Ssa-Sn Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −402 372
- 7 års regnskap
Om Ssa-Sn Holding AS
Ssa-Sn Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lørenskog, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. André Sunde-Nilsen er styrets leder. I 2025 hadde Ssa-Sn Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 402 372 kr. Egenkapitalen var −336 499 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er André Sunde-Nilsen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 101 innen andre egeninvesteringsselskaper i Lørenskog, og ett av 13 766 i Norge. Det ble etablert samme år som 908 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet og formål
Kjøp og salg av aksjer og alt som hører under dette.
API og MCPGET /company/916350325
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916350325" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916350325",
"name": "SSA-SN HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.323",
"nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LØRENSKOG", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "916350325" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Ssa-Sn Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Ssa-Sn Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lørenskog holder Ssa-Sn Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −1 165 kr | −402 372 kr | 119 326 kr | −336 499 kr | 455 825 kr |
| 2024 | 0 kr | −10 262 kr | −13 642 kr | 569 698 kr | 65 873 kr | 503 825 kr |
| 2023 | 0 kr | −9 540 kr | −13 520 kr | 587 320 kr | 79 515 kr | 507 805 kr |
| 2022 | 0 kr | −9 143 kr | −811 133 kr | 689 850 kr | 93 035 kr | 596 815 kr |
| 2021 | 0 kr | −8 753 kr | 388 946 kr | 1,53 mill kr | 904 168 kr | 627 825 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 71 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/916350325/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916350325/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916350325",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -1165, "net_profit": -402372, "equity": -336499, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -10262, "net_profit": -13642, "equity": 65873, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "916350325" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ssa-Sn Holding AS per år.
Hvordan har omsetningen til Ssa-Sn Holding AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Ssa-Sn Holding AS i 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 07.12.2015API og MCPGET /company/916350325/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916350325/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916350325",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "916350325" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Ssa-Sn Holding AS?
List alle roller i Ssa-Sn Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| André Sunde-Nilsen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/916350325/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916350325/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916350325",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "916350325" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Ssa-Sn Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ssa-Sn Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 29.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/916350325/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916350325/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916350325",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "916350325" })Spør AI-assistenten
Når leverte Ssa-Sn Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Ssa-Sn Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Ssa-Sn Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -282,0 % | 95,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/916350325/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916350325/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916350325",
"nace_code": "64.323",
"industry_count": 13717,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0019 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "916350325" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Ssa-Sn Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Ssa-Sn Holding AS blant de 13717 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Ssa-Sn Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
SSA-SN HOLDING AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Mynlove AS | Lørenskog | 50,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Coretrek Holding AS | Sandefjord | 0,2 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Ssa-Sn Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ssa-Sn Holding AS?
Det er registrert 13 766 selskaper i Norge innen andre egeninvesteringsselskaper, hvorav 101 i Lørenskog.
Er Ssa-Sn Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2015, som er lenger enn 33 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 908 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Ssa-Sn Holding AS?
Ssa-Sn Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Ssa-Sn Holding AS?
Ssa-Sn Holding AS driver innen andre egeninvesteringsselskaper, med NACE-kode 64.323 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Kjøp og salg av aksjer og alt som hører under dette.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Ssa-Sn Holding AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Ssa-Sn Holding AS?
André Sunde-Nilsen er registrert som styreleder i Ssa-Sn Holding AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Ssa-Sn Holding AS?
Største aksjonær i Ssa-Sn Holding AS er André Sunde-Nilsen med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Ssa-Sn Holding AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var −336 499 kr ved årsslutt.
Hva er organisasjonsnummeret til Ssa-Sn Holding AS?
Organisasjonsnummeret til Ssa-Sn Holding AS er 916 350 325. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 07.12.2015.
Har Ssa-Sn Holding AS revisor?
Ssa-Sn Holding AS har fravalgt revisjon (registrert 07.12.2015). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.