Toppclair Invest AS
- Omsetning
- –
- 2025
- Resultat
- 3 409
- 7 års regnskap
Om Toppclair Invest AS
Toppclair Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Melhus, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. John Clair Øyaas er styrets leder. Selskapet endte året med et overskudd på 3 409 kr. Egenkapitalen var 185 430 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er John Clair Øyaas med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 88 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Investering i all slags virksomhet, formidling, kjøp og salg av eiendeler, varer og tjenester i inn og utland og alt som hermed er forbundet, herunder delta i andre selskaper med liknende virksomhet.
API og MCPGET /company/918718990
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918718990" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918718990",
"name": "TOPPCLAIR INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MELHUS", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918718990" })Spør AI-assistenten
Hva driver Toppclair Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Toppclair Invest AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Toppclair Invest AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | 0 kr | 3 409 kr | 185 430 kr | 185 430 kr | 0 kr |
| 2024 | 0 kr | −1 686 kr | −1 822 kr | 204 388 kr | 204 388 kr | 0 kr |
| 2023 | – | 0 kr | −1 410 kr | 203 312 kr | 203 312 kr | 0 kr |
| 2022 | – | – | −656 kr | 181 393 kr | 181 393 kr | 0 kr |
| 2021 | – | – | 1 kr | 182 049 kr | 182 049 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/918718990/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918718990/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918718990",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": null, "operating_profit": 0, "net_profit": 3409, "equity": 185430, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -1686, "net_profit": -1822, "equity": 204388, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918718990" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Toppclair Invest AS per år.
Hvordan har omsetningen til Toppclair Invest AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Toppclair Invest AS i 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 17.03.2017API og MCPGET /company/918718990/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918718990/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918718990",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918718990" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Toppclair Invest AS?
List alle roller i Toppclair Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| John Clair Øyaas | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918718990/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918718990/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918718990",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918718990" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Toppclair Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Toppclair Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.5.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918718990/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918718990/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918718990",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918718990" })Spør AI-assistenten
Når ble Toppclair Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Toppclair Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Toppclair Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 85,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1,8 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918718990/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918718990/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918718990",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45455,
"revenue": null,
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918718990" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Toppclair Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Hvor solid er Toppclair Invest AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Toppclair Invest AS blant de 45455 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
TOPPCLAIR INVEST AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Foresight Trading AS | Melhus | 50,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Toppclair Invest AS
Er Toppclair Invest AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 88 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 018 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Toppclair Invest AS?
Toppclair Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i Toppclair Invest AS?
John Clair Øyaas er registrert som styreleder i Toppclair Invest AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Toppclair Invest AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er John Clair Øyaas største eier i Toppclair Invest AS med 100 % av aksjene.
Hva er driftsresultatet til Toppclair Invest AS?
I 2025 hadde Toppclair Invest AS et driftsresultat på 0 kr.
Hva er aksjekapitalen i Toppclair Invest AS?
Toppclair Invest AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 1 000 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Toppclair Invest AS?
Toppclair Invest AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Toppclair Invest AS?
Forretningsadressen til Toppclair Invest AS er Olastubakken 8, 7224, MELHUS i Melhus kommune.
Har Toppclair Invest AS revisor?
Toppclair Invest AS har fravalgt revisjon (registrert 17.03.2017). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.