Valencia Holding AS
- Omsetning
- 1,2 mill
- +1 553,7 %
- Resultat
- 269 246
- 7 års regnskap
Om Valencia Holding AS
Valencia Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Fritidsvirksomhet ellers. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Patrick Harold Iriarte Valencia er daglig leder, og Patrick Harold Iriarte Valencia er styreleder. I 2025 hadde Valencia Holding AS en omsetning på 1,24 mill kr, en økning på 1554 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 269 246 kr. Egenkapitalen var 342 555 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Patrick Harold Iriarte Valencia med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 73 innen fritidsvirksomhet ellers i Oslo, og ett av 1 756 i Norge. Det ble etablert samme år som 56 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Holding. Idrettsundervisning. Utleie av baner hvor det spilles aktiviten padeltennis. Investeringer. Kiosksalg.
Formål
Ulike former for investeringer i andre selskap, eiendomsinvesteringer, samt alt som faller naturlig inn under dette.
API og MCPGET /company/915717365
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915717365" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915717365",
"name": "VALENCIA HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "93.292",
"nace_desc": "Fritidsvirksomhet ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "915717365" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Valencia Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Valencia Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Valencia Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1 553,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,24 mill kr | 271 858 kr | 269 246 kr | 513 040 kr | 342 555 kr | 170 485 kr |
| 2024 | 74 808 kr | −114 574 kr | −114 530 kr | 373 327 kr | 73 310 kr | 300 018 kr |
| 2023 | 1,12 mill kr | 67 962 kr | 68 006 kr | 300 475 kr | 187 839 kr | 112 636 kr |
| 2022 | 508 044 kr | 134 436 kr | 134 425 kr | 134 833 kr | 119 833 kr | 15 000 kr |
| 2021 | 0 kr | −41 104 kr | −44 439 kr | 408 kr | −14 592 kr | 15 000 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 34 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 10 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 33 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/915717365/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915717365/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915717365",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1237104,
"operating_profit": 271858,
"net_profit": 269246,
"equity": 342555,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 74808, "operating_profit": -114574, "net_profit": -114530, "equity": 73310, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "915717365" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Valencia Holding AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Valencia Holding AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Valencia Holding AS de siste årene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 25.11.2021Styre
1Sist endret 25.11.2021Regnskapsfører
1Sist endret 07.06.2024API og MCPGET /company/915717365/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915717365/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915717365",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "915717365" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Valencia Holding AS?
List alle roller i Valencia Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Valencia Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Mudassar Holding AShadde 50 %
- T.j. Holding AShadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Patrick Harold Iriarte Valencia | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/915717365/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915717365/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915717365",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "915717365" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Valencia Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Valencia Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Datterselskaper av Valencia Holding AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/915717365/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915717365/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915717365",
"chain": [
{ "org_no": "915717365", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 3,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "915717365" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Valencia Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Valencia Holding AS | BEDR | Fritidsvirksomhet ellers | Oslo | − |
Kunngjøringer28
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.12.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.11.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.11.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.11.2021 | Styre ↗ |
| 25.11.2021 | Daglig leder ↗ |
| 12.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/915717365/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915717365/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915717365",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-31", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "915717365" })Spør AI-assistenten
Når ble Valencia Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Valencia Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Valencia Holding AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 66,8 % | 44,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,21 | 1,86 |
| Gjeldsgrad | 0,50 | 0,61 |
| Egenkapitalrentabilitet | 78,6 % | 5,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/915717365/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915717365/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915717365",
"nace_code": "93.292",
"industry_count": 380,
"revenue": { "value": 1237104, "percentile": 0.6277 },
"operating_margin": { "value": 0.2198, "percentile": 0.7072 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "915717365" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Valencia Holding AS på i bransjen?
Hvor ligger Valencia Holding AS blant de 380 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Valencia Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
VALENCIA HOLDING AS eier aksjer i 4 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Norsk Padel Klubb AS | Oslo | 100,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
| Padel City Ryen AS | Oslo | 58,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| The Look AS | Oslo | 53,3 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Don Sixs AS | Oslo | 23,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Valencia Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Valencia Holding AS?
Det er registrert 1 756 selskaper i Norge innen fritidsvirksomhet ellers, hvorav 73 i Oslo.
Er Valencia Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2015, som er lenger enn 37 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 56 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Valencia Holding AS et aktivt selskap?
Valencia Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Valencia Holding AS?
Valencia Holding AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Valencia Holding AS?
Daglig leder i Valencia Holding AS er Patrick Harold Iriarte Valencia, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Valencia Holding AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Patrick Harold Iriarte Valencia største eier i Valencia Holding AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Valencia Holding AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,24 mill kr, opp 1554 % fra 2024. Egenkapitalen var 342 555 kr ved årsslutt.
Hva er aksjekapitalen i Valencia Holding AS?
Valencia Holding AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.
Hva er organisasjonsnummeret til Valencia Holding AS?
Valencia Holding AS har org.nr 915 717 365 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.