Hærlig AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 0
- 7 års regnskap
Om Hærlig AS
Hærlig AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Karin Fevaag Larsen er styrets leder. I 2025 hadde Hærlig AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 0 kr. Egenkapitalen var 30 077 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Karin Fevaag Larsen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 589 innen andre egeninvesteringsselskaper i Trondheim, og ett av 13 768 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 040 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet
Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer.
Formål
Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer, herunder delta i liknende virksomheter.
API og MCPGET /company/917809828
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917809828" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917809828",
"name": "HÆRLIG AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.323",
"nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "917809828" })Spør AI-assistenten
Hvor i Trondheim holder Hærlig AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Hærlig AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Hærlig AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 530 077 kr | 30 077 kr | 500 000 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 530 077 kr | 30 077 kr | 500 000 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 530 077 kr | 30 077 kr | 500 000 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 530 077 kr | 30 077 kr | 500 000 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 530 077 kr | 30 077 kr | 500 000 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/917809828/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917809828/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917809828",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 30077, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 30077, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "917809828" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Hærlig AS per år.
Hvordan har omsetningen til Hærlig AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Hærlig AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 10.10.2016API og MCPGET /company/917809828/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917809828/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917809828",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Varamedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "917809828" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Hærlig AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Hærlig AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Hærlig AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Karin Fevaag Larsen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/917809828/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917809828/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917809828",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "917809828" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Hærlig AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Hærlig AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2018 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/917809828/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917809828/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917809828",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-31", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "917809828" })Spør AI-assistenten
Når ble Hærlig AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Hærlig AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Hærlig AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 5,7 % | 95,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,06 | 14,50 |
| Gjeldsgrad | 16,62 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,0 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/917809828/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917809828/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917809828",
"nace_code": "64.323",
"industry_count": 13719,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0019 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "917809828" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Hærlig AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Hærlig AS blant de 13719 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Hærlig AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
HÆRLIG AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Ny Giv Person- Og Organisasjonsutvikling AS | Trondheim | 50,0 % | 2016 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Hærlig AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Hærlig AS?
Det er registrert 13 768 selskaper i Norge innen andre egeninvesteringsselskaper, hvorav 589 i Trondheim.
Er Hærlig AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2016, som er lenger enn 26 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 040 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Hærlig AS?
Hærlig AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilke eiere står bak Hærlig AS?
Hærlig AS eies i hovedsak av Karin Fevaag Larsen (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Hærlig AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 30 077 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Hærlig AS?
Egenkapitalen i Hærlig AS var 30 077 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 5,7 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Hærlig AS?
Hærlig AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 aksjer.
Hvor ligger Hærlig AS?
Forretningsadressen til Hærlig AS er Fjøslia 6, 7027, TRONDHEIM i Trondheim kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Hærlig AS?
Organisasjonsnummeret til Hærlig AS er 917 809 828. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 10.10.2016.
Har Hærlig AS revisor?
Hærlig AS har fravalgt revisjon (registrert 10.10.2016). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.