Willing Hands Technology AS
- Omsetning
- 11,5 mill
- +1 185,1 %
- Resultat
- 2,2 mill
- 7 års regnskap
Om Willing Hands Technology AS
Willing Hands Technology AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillesand, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Anders Nielsen er daglig leder, og Beate Simonstad er styreleder. I 2025 hadde Willing Hands Technology AS en omsetning på 11,55 mill kr, en økning på 1185 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2,24 mill kr. Egenkapitalen var 7,05 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Willing Hands AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 563 i Norge innen tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur. Det er eldre enn 69 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (73 %).
Aktivitet og formål
Salg av utstyr og tjenester innen akvakultur og tilhørende aktiviteter. Selskapet kan også delta i andre selskaper.
API og MCPGET /company/917533164
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917533164" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917533164",
"name": "WILLING HANDS TECHNOLOGY AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "03.300",
"nace_desc": "Tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESAND", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "917533164" })Spør AI-assistenten
Når ble Willing Hands Technology AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lillesand holder Willing Hands Technology AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Willing Hands Technology AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1 185,1 % fra 2024 · −8,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,55 mill kr | 3,68 mill kr | 2,24 mill kr | 24,84 mill kr | 7,05 mill kr | 17,78 mill kr |
| 2024 | 898 678 kr | −1,88 mill kr | −879 458 kr | 28,66 mill kr | 5,29 mill kr | 23,36 mill kr |
| 2023 | 16,23 mill kr | 7,11 mill kr | 6,15 mill kr | 16,24 mill kr | 6,17 mill kr | 10,07 mill kr |
| 2022 | 56,60 mill kr | 21,74 mill kr | 17,74 mill kr | 24,26 mill kr | 6,20 mill kr | 18,06 mill kr |
| 2021 | 12,68 mill kr | 1,17 mill kr | 72 960 kr | 39,45 mill kr | 298 935 kr | 39,15 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var varekostnader den største kostnadsposten, med om lag 55 prosent av driftsinntektene.
Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 6,4 mill kr (26 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 7,3 mill kr (30 % av balansen)
- Avgitt konsernbidrag
- 480 000 kr
API og MCPGET /company/917533164/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917533164/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917533164",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 11548854,
"operating_profit": 3679595,
"net_profit": 2243580,
"equity": 7054772,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 898678,
"operating_profit": -1877495,
"net_profit": -879458,
"equity": 5290892,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "917533164" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Willing Hands Technology AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Willing Hands Technology AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Willing Hands Technology AS de siste årene.
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 25.10.2023Styre
3Sist endret 07.09.2026Regnskapsfører
1Sist endret 29.12.2025Revisor
1Sist endret 23.08.2022API og MCPGET /company/917533164/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917533164/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917533164",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "917533164" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Willing Hands Technology AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Willing Hands Technology AS?
List alle roller i Willing Hands Technology AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Anet Apshadde 25 %
- Willing Hands AS75 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Willing Hands AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/917533164/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917533164/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917533164",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "WILLING HANDS AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "917533164" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Willing Hands Technology AS eier Willing Hands AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Willing Hands Technology AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Willing Hands Technology AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Andre selskaper eid av Willing Hands AS
2 selskaperDatterselskaper av Willing Hands Technology AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/917533164/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917533164/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917533164",
"chain": [
{ "org_no": "918278915", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "917533164", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "917533164" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Willing Hands Technology AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke datterselskaper har Willing Hands Technology AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Willing Hands Technology AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Willing Hands Technology AS | BEDR | Tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur | Lillesand | − |
Kunngjøringer27
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 10.10.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 7.9.2026 | Meldepliktig avtale ↗ |
| 7.9.2026 | Styre ↗ |
| 12.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.1.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.1.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 23.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.10.2023 | Daglig leder ↗ |
| 12.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/917533164/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917533164/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917533164",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-10", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
{ "dato": "2026-09-07", "type": "Meldepliktig avtale", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "917533164" })Spør AI-assistenten
Når ble Willing Hands Technology AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Willing Hands Technology AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Willing Hands Technology AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Anders Nielsen(Varamedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 54,7 % av driftsinntektene — 44,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 31,9 % | 11,2 % |
| Resultatmargin | 19,4 % | 7,5 % |
| Egenkapitalandel | 28,4 % | 41,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,04 | 1,37 |
| Gjeldsgrad | 2,52 | 0,92 |
| Egenkapitalrentabilitet | 31,8 % | 6,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 54,7 % | 10,0 % |
| Lønnskostnad | 0,0 % | 33,6 % |
| Annen driftskostnad | 13,4 % | 24,3 % |
| Avskrivninger | 0,0 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/917533164/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917533164/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917533164",
"nace_code": "03.300",
"industry_count": 394,
"revenue": { "value": 11548854, "percentile": 0.7287 },
"operating_margin": { "value": 0.3186, "percentile": 0.8083 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "917533164" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Willing Hands Technology AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Willing Hands Technology AS blant de største selskapene innen tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur?
Hvor solid er Willing Hands Technology AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
WILLING HANDS TECHNOLOGY AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Webstudent International AS | Lillesand | 100,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+2 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Willing Hands Technology AS
Hvor stor er bransjen Willing Hands Technology AS tilhører?
Willing Hands Technology AS er ett av 563 selskaper i Norge innen tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur.
Hvor lenge har Willing Hands Technology AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Willing Hands Technology AS ble etablert i 2016 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Willing Hands Technology AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Willing Hands Technology AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Willing Hands Technology AS?
Willing Hands Technology AS er registrert i bransjen Tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur (næringskode 03.300). Registrert aktivitet: Salg av utstyr og tjenester innen akvakultur og tilhørende aktiviteter.
Hvem leder Willing Hands Technology AS?
Anders Nielsen er registrert som daglig leder i Willing Hands Technology AS.
Hvilke eiere står bak Willing Hands Technology AS?
Største aksjonær i Willing Hands Technology AS er Willing Hands AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Willing Hands Technology AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 11,55 mill kr, opp 1185 % fra 2024. Egenkapitalen var 7,05 mill kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Willing Hands Technology AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Willing Hands Technology AS en egenkapital på 7,05 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 28,4 %.
Hvor stor aksjekapital har Willing Hands Technology AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Willing Hands Technology AS er 50 000 kr (1 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.