- Omsetning
- 613 399
- +96,7 %
- Resultat
- 92 850
- 6 års regnskap
Om Inkaway AS
Inkaway AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Gjøvik, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Synne Dencker er styrets leder. I 2025 hadde Inkaway AS en omsetning på 613 399 kr, en økning på 97 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 92 850 kr. Egenkapitalen var 196 947 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Synne Dencker med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 57 innen andre helsetjenester ellers i Gjøvik, og ett av 8 189 i Norge. Det er eldre enn 63 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Laserklinikk som spesialiserer seg i fjerning av uønskede tatoveringer.
API og MCPGET /company/918682627
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682627" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682627",
"name": "INKAWAY AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.993",
"nace_desc": "Andre helsetjenester ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "GJØVIK", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918682627" })Spør AI-assistenten
Når ble Inkaway AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Gjøvik holder Inkaway AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Inkaway AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +96,7 % fra 2024 · +113,1 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 613 399 kr | 114 662 kr | 92 850 kr | 368 884 kr | 196 947 kr | 171 937 kr |
| 2024 | 311 808 kr | −44 324 kr | −32 165 kr | 257 467 kr | 104 097 kr | 153 370 kr |
| 2023 | 315 624 kr | −34 556 kr | −36 045 kr | 292 302 kr | 136 263 kr | 156 040 kr |
| 2022 | 405 213 kr | 143 609 kr | 104 548 kr | 534 800 kr | 172 307 kr | 362 493 kr |
| 2021 | 287 872 kr | 62 069 kr | 39 961 kr | 451 331 kr | 67 759 kr | 383 573 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 47 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 26 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 36 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/918682627/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682627/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682627",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 613399, "operating_profit": 114662, "net_profit": 92850, "equity": 196947, … },
{ "year": 2024, "revenue": 311808, "operating_profit": -44324, "net_profit": -32165, "equity": 104097, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918682627" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Inkaway AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Inkaway AS per år.
Hvordan har omsetningen til Inkaway AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 12.06.2017API og MCPGET /company/918682627/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682627/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682627",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918682627" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Inkaway AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Inkaway AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Synne Dencker | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 10 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918682627/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682627/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682627",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918682627" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Inkaway AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Inkaway AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Inkaway AS | BEDR | Andre helsetjenester ellers | Gjøvik | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 10.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.5.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918682627/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682627/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682627",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918682627" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Inkaway AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Inkaway AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Inkaway AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 53,4 % | 37,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,86 | 1,38 |
| Gjeldsgrad | 0,87 | 0,79 |
| Egenkapitalrentabilitet | 47,1 % | 11,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918682627/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682627/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682627",
"nace_code": "86.993",
"industry_count": 1441,
"revenue": { "value": 613399, "percentile": 0.5192 },
"operating_margin": { "value": 0.1869, "percentile": 0.7707 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918682627" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Inkaway AS blant de 1441 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Inkaway AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Inkaway AS blant de største selskapene innen andre helsetjenester ellers?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Inkaway AS
Hvor stor er bransjen Inkaway AS tilhører?
Inkaway AS er ett av 57 selskaper innen andre helsetjenester ellers i Gjøvik, og ett av 8 189 på landsbasis.
Hvor lenge har Inkaway AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Inkaway AS ble etablert i 2017 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 63 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Inkaway AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Inkaway AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Inkaway AS?
Inkaway AS er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers (næringskode 86.993). Registrert aktivitet: Laserklinikk som spesialiserer seg i fjerning av uønskede tatoveringer.
Hva slags selskap er Inkaway AS?
Organisasjonsformen til Inkaway AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Inkaway AS?
Største aksjonær i Inkaway AS er Synne Dencker med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Inkaway AS for i 2025?
I 2025 omsatte Inkaway AS for 613 399 kr, opp 97 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 92 850 kr.
Hvor solid er økonomien i Inkaway AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Inkaway AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.