Nidco Solutions NUF
- Omsetning
- 3,6 mill
- −45,3 %
- Resultat
- −520 864
- −369,2 %
Om Nidco Solutions NUF
Nidco Solutions NUF er registrert som norskregistrert utenlandsk foretak med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Oppføring av bygninger. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2014. Martynas Nideris er daglig leder, og Martynas Nideris er styreleder. I 2025 hadde Nidco Solutions NUF en omsetning på 3,64 mill kr, en nedgang på 45 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 520 864 kr. Egenkapitalen var 1,58 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 286 innen oppføring av bygninger i Tønsberg, og ett av 24 637 i Norge. Det er eldre enn 60 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Vedlikehold og oppføring av byggkonstruksjoner, eneboliger, tradisjonelt snekkerarbeid og annet arbeid som naturlig hører inn under dette. Salg og import av bygningsmateriell samt investere i andre selskaper og eiendommer.
API og MCPGET /company/913901584
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913901584" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913901584",
"name": "NIDCO SOLUTIONS NUF",
"org_form": "NUF",
"nace_code": "41.000",
"nace_desc": "Oppføring av bygninger",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "913901584" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Nidco Solutions NUF registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Nidco Solutions NUF stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tønsberg holder Nidco Solutions NUF til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −45,3 % fra 2024 · +6,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,64 mill kr | −468 598 kr | −520 864 kr | 1,66 mill kr | 1,58 mill kr | 81 442 kr |
| 2024 | 6,66 mill kr | 263 012 kr | 193 457 kr | 2,69 mill kr | 2,10 mill kr | 589 803 kr |
| 2023 | 4,76 mill kr | −485 804 kr | −386 795 kr | 2,27 mill kr | 1,91 mill kr | 368 184 kr |
| 2022 | 4,63 mill kr | −85 762 kr | −74 817 kr | 2,74 mill kr | 2,29 mill kr | 448 511 kr |
| 2021 | 3,42 mill kr | 25 081 kr | 18 666 kr | 2,68 mill kr | 2,37 mill kr | 313 958 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 80 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 97 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/913901584/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913901584/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913901584",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3642357,
"operating_profit": -468598,
"net_profit": -520864,
"equity": 1578831,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 6657172,
"operating_profit": 263012,
"net_profit": 193457,
"equity": 2099695,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "913901584" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Nidco Solutions NUF i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Nidco Solutions NUF fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Nidco Solutions NUF i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 22.09.2014Styre
1Sist endret 22.09.2014Regnskapsfører
1Sist endret 25.01.2022Hovedforetak
1Sist endret 22.09.2014API og MCPGET /company/913901584/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913901584/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913901584",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Oppl om foretaket i hjemlandet", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "913901584" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Nidco Solutions NUF?
Hvem er daglig leder og styreleder i Nidco Solutions NUF?
Hvem er regnskapsfører for Nidco Solutions NUF?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nidco Solutions NUF | BEDR | Oppføring av bygninger | Tønsberg | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 22.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.1.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 23.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/913901584/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913901584/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913901584",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "913901584" })Spør AI-assistenten
Når ble Nidco Solutions NUF sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Nidco Solutions NUF sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Nidco Solutions NUF i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 79,9 % av driftsinntektene — 32,0 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -12,9 % | 2,9 % |
| Resultatmargin | -14,3 % | 2,0 % |
| Egenkapitalandel | 95,1 % | 29,7 % |
| Likviditetsgrad | 19,80 | 1,30 |
| Gjeldsgrad | 0,05 | 1,41 |
| Egenkapitalrentabilitet | -33,0 % | 11,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -45,3 % | +1,5 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 79,9 % | 47,9 % |
| Lønnskostnad | 5,2 % | 33,4 % |
| Annen driftskostnad | 27,6 % | 11,6 % |
| Avskrivninger | 0,2 % | 1,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/913901584/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913901584/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913901584",
"nace_code": "41.000",
"industry_count": 12276,
"revenue": { "value": 3642357, "percentile": 0.6329 },
"operating_margin": { "value": -0.1287, "percentile": 0.1393 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "913901584" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Nidco Solutions NUF sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Nidco Solutions NUF på i bransjen?
Hvor ligger Nidco Solutions NUF blant de 12276 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Nidco Solutions NUF
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nidco Solutions NUF?
Det er registrert 24 637 selskaper i Norge innen oppføring av bygninger, hvorav 286 i Tønsberg.
Er Nidco Solutions NUF et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 60 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 805 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Nidco Solutions NUF?
Nidco Solutions NUF er et aktivt selskap registrert som Norskregistrert utenlandsk foretak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Nidco Solutions NUF?
Daglig leder i Nidco Solutions NUF er Martynas Nideris, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hva er omsetningen til Nidco Solutions NUF?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 3,64 mill kr, ned 45 % fra 2024. Egenkapitalen var 1,58 mill kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Nidco Solutions NUF?
I 2025 hadde Nidco Solutions NUF et driftsresultat på −468 598 kr, som tilsvarer en driftsmargin på −12,9 %.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Nidco Solutions NUF?
Nidco Solutions NUF er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem fører regnskapet til Nidco Solutions NUF?
Saga Regnskap Og Rådgivning AS er registrert som regnskapsfører for Nidco Solutions NUF.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.