Advokat Frank Tveit
Org.nr 915996639
Om Advokat Frank Tveit
Advokat Frank Tveit er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Skien, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Juridisk tjenesteyting. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2015. I 2025 hadde Advokat Frank Tveit en omsetning på 3,07 mill kr, en økning på 56 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2,33 mill kr. Egenkapitalen var 712 209 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 37 innen juridisk tjenesteyting i Skien, og ett av 2 870 i Norge. Det ble etablert samme år som 78 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Juridiske tjenester, advokatvirksomhet.
API og MCPGET /company/915996639
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915996639" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915996639",
"org_form": "ENK",
"nace_code": "69.100",
"nace_desc": "Juridisk tjenesteyting",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SKIEN", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "915996639" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over selskapet med org.nr 915996639: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er selskapet med org.nr 915996639 registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble selskapet med org.nr 915996639 stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,07 mill kr | 2,33 mill kr | 2,33 mill kr | 855 276 kr | 712 209 kr | 143 067 kr |
| 2024 | 1,96 mill kr | 1,33 mill kr | 1,33 mill kr | 561 688 kr | 498 049 kr | 63 640 kr |
| 2023 | 2,81 mill kr | 1,97 mill kr | 1,97 mill kr | 921 601 kr | 635 966 kr | 285 635 kr |
| 2022 | 2,38 mill kr | 1,69 mill kr | 1,69 mill kr | 501 088 kr | 372 760 kr | 128 328 kr |
| 2021 | 2,21 mill kr | 1,57 mill kr | 1,57 mill kr | 400 377 kr | 339 478 kr | 60 899 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 20 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 13 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 87 prosent av eiendelene.
API og MCPGET /company/915996639/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915996639/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915996639",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3068383,
"operating_profit": 2331346,
"net_profit": 2331205,
"equity": 712209,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1962775,
"operating_profit": 1327371,
"net_profit": 1327654,
"equity": 498049,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "915996639" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til selskapet med org.nr 915996639 de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for selskapet med org.nr 915996639 per år.
Hvordan har omsetningen til selskapet med org.nr 915996639 utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre2
Revisor
1Sist endret 20.10.2025Innehaver
1Sist endret 29.09.2015API og MCPGET /company/915996639/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915996639/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915996639",
"roles": [
{ "role_type": "Innehaver", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "915996639" })Spør AI-assistenten
List alle roller i selskapet med org.nr 915996639: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvilket revisjonsselskap reviderer selskapet med org.nr 915996639?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Advokat Frank Tveit | BEDR | Juridisk tjenesteyting | Skien | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 17.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.5.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.4.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.5.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.5.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/915996639/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915996639/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915996639",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-17", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "915996639" })Spør AI-assistenten
Når ble selskapet med org.nr 915996639 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte selskapet med org.nr 915996639 sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for selskapet med org.nr 915996639 i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Innehaver er også involvert i
2 selskaperBransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 4,0 % av driftsinntektene — 44,5 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 76,0 % | 32,9 % |
| Resultatmargin | 76,0 % | 29,2 % |
| Egenkapitalandel | 83,3 % | 64,0 % |
| Likviditetsgrad | 5,98 | 2,57 |
| Gjeldsgrad | 0,20 | 0,45 |
| Egenkapitalrentabilitet | 327,3 % | 61,3 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 4,0 % | 48,5 % |
| Annen driftskostnad | 20,0 % | 21,1 % |
| Avskrivninger | 0,0 % | 0,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/915996639/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915996639/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915996639",
"nace_code": "69.100",
"industry_count": 2214,
"revenue": { "value": 3068383, "percentile": 0.7102 },
"operating_margin": { "value": 0.7598, "percentile": 0.8409 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "915996639" })Spør AI-assistenten
Er selskapet med org.nr 915996639 blant de største selskapene innen juridisk tjenesteyting?
Hvor solid er selskapet med org.nr 915996639 sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til selskapet med org.nr 915996639 på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+3 til på samme adresse →Godt å vite om Advokat Frank Tveit
Hvor stor er bransjen Advokat Frank Tveit tilhører?
Advokat Frank Tveit er ett av 37 selskaper innen juridisk tjenesteyting i Skien, og ett av 2 870 på landsbasis.
Hvor lenge har Advokat Frank Tveit eksistert sammenlignet med bransjen?
Advokat Frank Tveit ble etablert i 2015 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 52 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Advokat Frank Tveit i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Advokat Frank Tveit i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Advokat Frank Tveit?
Advokat Frank Tveit er registrert i bransjen Juridisk tjenesteyting (næringskode 69.100). Registrert aktivitet: Juridiske tjenester, advokatvirksomhet.
Hvem leder Advokat Frank Tveit?
Frank Gajic Tveit er registrert som innehaver i Advokat Frank Tveit.
Hva omsatte Advokat Frank Tveit for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 3,07 mill kr, opp 56 % fra 2024. Egenkapitalen var 712 209 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Advokat Frank Tveit?
Driftsresultatet for 2025 var 2,33 mill kr (driftsmargin 76 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hva er nettsiden til Advokat Frank Tveit?
Registrert nettside for Advokat Frank Tveit er www.wexels.no. Opplysningene er selskapets egne registreringer i Brønnøysundregistrene.
Er Advokat Frank Tveit MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2015. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.