Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

La Vetta Boligstyling AS

Org.nr 916115288

Om La Vetta Boligstyling AS

La Vetta Boligstyling AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Interiørdesignvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Karianne Berg er daglig leder, og Karianne Berg er styreleder. I 2025 hadde La Vetta Boligstyling AS en omsetning på 2,21 mill kr, en nedgang på 16 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 275,03K kr. Egenkapitalen var 253,39K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er La Vetta Holding AS med 100 % av aksjene.

Aktivitet og formål

Interiørarkitekt, interiørdesign, interiørkonsulentvirksomhet, samt annet som naturlig følger av dette.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler3,31 mill kr
Anleggsmidler36 %1,18 mill krOmløpsmidler64 %2,13 mill kr
Egenkapital og gjeld3,31 mill kr
Innskutt egenkapital1 %30,00K krOpptjent egenkapital7 %223,39K krKortsiktig gjeld47 %1,55 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader2,44 mill kr
Finanskostnader123,38K kr
Netto finans−123,38K kr
Ordinært resultat før skatt−352,60K kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20252,21 mill kr−229,22K kr−275,03K kr3,31 mill kr253,39K kr3,06 mill kr
20242,63 mill kr844,45K kr552,67K kr2,89 mill kr286,62K kr2,60 mill kr
20232,48 mill kr106,80K kr16,24K kr2,39 mill kr219,44K kr2,17 mill kr
20222,75 mill kr133,95K kr50,86K kr1,47 mill kr203,20K kr1,26 mill kr
20212,85 mill kr7 931 kr−35,32K kr1,23 mill kr152,34K kr1,08 mill kr
Årsregnskap

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 19.01.2021
Karianne Berg(f. 1971)
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 13.03.2024
Karianne Berg(f. 1971)
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 20.01.2021
Regnskapsfører
repr. ACCOUNTIT ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 ute · 1 endret eierandel

Ut (1)
Endret (1)
År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
La Vetta Holding ASSelskapOrdinære aksjer100.0 %10 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
La Vetta Boligstyling ASBEDRInteriørdesignvirksomhetBærum

Kunngjøringer26

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Også på denne adressen

+15 til på samme adresse →

Spørsmål og svar om La Vetta Boligstyling AS

Hvilken status har La Vetta Boligstyling AS i Enhetsregisteret?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for La Vetta Boligstyling AS i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører La Vetta Boligstyling AS?

La Vetta Boligstyling AS er registrert i bransjen Interiørdesignvirksomhet (næringskode 74.130). Registrert aktivitet: Interiørarkitekt, interiørdesign, interiørkonsulentvirksomhet, samt annet som naturlig følger av dette.

Hvem leder La Vetta Boligstyling AS?

Karianne Berg er registrert som daglig leder i La Vetta Boligstyling AS.

Hvilke eiere står bak La Vetta Boligstyling AS?

Største aksjonær i La Vetta Boligstyling AS er La Vetta Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Går La Vetta Boligstyling AS med overskudd?

La Vetta Boligstyling AS hadde i 2025 en omsetning på 2,21 mill kr og et underskudd på 275,03K kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over.

Hvor stor aksjekapital har La Vetta Boligstyling AS?

Den registrerte aksjekapitalen i La Vetta Boligstyling AS er 30,00K kr (10 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Er La Vetta Boligstyling AS MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2015. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Alle kommuner i Akershus