Heyerdahls Vei 4 DA
- Omsetning
- 564 850
- −3 %
- Resultat
- −385 413
- 7 års regnskap
Om Heyerdahls Vei 4 DA
Heyerdahls Vei 4 DA er registrert som ansvarlig selskap med delt ansvar med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. I 2025 hadde Heyerdahls Vei 4 DA en omsetning på 564 850 kr, en nedgang på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 385 413 kr. Egenkapitalen var 16,65 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 12 581 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 849 andre selskaper i bransjen. Bare 1 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Selskapets aktivitet er å erverve, eie og forvalte Heyerdahls Vei 4.
Formål
Selskapets formål er å erverve, eie og forvalte Heyerdahls Vei 4.
API og MCPGET /company/919089458
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919089458" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919089458",
"name": "HEYERDAHLS VEI 4 DA",
"org_form": "DA",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919089458" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Heyerdahls Vei 4 DA: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Heyerdahls Vei 4 DA registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Heyerdahls Vei 4 DA stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −3 % fra 2024 · +11,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 564 850 kr | 264 795 kr | −385 413 kr | 32,61 mill kr | 16,65 mill kr | 15,96 mill kr |
| 2024 | 582 521 kr | 375 047 kr | −307 549 kr | 32,62 mill kr | 15,83 mill kr | 16,79 mill kr |
| 2023 | 550 037 kr | 377 480 kr | −322 920 kr | 32,00 mill kr | 14,34 mill kr | 17,66 mill kr |
| 2022 | 517 230 kr | 306 217 kr | −395 644 kr | 32,50 mill kr | 14,66 mill kr | 17,83 mill kr |
| 2021 | 504 936 kr | 217 949 kr | −482 472 kr | 32,07 mill kr | 14,31 mill kr | 17,76 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 53 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig.
API og MCPGET /company/919089458/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919089458/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919089458",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 564850,
"operating_profit": 264795,
"net_profit": -385413,
"equity": 16648890,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 582521,
"operating_profit": 375047,
"net_profit": -307549,
"equity": 15834303,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919089458" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Heyerdahls Vei 4 DA fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Heyerdahls Vei 4 DA i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Heyerdahls Vei 4 DA de siste årene.
Roller og styre6
Regnskapsfører
1Sist endret 01.12.2025Revisor
1Sist endret 07.06.2017Deltakere
3Sist endret 07.06.2017Kontaktperson
1Sist endret 07.06.2017API og MCPGET /company/919089458/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919089458/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919089458",
"roles": [
{ "role_type": "Deltaker med delt ansvar", … },
{ "role_type": "Kontaktperson", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919089458" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Heyerdahls Vei 4 DA: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvilket revisjonsselskap reviderer Heyerdahls Vei 4 DA?
Hvem er regnskapsfører for Heyerdahls Vei 4 DA?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Heyerdahls Vei 4 DA | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2017 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919089458/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919089458/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919089458",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919089458" })Spør AI-assistenten
Når leverte Heyerdahls Vei 4 DA sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Heyerdahls Vei 4 DA i Brønnøysundregistrene?
Når ble Heyerdahls Vei 4 DA sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 51,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 19,09 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,96 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -2,3 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919089458/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919089458/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919089458",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64543,
"revenue": { "value": 564850, "percentile": 0.5057 },
"operating_margin": { "value": 0.4688, "percentile": 0.5479 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919089458" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Heyerdahls Vei 4 DA sammenlignet med andre i bransjen?
Er Heyerdahls Vei 4 DA blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Heyerdahls Vei 4 DA sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Heyerdahls Vei 4 DA
Hvor stor er bransjen Heyerdahls Vei 4 DA tilhører?
Heyerdahls Vei 4 DA er ett av 12 581 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 på landsbasis.
Hvor lenge har Heyerdahls Vei 4 DA eksistert sammenlignet med bransjen?
Heyerdahls Vei 4 DA ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 37 % av selskapene i bransjen.
Er Heyerdahls Vei 4 DA et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Ansvarlig selskap med delt ansvar. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Heyerdahls Vei 4 DA i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Heyerdahls Vei 4 DA?
Heyerdahls Vei 4 DA er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Selskapets aktivitet er å erverve, eie og forvalte Heyerdahls Vei 4.
Hvilken selskapsform har Heyerdahls Vei 4 DA?
Organisasjonsformen til Heyerdahls Vei 4 DA er Ansvarlig selskap med delt ansvar, forkortet DA. I et selskap med delt ansvar hefter hver deltaker for sin avtalte andel av forpliktelsene.
Går Heyerdahls Vei 4 DA med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 564 850 kr, ned 3 % fra 2024. Egenkapitalen var 16,65 mill kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Heyerdahls Vei 4 DA?
Driftsresultatet for 2025 var 264 795 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Heyerdahls Vei 4 DA?
Ved utgangen av 2025 hadde Heyerdahls Vei 4 DA en egenkapital på 16,65 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 51,1 %.
Hvor solid er økonomien i Heyerdahls Vei 4 DA?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Heyerdahls Vei 4 DA økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvilket org.nr har Heyerdahls Vei 4 DA?
Heyerdahls Vei 4 DA har org.nr 919 089 458 og er registrert som Ansvarlig selskap med delt ansvar i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.