Lillehammer Laserklinikk AS
- Omsetning
- 146 430
- −2,7 %
- Resultat
- 41 280
- +154,6 %
Om Lillehammer Laserklinikk AS
Lillehammer Laserklinikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillehammer, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Kirsten Eva Annedore Morrison er daglig leder, og Kirsten Eva Annedore Morrison er styreleder. I 2025 hadde Lillehammer Laserklinikk AS en omsetning på 146 430 kr, en nedgang på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 41 280 kr. Egenkapitalen var 38 175 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Mesna Hudklinikk Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 46 innen spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester i Lillehammer, og ett av 3 714 i Norge. Det er eldre enn 63 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Drive kosmetisk klinikk med laserbehandling innen skjønnhetspleie og salg av produkter innen skjønnhetspleie.
Formål
Drive kosmetisk klinikk med laserbehandling innen skjønnhetspleie og salg av produkter innen skjønnhetspleie, samt virksomhet som naturlig faller inn under dette.
API og MCPGET /company/918751351
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918751351" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918751351",
"name": "LILLEHAMMER LASERKLINIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.221",
"nace_desc": "Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLEHAMMER", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918751351" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Lillehammer Laserklinikk AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Lillehammer Laserklinikk AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lillehammer holder Lillehammer Laserklinikk AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −2,7 % fra 2024 · −70,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 430 kr | 52 459 kr | 41 280 kr | 204 922 kr | 38 175 kr | 166 747 kr |
| 2024 | 150 434 kr | 23 315 kr | 16 215 kr | 308 504 kr | 96 895 kr | 211 609 kr |
| 2023 | 212 340 kr | 1 193 kr | 1 383 kr | 248 961 kr | 80 681 kr | 168 281 kr |
| 2022 | 163 960 kr | 5 697 kr | 73 kr | 168 848 kr | 79 298 kr | 89 551 kr |
| 2021 | 501 007 kr | 212 306 kr | 165 519 kr | 866 993 kr | 814 224 kr | 52 769 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 99 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 47 000 kr (23 % av balansen)
API og MCPGET /company/918751351/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918751351/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918751351",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 146430, "operating_profit": 52459, "net_profit": 41280, "equity": 38175, … },
{ "year": 2024, "revenue": 150434, "operating_profit": 23315, "net_profit": 16215, "equity": 96895, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918751351" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Lillehammer Laserklinikk AS per år.
Hvordan har omsetningen til Lillehammer Laserklinikk AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Lillehammer Laserklinikk AS i 2025?
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 23.08.2022Styre
2Sist endret 23.08.2022Regnskapsfører
2Sist endret 17.11.2025API og MCPGET /company/918751351/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918751351/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918751351",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918751351" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Lillehammer Laserklinikk AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Lillehammer Laserklinikk AS?
Hvem er regnskapsfører for Lillehammer Laserklinikk AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Gatty Holding AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Mesna Hudklinikk Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918751351/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918751351/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918751351",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "MESNA HUDKLINIKK HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918751351" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Lillehammer Laserklinikk AS eier Mesna Hudklinikk Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Lillehammer Laserklinikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Lillehammer Laserklinikk AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Mesna Hudklinikk Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/918751351/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918751351/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918751351",
"chain": [
{ "org_no": "929304780", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "918751351", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "918751351" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Lillehammer Laserklinikk AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Lillehammer Laserklinikk AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lillehammer Laserklinikk AS | BEDR | Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester | Lillehammer | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.8.2022 | Signatur ↗ |
| 23.8.2022 | Styre ↗ |
| 23.8.2022 | Daglig leder ↗ |
| 27.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918751351/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918751351/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918751351",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-31", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918751351" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Lillehammer Laserklinikk AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Lillehammer Laserklinikk AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Lillehammer Laserklinikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 18,6 % | 56,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,23 | 1,81 |
| Gjeldsgrad | 4,37 | 0,61 |
| Egenkapitalrentabilitet | 108,1 % | 36,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918751351/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918751351/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918751351",
"nace_code": "86.221",
"industry_count": 1286,
"revenue": { "value": 146430, "percentile": 0.2662 },
"operating_margin": { "value": 0.3583, "percentile": 0.5966 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918751351" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Lillehammer Laserklinikk AS blant de 1286 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Lillehammer Laserklinikk AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Lillehammer Laserklinikk AS blant de største selskapene innen spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+38 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Lillehammer Laserklinikk AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lillehammer Laserklinikk AS?
Det er registrert 3 714 selskaper i Norge innen spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester, hvorav 46 i Lillehammer.
Er Lillehammer Laserklinikk AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 63 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 140 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Lillehammer Laserklinikk AS et aktivt selskap?
Lillehammer Laserklinikk AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Lillehammer Laserklinikk AS?
Daglig leder i Lillehammer Laserklinikk AS er Kirsten Eva Annedore Morrison, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Lillehammer Laserklinikk AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Mesna Hudklinikk Holding AS største eier i Lillehammer Laserklinikk AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Lillehammer Laserklinikk AS?
I 2025 omsatte Lillehammer Laserklinikk AS for 146 430 kr, ned 3 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 41 280 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Lillehammer Laserklinikk AS?
Lillehammer Laserklinikk AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Er Lillehammer Laserklinikk AS registrert i MVA-registeret?
Lillehammer Laserklinikk AS er registrert i MVA-registeret (siden 2018) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hvem fører regnskapet til Lillehammer Laserklinikk AS?
Vekst Revisjon AS er registrert som regnskapsfører for Lillehammer Laserklinikk AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.