Snøplogbakken 2 AS
- Omsetning
- 607 726
- +4,8 %
- Resultat
- 31 885
- 7 års regnskap
Om Snøplogbakken 2 AS
Snøplogbakken 2 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ringsaker, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Per Arne Høiby er daglig leder, og Kjetil Flathagen er styreleder. I 2025 hadde Snøplogbakken 2 AS en omsetning på 607 726 kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 31 885 kr. Egenkapitalen var 1,10 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Frank Bygg Holding AS med 25 % av aksjene. Selskapet er ett av 478 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Ringsaker, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 355 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Eiendomsutvikling og utleie av eiendom.
API og MCPGET /company/916155573
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916155573" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916155573",
"name": "SNØPLOGBAKKEN 2 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "RINGSAKER", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "916155573" })Spør AI-assistenten
Hvor i Ringsaker holder Snøplogbakken 2 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Snøplogbakken 2 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Snøplogbakken 2 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +4,8 % fra 2024 · +2,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 607 726 kr | 390 845 kr | 31 885 kr | 8,13 mill kr | 1,10 mill kr | 7,02 mill kr |
| 2024 | 579 752 kr | 334 255 kr | −22 650 kr | 8,08 mill kr | 1,07 mill kr | 7,01 mill kr |
| 2023 | 463 476 kr | 306 597 kr | 46 159 kr | 8,08 mill kr | 1,09 mill kr | 6,99 mill kr |
| 2022 | 785 781 kr | 513 633 kr | 255 023 kr | 8,23 mill kr | 1,05 mill kr | 7,18 mill kr |
| 2021 | 594 351 kr | 439 376 kr | 226 407 kr | 9,23 mill kr | 791 602 kr | 8,44 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 36 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/916155573/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916155573/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916155573",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 607726, "operating_profit": 390845, "net_profit": 31885, "equity": 1102019, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 579752,
"operating_profit": 334255,
"net_profit": -22650,
"equity": 1070134,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "916155573" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Snøplogbakken 2 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Snøplogbakken 2 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Snøplogbakken 2 AS i 2025?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 19.11.2019Styre
4Sist endret 06.11.2015Regnskapsfører
1Sist endret 30.12.2017API og MCPGET /company/916155573/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916155573/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916155573",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "916155573" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Snøplogbakken 2 AS?
List alle roller i Snøplogbakken 2 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Snøplogbakken 2 AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Per Arne Holding AShadde 25 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Frank Bygg Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 1 000 |
| K F Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 1 000 |
| Per Arne Høiby Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 1 000 |
| Tommy Sparingen | Person | Ordinære aksjer | 25,0 % | 1 000 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/916155573/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916155573/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916155573",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "FRANK BYGG HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 25,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "K F INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "916155573" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Snøplogbakken 2 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Snøplogbakken 2 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Snøplogbakken 2 AS eier Frank Bygg Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Snøplogbakken 2 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Ringsaker | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.2.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.5.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/916155573/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916155573/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916155573",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-17", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "916155573" })Spør AI-assistenten
Når ble Snøplogbakken 2 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Snøplogbakken 2 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Snøplogbakken 2 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 13,6 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,08 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 6,37 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 2,9 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/916155573/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/916155573/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "916155573",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 607726, "percentile": 0.5191 },
"operating_margin": { "value": 0.6431, "percentile": 0.7548 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "916155573" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Snøplogbakken 2 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Snøplogbakken 2 AS på i bransjen?
Hvor ligger Snøplogbakken 2 AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+49 til på samme adresse →Folk spør om Snøplogbakken 2 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Snøplogbakken 2 AS?
Det er registrert 76 560 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 478 i Ringsaker.
Er Snøplogbakken 2 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2015, som er lenger enn 43 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 355 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Snøplogbakken 2 AS et aktivt selskap?
Snøplogbakken 2 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Snøplogbakken 2 AS?
Snøplogbakken 2 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eiendomsutvikling og utleie av eiendom.
Hvem er daglig leder i Snøplogbakken 2 AS?
Daglig leder i Snøplogbakken 2 AS er Per Arne Høiby, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Snøplogbakken 2 AS?
Kjetil Flathagen er registrert som styreleder i Snøplogbakken 2 AS, i et styre med 4 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Snøplogbakken 2 AS?
Største aksjonær i Snøplogbakken 2 AS er Frank Bygg Holding AS med 25 % av aksjene, fulgt av K F Invest AS (25 %) og Per Arne Høiby Invest AS (25 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Snøplogbakken 2 AS?
Snøplogbakken 2 AS hadde i 2025 en omsetning på 607 726 kr og et overskudd på 31 885 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor ligger Snøplogbakken 2 AS?
Forretningsadressen til Snøplogbakken 2 AS er c/o Advice Innlandet AS Brugata 3A, 2380, BRUMUNDDAL i Ringsaker kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.