Øvre Tastarustå Velforening
- Omsetning
- 332 500
- +5,2 %
- Resultat
- −18 912
- 5 års regnskap
Om Øvre Tastarustå Velforening
Øvre Tastarustå Velforening er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Ole Andreas Sleveland er styrets leder. I 2025 hadde Øvre Tastarustå Velforening en omsetning på 332 500 kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 18 912 kr. Egenkapitalen var 72 370 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 1 681 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Stavanger, og ett av 74 334 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 154 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Drift og vedlikehold av fellesarealer i felt b5, reguleringsplan 1731 Tastarustå.
API og MCPGET /company/914962269
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914962269" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914962269",
"name": "ØVRE TASTARUSTÅ VELFORENING",
"org_form": "FLI",
"nace_code": "94.992",
"nace_desc": "Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "914962269" })Spør AI-assistenten
Hva driver Øvre Tastarustå Velforening med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Øvre Tastarustå Velforening: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Øvre Tastarustå Velforening registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +5,2 % fra 2024 · +66,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 332 500 kr | −24 660 kr | −18 912 kr | 100 572 kr | 72 370 kr | 28 202 kr |
| 2024 | 316 000 kr | −55 466 kr | −49 131 kr | 152 433 kr | 91 282 kr | 61 151 kr |
| 2023 | 266 000 kr | 11 099 kr | 17 606 kr | 199 780 kr | 140 413 kr | 59 367 kr |
| 2022 | 199 400 kr | −59 595 kr | −57 626 kr | 149 207 kr | 122 806 kr | 26 401 kr |
| 2021 | 199 500 kr | 22 408 kr | 22 585 kr | 225 157 kr | 180 432 kr | 44 725 kr |
Balanse
2025API og MCPGET /company/914962269/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914962269/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914962269",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 332500, "operating_profit": -24660, "net_profit": -18912, "equity": 72370, … },
{ "year": 2024, "revenue": 316000, "operating_profit": -55466, "net_profit": -49131, "equity": 91282, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "914962269" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Øvre Tastarustå Velforening i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Øvre Tastarustå Velforening de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Øvre Tastarustå Velforening per år.
Roller og styre7
Styre
5Sist endret 13.06.2023Regnskapsfører
1Sist endret 07.06.2016Forretningsfører
1Sist endret 17.01.2023API og MCPGET /company/914962269/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914962269/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914962269",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "914962269" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Øvre Tastarustå Velforening?
Hvem er regnskapsfører for Øvre Tastarustå Velforening?
List alle roller i Øvre Tastarustå Velforening: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Øvre Tastarusta Velforening | AAFY | Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers | Stavanger | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/914962269/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914962269/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914962269",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "914962269" })Spør AI-assistenten
Når leverte Øvre Tastarustå Velforening sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Øvre Tastarustå Velforening i Brønnøysundregistrene?
Når ble Øvre Tastarustå Velforening sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 72,0 % | 87,8 % |
| Likviditetsgrad | 3,57 | 4,19 |
| Gjeldsgrad | 0,39 | 0,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | -26,1 % | 4,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/914962269/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914962269/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914962269",
"nace_code": "94.992",
"industry_count": 2104,
"revenue": { "value": 332500, "percentile": 0.4656 },
"operating_margin": { "value": -0.0742, "percentile": 0.237 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "914962269" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Øvre Tastarustå Velforening blant de 2104 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Øvre Tastarustå Velforening sammenlignet med andre i bransjen?
Er Øvre Tastarustå Velforening blant de største selskapene innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1082 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Øvre Tastarustå Velforening
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Øvre Tastarustå Velforening?
Det er registrert 74 334 selskaper i Norge innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, hvorav 1 681 i Stavanger.
Er Øvre Tastarustå Velforening et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2015, som er lenger enn 39 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 154 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Øvre Tastarustå Velforening?
Øvre Tastarustå Velforening er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Øvre Tastarustå Velforening?
Øvre Tastarustå Velforening driver innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, med NACE-kode 94.992 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drift og vedlikehold av fellesarealer i felt b5, reguleringsplan 1731 Tastarustå.
Hvem sitter i styret i Øvre Tastarustå Velforening?
Ole Andreas Sleveland er registrert som styreleder i Øvre Tastarustå Velforening, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hva er omsetningen til Øvre Tastarustå Velforening?
Øvre Tastarustå Velforening hadde i 2025 en omsetning på 332 500 kr og et underskudd på 18 912 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Øvre Tastarustå Velforening?
I 2025 hadde Øvre Tastarustå Velforening et driftsresultat på −24 660 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Øvre Tastarustå Velforening?
Øvre Tastarustå Velforening er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Øvre Tastarustå Velforening?
Forretningsadressen til Øvre Tastarustå Velforening er c/o Bate Boligbyggelag Zetlitzveien 2, 4017, STAVANGER i Stavanger kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Øvre Tastarustå Velforening?
Øvre Tastarustå Velforening har organisasjonsnummer 914 962 269. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.