Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Ulvedalsvegen 2 AS

Org.nr 915696627
Omsetning
5,2 mill
+17,2 %
Resultat
1,5 mill
+77,4 %
Mer

Om Ulvedalsvegen 2 AS

Ulvedalsvegen 2 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nannestad, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Torbjørn Bekken er daglig leder, og Torbjørn Bekken er styreleder. I 2025 hadde Ulvedalsvegen 2 AS en omsetning på 5,22 mill kr, en økning på 17 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,45 mill kr. Egenkapitalen var 14,42 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bekken 3x AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 118 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Nannestad, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 355 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet

Eiendomsdrift, herunder utleie av egen fast eiendom.

Formål

Eiendomsdrift, herunder utleie av egen fast eiendom, og alt hva dermed står i forbindelse.

API og MCPGET /company/915696627

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/915696627" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "915696627",
  "name": "ULVEDALSVEGEN 2 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.200",
  "nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "NANNESTAD", "county": "AKERSHUS", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "915696627" })

Spør AI-assistenten

  • Er Ulvedalsvegen 2 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
  • Hva driver Ulvedalsvegen 2 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
  • Gi meg en kort oversikt over Ulvedalsvegen 2 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025 · +17,2 % fra 2024 · +806,7 % over 4 år

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20255,22 mill kr2,50 mill kr1,45 mill kr66,29 mill kr14,42 mill kr51,87 mill kr
20244,45 mill kr1,86 mill kr819 063 kr63,79 mill kr12,97 mill kr50,82 mill kr
20231,89 mill kr468 828 kr34 114 kr65,04 mill kr11,82 mill kr53,22 mill kr
2022909 496 kr505 433 kr383 795 kr23,21 mill kr9,71 mill kr13,50 mill kr
2021575 767 kr439 307 kr331 458 kr9,98 mill kr9,32 mill kr657 512 kr

Balanse

2025
Eiendeler66,29 mill kr
Anleggsmidler82 %54,54 mill krOmløpsmidler18 %11,75 mill kr
Egenkapital og gjeld66,29 mill kr
Innskutt egenkapital17 %11,40 mill krOpptjent egenkapital5 %3,02 mill krLangsiktig gjeld78 %51,40 mill krKortsiktig gjeld1 %472 180 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader2,72 mill kr
Finansinntekter352 973 kr
Finanskostnader988 961 kr
Netto finans−635 988 kr
Ordinært resultat før skatt1,86 mill kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Den største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 26 prosent av driftsinntektene.

Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 17 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.

Gjeld til konsernselskaper
50 mill kr (76 % av balansen)
Rentekostnad til konsernselskaper
990 000 kr
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/915696627/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/915696627/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "915696627",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 5220259,
      "operating_profit": 2499190,
      "net_profit": 1453297,
      "equity": 14420317,
      …
    },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 4453421,
      "operating_profit": 1864655,
      "net_profit": 819063,
      "equity": 12967019,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "915696627" })

Spør AI-assistenten

  • Hva var driftsmarginen til Ulvedalsvegen 2 AS i 2025?
  • Hvor mye vokste omsetningen til Ulvedalsvegen 2 AS fra 2024 til 2025?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ulvedalsvegen 2 AS de siste årene.

Roller og styre5

Daglig leder

1Sist endret 15.02.2016
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 01.07.2022
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 09.12.2021
Regnskapsfører
repr. FRISIKT VEST ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 05.12.2022
Revisor
repr. INTER REVISOR ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →
API og MCPGET /company/915696627/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/915696627/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "915696627",
  "roles": [
    { "role_type": "Daglig leder", … },
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "915696627" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem er regnskapsfører for Ulvedalsvegen 2 AS?
  • List alle roller i Ulvedalsvegen 2 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Ulvedalsvegen 2 AS?

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
Ut (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Bekken 3x ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %100

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/915696627/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/915696627/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "915696627",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "BEKKEN 3X AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "915696627" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Ulvedalsvegen 2 AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Ulvedalsvegen 2 AS eier Bekken 3x AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Ulvedalsvegen 2 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Ulvedalsvegen 2 ASBEDRUtleie av egen eller leid fast eiendomNannestad−

Kunngjøringer37

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/915696627/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/915696627/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "915696627",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-06-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-05-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "915696627" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble styret i Ulvedalsvegen 2 AS sist endret?
  • Har Ulvedalsvegen 2 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Ulvedalsvegen 2 AS i Brønnøysundregistrene?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    +FRISIKT VEST AS(Regnskapsfører)−FRISIKT ØKONOMI VEST AS(Regnskapsfører)
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Endring i roller og styre
  4. Selskapsopplysninger oppdatert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Avskrivninger utgjør 26,2 % av driftsinntektene — 11,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin47,9 %42,3 %
Resultatmargin27,8 %17,1 %
Egenkapitalandel21,8 %37,0 %
Likviditetsgrad24,891,76
Gjeldsgrad3,601,06
Egenkapitalrentabilitet10,1 %5,7 %
Omsetningsvekst (siste år)+17,2 %+2,4 %
Andel av driftsinntekter2025Bransjemedian
Annen driftskostnad26,0 %19,2 %
Avskrivninger26,2 %14,8 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/915696627/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/915696627/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "915696627",
  "nace_code": "68.200",
  "industry_count": 64570,
  "revenue": { "value": 5220259, "percentile": 0.8738 },
  "operating_margin": { "value": 0.4787, "percentile": 0.5583 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "915696627" })

Spør AI-assistenten

  • Hvordan er lønnsomheten til Ulvedalsvegen 2 AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Ulvedalsvegen 2 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
  • Hvor solid er Ulvedalsvegen 2 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?

Godt å vite om Ulvedalsvegen 2 AS

Hvor stor er bransjen Ulvedalsvegen 2 AS tilhører?

Ulvedalsvegen 2 AS er ett av 118 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Nannestad, og ett av 76 560 på landsbasis.

Hvor lenge har Ulvedalsvegen 2 AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Ulvedalsvegen 2 AS ble etablert i 2015 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 44 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Ulvedalsvegen 2 AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Ulvedalsvegen 2 AS i Brønnøysundregistrene.

Hvilken selskapsform har Ulvedalsvegen 2 AS?

Organisasjonsformen til Ulvedalsvegen 2 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem leder Ulvedalsvegen 2 AS?

Torbjørn Bekken er registrert som daglig leder i Ulvedalsvegen 2 AS.

Hvem eier Ulvedalsvegen 2 AS?

Ulvedalsvegen 2 AS eies i hovedsak av Bekken 3x AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hva omsatte Ulvedalsvegen 2 AS for i 2025?

Ulvedalsvegen 2 AS hadde i 2025 en omsetning på 5,22 mill kr og et overskudd på 1,45 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Er Ulvedalsvegen 2 AS MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2022. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilket org.nr har Ulvedalsvegen 2 AS?

Ulvedalsvegen 2 AS har org.nr 915 696 627 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Akershus