Sny AS
Org.nr 918785000
Om Sny AS
Sny AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trysil, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Lars Nordli er styrets leder. I 2025 hadde Sny AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 35 696 kr. Egenkapitalen var 818 844 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Lars Nordli med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 13 innen andre egeninvesteringsselskaper i Trysil, og ett av 13 798 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 354 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet og formål
Investeringsvirksomhet, samt kjøp av aksjer eller på annen måte delta i annen virksomhet.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −36 824 kr | −35 696 kr | 850 643 kr | 818 844 kr | 31 799 kr |
| 2024 | 0 kr | −25 815 kr | −16 140 kr | 986 313 kr | 854 540 kr | 131 773 kr |
| 2023 | 0 kr | −23 219 kr | −22 234 kr | 1,07 mill kr | 870 680 kr | 200 801 kr |
| 2022 | 0 kr | −16 746 kr | 868 272 kr | 1,10 mill kr | 892 913 kr | 202 329 kr |
| 2021 | – | – | 36 kr | 224 641 kr | 24 641 kr | 200 000 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 24 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 29.03.2017Regnskapsfører
1Sist endret 24.06.2022Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Lars Nordli | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 1 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Kunngjøringer11
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 96,3 % | 95,9 % |
| Likviditetsgrad | 6,52 | 14,49 |
| Gjeldsgrad | 0,04 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | -4,4 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Investeringer
SNY AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Trysil Bryggeri AS | Trysil | 0.1 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
| Voss Holdco AS | Oslo | 0.0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Trysil
1 000+ til i Trysil →Ofte spurt om Sny AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sny AS?
Det er registrert 13 798 selskaper i Norge innen andre egeninvesteringsselskaper, hvorav 13 i Trysil.
Er Sny AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 21 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 354 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Sny AS et aktivt selskap?
Sny AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Sny AS med?
Sny AS driver innen andre egeninvesteringsselskaper, med NACE-kode 64.323 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Investeringsvirksomhet, samt kjøp av aksjer eller på annen måte delta i annen virksomhet.
Hva slags selskap er Sny AS?
Sny AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Sny AS?
Sny AS eies i hovedsak av Lars Nordli (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Sny AS?
Sny AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 35 696 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Sny AS?
I 2025 hadde Sny AS et driftsresultat på −36 824 kr.
Hvor solid er balansen til Sny AS?
Egenkapitalen i Sny AS var 818 844 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 96,3 % av totalkapitalen.
Hva er organisasjonsnummeret til Sny AS?
Sny AS har org.nr 918 785 000 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.