AS Men Only
- Omsetning
- 155 280
- +184,2 %
- Resultat
- −1,5 mill
- 7 års regnskap
Om AS Men Only
AS Men Only er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nes, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 1977 og har vært i drift i 49 år. Jan Ivar Sørensen er styrets leder. I 2025 hadde AS Men Only en omsetning på 155 280 kr, en økning på 184 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,47 mill kr. Egenkapitalen var 20,14 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anglo Supply AS med 99,8 % av aksjene. Selskapet er ett av 216 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Nes, og ett av 76 545 i Norge. Det er eldre enn 97 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investering i og drift/utleie av fast eiendom.I perioder med liten aktivitet kan man benytte seg av eiernes kompetanse innenfor ITK/Økonomi til også å drive konsulenttjenester innenfor denne type virksomhet. Drift av herre- og dame-klesforretninger samt hermed beslektet virksomhet.
API og MCPGET /company/918445072
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918445072" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918445072",
"name": "AS MEN ONLY",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NES", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918445072" })Spør AI-assistenten
Hva driver AS Men Only med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over AS Men Only: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er AS Men Only registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +184,2 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155 280 kr | −3,18 mill kr | −1,47 mill kr | 25,11 mill kr | 20,14 mill kr | 4,97 mill kr |
| 2024 | 54 631 kr | −1,06 mill kr | −1,84 mill kr | 26,84 mill kr | −1,69 mill kr | 28,53 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −485 656 kr | −638 224 kr | 4,07 mill kr | 152 049 kr | 3,92 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −349 923 kr | −56 856 kr | 322 846 kr | 790 274 kr | −467 428 kr |
| 2021 | 0 kr | −357 314 kr | 61 395 kr | 263 734 kr | 847 130 kr | −583 396 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/918445072/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918445072/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918445072",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 155280,
"operating_profit": -3177471,
"net_profit": -1470497,
"equity": 20139001,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 54631,
"operating_profit": -1061858,
"net_profit": -1838016,
"equity": -1685967,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918445072" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til AS Men Only i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til AS Men Only fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde AS Men Only i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 13.05.2014API og MCPGET /company/918445072/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918445072/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918445072",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918445072" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i AS Men Only?
List alle roller i AS Men Only: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 endret eierandel
- Anglo Supply AS50 % → 99,8 %
- Jan Ivar Sørensen50 % → 0,2 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anglo Supply AS | Selskap | Ordinære aksjer | 99,8 % | 5 560 800 |
| Jan Ivar Sørensen | Person | Ordinære aksjer | 0,2 % | 10 800 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918445072/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918445072/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918445072",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ANGLO SUPPLY AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 99.81, "year": 2025, … },
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918445072" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har AS Men Only, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier AS Men Only, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av AS Men Only eier Anglo Supply AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Anglo Supply AS
6 selskaperDatterselskaper av AS Men Only
4 selskaperAPI og MCPGET /company/918445072/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918445072/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918445072",
"chain": [
{ "org_no": "934196317", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "952706454", "owner_pct": 80, … },
{ "org_no": "918445072", "owner_pct": 99.81, … }
],
"subsidiaries_total": 4,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "918445072" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har AS Men Only, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som AS Men Only?
Hvem eier AS Men Only helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Men Only AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Nes | − |
Kunngjøringer88
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.9.2025 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 2.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.1.2025 | Kapital ↗ |
| 8.1.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 8.1.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.12.2024 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 17.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918445072/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918445072/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918445072",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918445072" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for AS Men Only i Brønnøysundregistrene?
Når ble AS Men Only sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte AS Men Only sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 80,2 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 15,09 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,25 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -7,3 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918445072/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918445072/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918445072",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64557,
"revenue": { "value": 155280, "percentile": 0.3401 },
"operating_margin": { "value": -20.4628, "percentile": 0.0092 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918445072" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til AS Men Only på i bransjen?
Hvor ligger AS Men Only blant de 64557 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til AS Men Only sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
AS MEN ONLY eier aksjer i 4 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Heyerdahl & Braarvig Yachts AS | Nes | 100,0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
| Hyllemor AS | Moss | 100,0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
| Biztech Norway AS | Nes | 100,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
| Frøken Smillas AS | Oslo | 70,0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+9 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om AS Men Only
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som AS Men Only?
Det er registrert 76 545 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 216 i Nes.
Er AS Men Only et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1977, som er lenger enn 97 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 106 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har AS Men Only i Enhetsregisteret?
AS Men Only er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver AS Men Only med?
AS Men Only driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Investering i og drift/utleie av fast eiendom.I perioder med liten aktivitet kan man benytte seg av eiernes kompetanse innenfor ITK/Økonomi til også å drive konsulenttjenester innenfor denne type virksomhet.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
AS Men Only er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak AS Men Only?
AS Men Only eies i hovedsak av Anglo Supply AS (99,8 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvilke datterselskaper har AS Men Only?
AS Men Only har 4 registrerte datterselskaper, blant andre Heyerdahl & Braarvig Yachts AS, Hyllemor AS og Biztech Norway AS. Hele eierstrukturen vises i Eierstruktur-seksjonen på denne siden.
Hvordan går det økonomisk med AS Men Only?
AS Men Only hadde i 2025 en omsetning på 155 280 kr og et underskudd på 1,47 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i AS Men Only?
AS Men Only er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hva er organisasjonsnummeret til AS Men Only?
AS Men Only har org.nr 918 445 072 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.