Barkåker T1 AS
- Omsetning
- 2,1 mill
- −4,3 %
- Resultat
- 257 448
- +12,7 %
Om Barkåker T1 AS
Barkåker T1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Richard Aslaksen-Vedvik er daglig leder, og Torleif Vårdal er styreleder. I 2025 hadde Barkåker T1 AS en omsetning på 2,05 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 257 448 kr. Egenkapitalen var 5,09 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Barkåker Holding AS med 61,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 029 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Tønsberg, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 629 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utvikling og utleie av næringseiendom.
Formål
Forvaltning av eiendom.
API og MCPGET /company/917877912
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917877912" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917877912",
"name": "BARKÅKER T1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "917877912" })Spør AI-assistenten
Når ble Barkåker T1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tønsberg holder Barkåker T1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Barkåker T1 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −4,3 % fra 2024 · +2,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,05 mill kr | 1,15 mill kr | 257 448 kr | 18,28 mill kr | 5,09 mill kr | 13,19 mill kr |
| 2024 | 2,14 mill kr | 1,21 mill kr | 228 430 kr | 18,96 mill kr | 5,08 mill kr | 13,88 mill kr |
| 2023 | 2,17 mill kr | 1,09 mill kr | 193 849 kr | 19,40 mill kr | 4,85 mill kr | 14,55 mill kr |
| 2022 | 2,17 mill kr | 882 748 kr | 257 678 kr | 19,86 mill kr | 4,66 mill kr | 15,20 mill kr |
| 2021 | 2,01 mill kr | 861 100 kr | 382 672 kr | 20,33 mill kr | 4,40 mill kr | 15,93 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at avskrivninger er den største kostnadsposten, med om lag 23 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte tilsvarende en mindre del av årsresultatet.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/917877912/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917877912/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917877912",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2051036,
"operating_profit": 1151229,
"net_profit": 257448,
"equity": 5086848,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2143970,
"operating_profit": 1210506,
"net_profit": 228430,
"equity": 5079399,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "917877912" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Barkåker T1 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Barkåker T1 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Barkåker T1 AS per år.
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 03.02.2023Styre
4Sist endret 07.06.2024Regnskapsfører
1Sist endret 26.04.2017API og MCPGET /company/917877912/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917877912/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917877912",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "917877912" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Barkåker T1 AS?
Hvem er regnskapsfører for Barkåker T1 AS?
List alle roller i Barkåker T1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 2 endret eierandel
- Vestfjorden Utvikling AShadde 22,7 %
- Barkåker Holding AS50 % → 61,3 %
- Slettedal Eiendomsdrift AS27,3 % → 38,7 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Barkåker Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 61,3 % | 2 493 165 |
| Slettedal Eiendomsdrift AS | Selskap | Ordinære aksjer | 38,7 % | 1 571 320 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/917877912/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917877912/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917877912",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "BARKÅKER HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 61.34,
"year": 2025,
…
},
{
"shareholder_name": "SLETTEDAL EIENDOMSDRIFT AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 38.66,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "917877912" })Spør AI-assistenten
Er Barkåker T1 AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Barkåker T1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Barkåker T1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Barkåker Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/917877912/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917877912/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917877912",
"chain": [
{ "org_no": "916502168", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "928416704", "owner_pct": 60, … },
{ "org_no": "917877912", "owner_pct": 61.34, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "917877912" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Barkåker T1 AS?
Hvem eier Barkåker T1 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Barkåker T1 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Barkåker T1 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Tønsberg | − |
Kunngjøringer28
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2024 | Styre ↗ |
| 29.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.2.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 3.2.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.2.2023 | Styre ↗ |
| 3.2.2023 | Daglig leder ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/917877912/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917877912/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917877912",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "917877912" })Spør AI-assistenten
Har Barkåker T1 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Barkåker T1 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Barkåker T1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 23,3 % av driftsinntektene — 8,5 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 56,1 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 12,6 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 27,8 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,45 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 2,59 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5,1 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -4,3 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 20,5 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 23,3 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/917877912/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917877912/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917877912",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 2051036, "percentile": 0.7421 },
"operating_margin": { "value": 0.5613, "percentile": 0.6557 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "917877912" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Barkåker T1 AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Barkåker T1 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Barkåker T1 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+7 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Barkåker T1 AS
Hvor stor er bransjen Barkåker T1 AS tilhører?
Barkåker T1 AS er ett av 1 029 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Tønsberg, og ett av 76 536 på landsbasis.
Hvor lenge har Barkåker T1 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Barkåker T1 AS ble etablert i 2016 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 40 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Barkåker T1 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Barkåker T1 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Barkåker T1 AS?
Richard Aslaksen-Vedvik er registrert som daglig leder i Barkåker T1 AS.
Hvem er styreleder i Barkåker T1 AS?
Styrets leder i Barkåker T1 AS er Torleif Vårdal. Styret har totalt 4 registrerte medlemmer.
Hvem eier Barkåker T1 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Barkåker Holding AS største eier i Barkåker T1 AS med 61,3 % av aksjene. Nest størst er Slettedal Eiendomsdrift AS med 38,7 %.
Går Barkåker T1 AS med overskudd?
I 2025 omsatte Barkåker T1 AS for 2,05 mill kr, ned 4 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 257 448 kr.
Hvor lønnsom er driften i Barkåker T1 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 1,15 mill kr (driftsmargin 56,1 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.