Ev Safe Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −22 553
- 7 års regnskap
Om Ev Safe Holding AS
Ev Safe Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Øygarden, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Einar Alstrup Vindenes er styrets leder. I 2025 hadde Ev Safe Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 22 553 kr. Egenkapitalen var −423 718 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Einar Alstrup Vindenes med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 170 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Øygarden, og ett av 18 756 i Norge. Det er eldre enn 67 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Konsulenttjenester, salgstjenester og investering i andre selskap.
Formål
Konsulenttjenester ledelse: Olje & Gass, Mekanisk, Bedriftsrådgivning ledelse mv. Salgstjenester, annen næringsvirksomhet og investering i andre selskaper.
API og MCPGET /company/917428344
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917428344" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917428344",
"name": "EV SAFE HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "71.129",
"nace_desc": "Annen teknisk konsulentvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ØYGARDEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "917428344" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Ev Safe Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Ev Safe Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Øygarden holder Ev Safe Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −22 569 kr | −22 553 kr | 4 501 kr | −423 718 kr | 428 219 kr |
| 2024 | 0 kr | −15 070 kr | −15 054 kr | 4 882 kr | −401 165 kr | 406 047 kr |
| 2023 | 0 kr | −14 595 kr | −14 585 kr | 19 936 kr | −386 111 kr | 406 047 kr |
| 2022 | 0 kr | −15 027 kr | −15 060 kr | 33 042 kr | −371 526 kr | 404 568 kr |
| 2021 | 0 kr | −11 430 kr | −11 430 kr | 46 813 kr | −356 466 kr | 403 279 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/917428344/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917428344/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917428344",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -22569, "net_profit": -22553, "equity": -423718, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -15070, "net_profit": -15054, "equity": -401165, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "917428344" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Ev Safe Holding AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ev Safe Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ev Safe Holding AS per år.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 05.07.2016Regnskapsfører
1Sist endret 31.10.2026API og MCPGET /company/917428344/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917428344/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917428344",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "917428344" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Ev Safe Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Ev Safe Holding AS?
List alle roller i Ev Safe Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Einar Alstrup Vindenes | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 60 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/917428344/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917428344/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917428344",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "917428344" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Ev Safe Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ev Safe Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ev Safe Holding AS | BEDR | Annen teknisk konsulentvirksomhet | Øygarden | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 18.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.1.2019 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/917428344/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917428344/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917428344",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "917428344" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Ev Safe Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Ev Safe Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Ev Safe Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+VKST AS(Regnskapsfører)−AKI REGNSKAPSSERVICE AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -9413,9 % | 54,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 1,80 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/917428344/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917428344/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917428344",
"nace_code": "71.129",
"industry_count": 9233,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0027 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "917428344" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Ev Safe Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Ev Safe Holding AS blant de 9233 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Ev Safe Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Øygarden
1 000+ til i Øygarden →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Ev Safe Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ev Safe Holding AS?
Det er registrert 18 756 selskaper i Norge innen annen teknisk konsulentvirksomhet, hvorav 170 i Øygarden.
Er Ev Safe Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2016, som er lenger enn 67 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 685 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Ev Safe Holding AS et aktivt selskap?
Ev Safe Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Ev Safe Holding AS?
Ev Safe Holding AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Ev Safe Holding AS?
Einar Alstrup Vindenes er registrert som styreleder i Ev Safe Holding AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Ev Safe Holding AS?
Største aksjonær i Ev Safe Holding AS er Einar Alstrup Vindenes med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Ev Safe Holding AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var −423 718 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Ev Safe Holding AS?
I 2025 hadde Ev Safe Holding AS et driftsresultat på −22 569 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Ev Safe Holding AS?
Ev Safe Holding AS har organisasjonsnummer 917 428 344. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.