- Omsetning
- 209 492
- +32,5 %
- Resultat
- −6 815
- −174,3 %
Om Vang Klatreklubb
Vang Klatreklubb er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Vang, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i idrettslag og -klubber. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Dominik Raphael Schwörer er styrets leder. I 2024 hadde Vang Klatreklubb en omsetning på 209 492 kr, en økning på 33 % fra 2023. Selskapet endte året med et underskudd på 6 815 kr. Egenkapitalen var 82 157 kr ved utgangen av 2024. Selskapet er ett av 8 innen aktiviteter i idrettslag og -klubber i Vang, og ett av 14 043 i Norge. Det ble etablert samme år som 264 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Bygge opp ett sterkt klatremiljø i Vang i samband med den nye fleirbrukshallen med klatre- og buldrevegg i kommunen. Klatreklubben skal kjøpe inn/vedlikeholde klatreutstyr, holde brattkortkurs slik at alle kan klatre trygt, skru nye ruter med faste mellomrom og ha ansvar for faste klatrekvelder og helger.
API og MCPGET /company/918682287
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682287" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682287",
"name": "VANG KLATREKLUBB",
"org_form": "FLI",
"nace_code": "93.120",
"nace_desc": "Aktiviteter i idrettslag og -klubber",
"employees": null,
"address": { "municipality": "VANG", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918682287" })Spør AI-assistenten
Når ble Vang Klatreklubb stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Vang holder Vang Klatreklubb til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Vang Klatreklubb registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2022–2024 · +32,5 % fra 2023 · +61 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 209 492 kr | −6 815 kr | −6 815 kr | 82 157 kr | 82 157 kr | 0 kr |
| 2023 | 158 062 kr | 9 168 kr | 9 168 kr | 88 971 kr | 88 970 kr | 1 kr |
| 2022 | 130 097 kr | −23 547 kr | −23 547 kr | 79 804 kr | 79 803 kr | 1 kr |
API og MCPGET /company/918682287/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682287/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682287",
"years": [
{ "year": 2024, "revenue": 209492, "operating_profit": -6815, "net_profit": -6815, "equity": 82157, … },
{ "year": 2023, "revenue": 158062, "operating_profit": 9168, "net_profit": 9168, "equity": 88970, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918682287" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Vang Klatreklubb utviklet seg fra 2022 til 2024?
Hva var driftsmarginen til Vang Klatreklubb i 2024?
Hvor mye vokste omsetningen til Vang Klatreklubb fra 2023 til 2024?
Roller og styre7
Styre
7Sist endret 13.04.2026API og MCPGET /company/918682287/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682287/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682287",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918682287" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Vang Klatreklubb: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Vang Klatreklubb?
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.11.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.11.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.11.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.11.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918682287/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682287/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682287",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2025-06-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2024-11-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918682287" })Spør AI-assistenten
Når ble Vang Klatreklubb sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Vang Klatreklubb sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Vang Klatreklubb i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Toril Sommerstad(Styremedlem)−Linda Hermundstad Jevne(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 80,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | -8,3 % | 6,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918682287/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918682287/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918682287",
"nace_code": "93.120",
"industry_count": 824,
"revenue": { "value": 209492, "percentile": 0.2136 },
"operating_margin": { "value": -0.0325, "percentile": 0.2523 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918682287" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Vang Klatreklubb på i bransjen?
Hvor ligger Vang Klatreklubb blant de 824 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Vang Klatreklubb sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Vang Klatreklubb
Hvor stor er bransjen Vang Klatreklubb tilhører?
Vang Klatreklubb er ett av 8 selskaper innen aktiviteter i idrettslag og -klubber i Vang, og ett av 14 043 på landsbasis.
Hvor lenge har Vang Klatreklubb eksistert sammenlignet med bransjen?
Vang Klatreklubb ble etablert i 2016 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 24 % av selskapene i bransjen.
Er Vang Klatreklubb et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Vang Klatreklubb i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen FLI?
Organisasjonsformen til Vang Klatreklubb er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem er styreleder i Vang Klatreklubb?
Styrets leder i Vang Klatreklubb er Dominik Raphael Schwörer. Styret har totalt 7 registrerte medlemmer.
Går Vang Klatreklubb med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2024) viser en omsetning på 209 492 kr, opp 33 % fra 2023. Egenkapitalen var 82 157 kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Vang Klatreklubb?
Ved utgangen av 2024 hadde Vang Klatreklubb en egenkapital på 82 157 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 100 %.
Hvor solid er økonomien i Vang Klatreklubb?
Basert på regnskapstallene for 2024 har Vang Klatreklubb økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hva er nettsiden til Vang Klatreklubb?
Registrert nettside for Vang Klatreklubb er vangklatreklubb.no/. Opplysningene er selskapets egne registreringer i Brønnøysundregistrene.
Hvilket org.nr har Vang Klatreklubb?
Vang Klatreklubb har org.nr 918 682 287 og er registrert som Forening/lag/innretning i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.