detaljhandel med motorvogner i Trondheim, og ett av 5 305 i Norge. Det er eldre enn 61 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (68 %).
Aktivitet
Investering i andre selskaper samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Formål
Holdingselskap for Andreas Maske.
API og MCPGET /company/919259752
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919259752" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919259752",
"name": "A.R.M HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.810",
"nace_desc": "Detaljhandel med motorvogner",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919259752" })Spør AI-assistenten
Når ble A.r.m Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trondheim holder A.r.m Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er A.r.m Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −16 417 kr | −366 417 kr | 887 037 kr | 711 799 kr | 175 238 kr |
| 2024 | 0 kr | −14 955 kr | −2,10 mill kr | 1,24 mill kr | 1,08 mill kr | 160 238 kr |
| 2023 | 0 kr | −11 023 kr | −911 023 kr | 3,33 mill kr | 3,18 mill kr | 145 238 kr |
| 2022 | 0 kr | −10 048 kr | −10 048 kr | 1,02 mill kr | 891 095 kr | 130 238 kr |
| 2021 | 0 kr | −10 043 kr | −10 043 kr | 1,02 mill kr | 901 144 kr | 115 238 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 170 000 kr (19 % av balansen)
API og MCPGET /company/919259752/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919259752/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919259752",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -16417, "net_profit": -366417, "equity": 711799, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -14955, "net_profit": -2104956, "equity": 1078216, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919259752" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til A.r.m Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for A.r.m Holding AS per år.
Hvordan har omsetningen til A.r.m Holding AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 22.08.2017Regnskapsfører
1Sist endret 16.12.2021API og MCPGET /company/919259752/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919259752/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919259752",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919259752" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for A.r.m Holding AS?
List alle roller i A.r.m Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i A.r.m Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 endret eierandel
- Eksam AS9,1 %
- Andreas Røvang Maske100 % → 90,9 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Andreas Røvang Maske | Person | Ordinære aksjer | 90,9 % | 1 000 |
| Eksam AS | Selskap | Ordinære aksjer | 9,1 % | 100 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919259752/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919259752/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919259752",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "EKSAM AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 9.09, "year": 2025, … },
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919259752" })Spør AI-assistenten
Hvem eier A.r.m Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av A.r.m Holding AS eier Eksam AS, og hvem eier resten?
Er A.r.m Holding AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Datterselskaper av A.r.m Holding AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/919259752/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919259752/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919259752",
"chain": [
{ "org_no": "919259752", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 3,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "919259752" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har A.r.m Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.3.2024 | Kapital ↗ |
| 22.3.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 15.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.12.2021 | Kapital ↗ |
| 16.12.2021 | Vedtektsdato ↗ |
| 14.12.2021 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919259752/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919259752/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919259752",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919259752" })Spør AI-assistenten
Når leverte A.r.m Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Har A.r.m Holding AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for A.r.m Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 80,2 % | 34,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,14 | 1,79 |
| Gjeldsgrad | 0,25 | 1,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | -51,5 % | 9,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919259752/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919259752/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919259752",
"nace_code": "47.810",
"industry_count": 3315,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0003 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919259752" })Spør AI-assistenten
Er A.r.m Holding AS blant de største selskapene innen detaljhandel med motorvogner?
Hvor solid er A.r.m Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger A.r.m Holding AS blant de 3315 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
A.R.M HOLDING AS eier aksjer i 3 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Arm Bil AS | Trondheim | 100,0 % | 2017 | 2025 | Aktiv |
| Arm Bilvask AS | Trondheim | 100,0 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
| Arm Bilverksted AS | Trondheim | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om A.r.m Holding AS
Hvor stor er bransjen A.r.m Holding AS tilhører?
A.r.m Holding AS er ett av 155 selskaper innen detaljhandel med motorvogner i Trondheim, og ett av 5 305 på landsbasis.
Hvor lenge har A.r.m Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?
A.r.m Holding AS ble etablert i 2017 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 61 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har A.r.m Holding AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for A.r.m Holding AS i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til A.r.m Holding AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i A.r.m Holding AS?
Styrets leder i A.r.m Holding AS er Andreas Røvang Maske.
Hvem er største aksjonær i A.r.m Holding AS?
Største aksjonær i A.r.m Holding AS er Andreas Røvang Maske med 90,9 % av aksjene, fulgt av Eksam AS (9,1 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Eier A.r.m Holding AS andre selskaper?
Gjennom eierposter på over 50 % kontrollerer A.r.m Holding AS 3 selskaper, deriblant Arm Bil AS, Arm Bilvask AS og Arm Bilverksted AS.
Hva omsatte A.r.m Holding AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 711 799 kr ved årsslutt.
Hvilket org.nr har A.r.m Holding AS?
A.r.m Holding AS har organisasjonsnummer 919 259 752. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvilken regnskapsfører bruker A.r.m Holding AS?
I Enhetsregisteret er A.r.m Holding AS registrert med regnskapsfører Regnskapscoachen AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.