Studio 1 Frisør AS
- Omsetning
- 742 647
- −8,5 %
- Resultat
- 145 729
- 7 års regnskap
Om Studio 1 Frisør AS
Studio 1 Frisør AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sokndal, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Sandra Christel Årstad er styrets leder. I 2025 hadde Studio 1 Frisør AS en omsetning på 742 647 kr, en nedgang på 8 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 145 729 kr. Egenkapitalen var −16 132 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sandra Christel Årstad med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 11 innen frisering og barbering i Sokndal, og ett av 8 810 i Norge. Det er eldre enn 59 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Frisørsalong.
Formål
Frisering og annen skjønnhetspleie.
API og MCPGET /company/914637767
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914637767" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914637767",
"name": "STUDIO 1 FRISØR AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SOKNDAL", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "914637767" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Studio 1 Frisør AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Studio 1 Frisør AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Sokndal holder Studio 1 Frisør AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −8,5 % fra 2024 · +1,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 742 647 kr | 166 590 kr | 145 729 kr | 262 994 kr | −16 132 kr | 279 126 kr |
| 2024 | 811 620 kr | −83 157 kr | −90 142 kr | 107 041 kr | −161 862 kr | 268 902 kr |
| 2023 | 837 321 kr | −16 021 kr | −17 519 kr | 273 588 kr | −71 720 kr | 345 307 kr |
| 2022 | 662 165 kr | −169 524 kr | −171 004 kr | 146 044 kr | −54 200 kr | 200 244 kr |
| 2021 | 730 661 kr | −24 857 kr | −21 092 kr | 350 730 kr | 116 804 kr | 233 926 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 41 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 61 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/914637767/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914637767/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914637767",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 742647, "operating_profit": 166590, "net_profit": 145729, "equity": -16132, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 811620,
"operating_profit": -83157,
"net_profit": -90142,
"equity": -161862,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "914637767" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Studio 1 Frisør AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Studio 1 Frisør AS per år.
Hvordan har omsetningen til Studio 1 Frisør AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 19.12.2014Regnskapsfører
1Sist endret 05.02.2024API og MCPGET /company/914637767/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914637767/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914637767",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "914637767" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Studio 1 Frisør AS?
List alle roller i Studio 1 Frisør AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Studio 1 Frisør AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sandra Christel Årstad | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/914637767/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914637767/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914637767",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "914637767" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Studio 1 Frisør AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Studio 1 Frisør AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Studio 1 Frisør AS | BEDR | Frisering og barbering | Sokndal | − |
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.2.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.3.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.2.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.1.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.2.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.2.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/914637767/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914637767/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914637767",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-31", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "914637767" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Studio 1 Frisør AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Studio 1 Frisør AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Studio 1 Frisør AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -6,1 % | 28,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,90 | 1,31 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/914637767/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914637767/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914637767",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3131,
"revenue": { "value": 742647, "percentile": 0.2495 },
"operating_margin": { "value": 0.2243, "percentile": 0.9362 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "914637767" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Studio 1 Frisør AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Studio 1 Frisør AS blant de største selskapene innen frisering og barbering?
Hvor solid er Studio 1 Frisør AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Studio 1 Frisør AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Studio 1 Frisør AS?
Det er registrert 8 810 selskaper i Norge innen frisering og barbering, hvorav 11 i Sokndal.
Er Studio 1 Frisør AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 59 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 245 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Studio 1 Frisør AS?
Studio 1 Frisør AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Studio 1 Frisør AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Sandra Christel Årstad største eier i Studio 1 Frisør AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Studio 1 Frisør AS?
I 2025 omsatte Studio 1 Frisør AS for 742 647 kr, ned 8 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 145 729 kr.
Hva er aksjekapitalen i Studio 1 Frisør AS?
Studio 1 Frisør AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hvor ligger Studio 1 Frisør AS?
Forretningsadressen til Studio 1 Frisør AS er Torggården, 4380, HAUGE I DALANE i Sokndal kommune.
Er Studio 1 Frisør AS registrert i MVA-registeret?
Studio 1 Frisør AS er registrert i MVA-registeret (siden 2014) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hvem fører regnskapet til Studio 1 Frisør AS?
Regnskap I Sentrum AS er registrert som regnskapsfører for Studio 1 Frisør AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.