Star Security Group AS
- Omsetning
- 483 050
- −25,9 %
- Resultat
- 116 491
- −62,9 %
Om Star Security Group AS
Star Security Group AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. José Arturo Leguén Lores er daglig leder, og José Arturo Leguén Lores er styreleder. I 2025 hadde Star Security Group AS en omsetning på 483 050 kr, en nedgang på 26 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 116 491 kr. Egenkapitalen var 333 268 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er José Arturo Leguén Lores med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 684 innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer i Oslo, og ett av 16 124 i Norge. Det er eldre enn 67 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Konsulenttjenester innen IT.
Formål
Cybersecurity og Artificial Intelligence tjenester, konsulent.
API og MCPGET /company/918938885
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918938885" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918938885",
"name": "STAR SECURITY GROUP AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "62.200",
"nace_desc": "Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918938885" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Star Security Group AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Star Security Group AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Star Security Group AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −25,9 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 483 050 kr | 154 579 kr | 116 491 kr | 519 929 kr | 333 268 kr | 186 661 kr |
| 2024 | 651 694 kr | 363 560 kr | 314 403 kr | 394 856 kr | 216 776 kr | 178 081 kr |
| 2023 | 7 806 kr | −11 007 kr | −11 007 kr | 23 826 kr | −97 627 kr | 121 453 kr |
| 2022 | 0 kr | −34 213 kr | −34 213 kr | – | – | – |
| 2021 | −40 000 kr | −101 728 kr | −102 129 kr | 47 655 kr | −52 406 kr | 100 061 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/918938885/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918938885/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918938885",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 483050, "operating_profit": 154579, "net_profit": 116491, "equity": 333268, … },
{ "year": 2024, "revenue": 651694, "operating_profit": 363560, "net_profit": 314403, "equity": 216776, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918938885" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Star Security Group AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Star Security Group AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Star Security Group AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 20.06.2024Styre
1Sist endret 27.04.2020Regnskapsfører
1Sist endret 22.05.2017API og MCPGET /company/918938885/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918938885/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918938885",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918938885" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Star Security Group AS?
Hvem er regnskapsfører for Star Security Group AS?
List alle roller i Star Security Group AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Melina Elena Esdaile Gambolinihadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| José Arturo Leguén Lores | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918938885/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918938885/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918938885",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918938885" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Star Security Group AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Star Security Group AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Star Security Group AS | BEDR | Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer | Oslo | − |
Kunngjøringer42
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 5.8.2026 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 5.8.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 9.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.8.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.6.2024 | Daglig leder ↗ |
| 19.6.2024 | Daglig leder ↗ |
| 5.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918938885/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918938885/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918938885",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-05", "type": "Vedtektsfestet formål", … },
{ "dato": "2026-08-05", "type": "Vedtektsdato", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918938885" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Star Security Group AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Star Security Group AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Star Security Group AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:80.010 Etterforskningstjenester og private vakttjenester→62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
- Selskapsopplysninger oppdatertFormål:Vaktvirksomhet.→Cybersecurity og Artificial Intelligence tjenester, konsulent.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 64,1 % | 57,6 % |
| Likviditetsgrad | 2,21 | 1,71 |
| Gjeldsgrad | 0,56 | 0,46 |
| Egenkapitalrentabilitet | 35,0 % | 9,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918938885/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918938885/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918938885",
"nace_code": "62.200",
"industry_count": 7357,
"revenue": { "value": 483050, "percentile": 0.5793 },
"operating_margin": { "value": 0.32, "percentile": 0.7577 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918938885" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Star Security Group AS på i bransjen?
Hvor ligger Star Security Group AS blant de 7357 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Star Security Group AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 1 tilVis færre
Spørsmål og svar om Star Security Group AS
Hvor stor er bransjen Star Security Group AS tilhører?
Star Security Group AS er ett av 4 684 selskaper innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer i Oslo, og ett av 16 124 på landsbasis.
Hvor lenge har Star Security Group AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Star Security Group AS ble etablert i 2017 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 67 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Star Security Group AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Star Security Group AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Star Security Group AS?
José Arturo Leguén Lores er registrert som daglig leder i Star Security Group AS.
Hvilke eiere står bak Star Security Group AS?
Største aksjonær i Star Security Group AS er José Arturo Leguén Lores med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Star Security Group AS med overskudd?
I 2025 omsatte Star Security Group AS for 483 050 kr, ned 26 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 116 491 kr.
Hvor lønnsom er driften i Star Security Group AS?
Driftsresultatet for 2025 var 154 579 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Star Security Group AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Star Security Group AS en egenkapital på 333 268 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 64,1 %.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.