Kavaleren 2b-H0106 AS
- Omsetning
- 395 000
- +4,5 %
- Resultat
- −375 278
- 7 års regnskap
Om Kavaleren 2b-H0106 AS
Kavaleren 2b-H0106 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Per Roar Jarli er styrets leder. I 2025 hadde Kavaleren 2b-H0106 AS en omsetning på 395 000 kr, en økning på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 375 278 kr. Egenkapitalen var −1,34 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Hagegata Utvikling II AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 581 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 351 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Kjøp, salg og utleie av eiendom, og annet som naturlig faller sammen med dette.
API og MCPGET /company/915183573
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915183573" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915183573",
"name": "KAVALEREN 2B-H0106 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "915183573" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Kavaleren 2b-H0106 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Kavaleren 2b-H0106 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Kavaleren 2b-H0106 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +4,5 % fra 2024 · +17,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 395 000 kr | −39 377 kr | −375 278 kr | 6,04 mill kr | −1,34 mill kr | 7,38 mill kr |
| 2024 | 378 000 kr | 177 164 kr | −183 535 kr | 6,14 mill kr | −965 555 kr | 7,11 mill kr |
| 2023 | 334 500 kr | 126 211 kr | −209 855 kr | 6,30 mill kr | −782 019 kr | 7,08 mill kr |
| 2022 | 336 000 kr | 127 972 kr | −137 576 kr | 6,23 mill kr | −572 165 kr | 6,81 mill kr |
| 2021 | 336 000 kr | 137 609 kr | −81 491 kr | 6,43 mill kr | 1,29 mill kr | 5,13 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 5 200 kr
API og MCPGET /company/915183573/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915183573/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915183573",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 395000,
"operating_profit": -39377,
"net_profit": -375278,
"equity": -1340833,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 378000,
"operating_profit": 177164,
"net_profit": -183535,
"equity": -965555,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "915183573" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Kavaleren 2b-H0106 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Kavaleren 2b-H0106 AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Kavaleren 2b-H0106 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 13.01.2023Regnskapsfører
1Sist endret 16.11.2024API og MCPGET /company/915183573/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915183573/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915183573",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "915183573" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Kavaleren 2b-H0106 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Kavaleren 2b-H0106 AS?
Hvem er regnskapsfører for Kavaleren 2b-H0106 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Per Roar Jarlihadde 50 %
- Hagegata Utvikling II AS50 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Hagegata Utvikling II AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/915183573/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915183573/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915183573",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "HAGEGATA UTVIKLING II AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "915183573" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Kavaleren 2b-H0106 AS eier Hagegata Utvikling II AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Kavaleren 2b-H0106 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Kavaleren 2b-H0106 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Hagegata Utvikling II AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/915183573/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915183573/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915183573",
"chain": [
{ "org_no": "819256012", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "915183573", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "915183573" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Kavaleren 2b-H0106 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Kavaleren 2b-H0106 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kavaleren 2b-H0106 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.1.2023 | Styre ↗ |
| 4.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.1.2020 | Daglig leder ↗ |
| 20.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/915183573/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915183573/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915183573",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "915183573" })Spør AI-assistenten
Når ble Kavaleren 2b-H0106 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Kavaleren 2b-H0106 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Kavaleren 2b-H0106 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -22,2 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 9,82 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/915183573/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915183573/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915183573",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64543,
"revenue": { "value": 395000, "percentile": 0.4472 },
"operating_margin": { "value": -0.0997, "percentile": 0.1781 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "915183573" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Kavaleren 2b-H0106 AS blant de 64543 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Kavaleren 2b-H0106 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Kavaleren 2b-H0106 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Kavaleren 2b-H0106 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kavaleren 2b-H0106 AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 581 i Oslo.
Er Kavaleren 2b-H0106 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2015, som er lenger enn 45 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 351 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Kavaleren 2b-H0106 AS i Enhetsregisteret?
Kavaleren 2b-H0106 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Kavaleren 2b-H0106 AS med?
Kavaleren 2b-H0106 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Kjøp, salg og utleie av eiendom, og annet som naturlig faller sammen med dette.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Kavaleren 2b-H0106 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Kavaleren 2b-H0106 AS?
Kavaleren 2b-H0106 AS eies i hovedsak av Hagegata Utvikling II AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Kavaleren 2b-H0106 AS?
I 2025 omsatte Kavaleren 2b-H0106 AS for 395 000 kr, opp 4 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 375 278 kr.
Hva er driftsresultatet til Kavaleren 2b-H0106 AS?
I 2025 hadde Kavaleren 2b-H0106 AS et driftsresultat på −39 377 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Kavaleren 2b-H0106 AS?
Kavaleren 2b-H0106 AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.