G8 Nails AS
Org.nr 916104251
Om G8 Nails AS
G8 Nails AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Giedré Lotuzé er daglig leder, og Giedré Lotuzé er styreleder. I 2025 hadde G8 Nails AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 5 659 kr. Egenkapitalen var −467 017 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Giedré Lotužé med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 613 innen andre helsetjenester ellers i Oslo, og ett av 8 185 i Norge. Det er eldre enn 67 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Kosmetisk håndpleie.
Formål
På grunnlag av en franchiserettighet, å etablere og drive en lokal enhet innenfor kosmetisk håndpleie.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −5 659 kr | −5 659 kr | 108 736 kr | −467 017 kr | 575 753 kr |
| 2024 | 2,23 mill kr | −255 527 kr | −254 032 kr | 114 395 kr | −461 358 kr | 575 753 kr |
| 2023 | 3,83 mill kr | −233 603 kr | −232 384 kr | 566 605 kr | −207 326 kr | 773 931 kr |
| 2022 | 3,67 mill kr | 16 264 kr | 13 713 kr | 778 991 kr | 25 058 kr | 753 933 kr |
| 2021 | 2,26 mill kr | 48 342 kr | 38 698 kr | 571 291 kr | 11 345 kr | 559 945 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 43 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 20.10.2015Styre
1Sist endret 20.10.2015Regnskapsfører
1Sist endret 20.10.2015Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Giedré Lotužé100 %
- Giedre Lotuzehadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Giedré Lotužé | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| G8 Nails AS | BEDR | Andre helsetjenester ellers | Oslo | − |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.9.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.3.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 77,5 % av driftsinntektene — 38,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -429,5 % | 37,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,17 | 1,38 |
| Omsetningsvekst (siste år) | -100,0 % | +2,5 % |
| Andel av driftsinntekter | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 4,1 % | 22,6 % |
| Lønnskostnad | 77,5 % | 38,6 % |
| Annen driftskostnad | 25,7 % | 24,4 % |
| Avskrivninger | 0,4 % | 1,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om G8 Nails AS
Hvor stor er bransjen G8 Nails AS tilhører?
G8 Nails AS er ett av 1 613 selskaper innen andre helsetjenester ellers i Oslo, og ett av 8 185 på landsbasis.
Hvor lenge har G8 Nails AS eksistert sammenlignet med bransjen?
G8 Nails AS ble etablert i 2015 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 67 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har G8 Nails AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for G8 Nails AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har G8 Nails AS?
Organisasjonsformen til G8 Nails AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder G8 Nails AS?
Giedré Lotuzé er registrert som daglig leder i G8 Nails AS.
Hvem eier G8 Nails AS?
G8 Nails AS eies i hovedsak av Giedré Lotužé (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går G8 Nails AS med overskudd?
G8 Nails AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 5 659 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvilket org.nr har G8 Nails AS?
G8 Nails AS har organisasjonsnummer 916 104 251. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.