Meldal Treningssenter AS
- Omsetning
- 500 154
- −6,3 %
- Resultat
- −9 113
- −195,2 %
Om Meldal Treningssenter AS
Meldal Treningssenter AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Orkland, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Treningssentervirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Marte Storås Einum er daglig leder, og Marte Storås Einum er styreleder. I 2025 hadde Meldal Treningssenter AS en omsetning på 500 154 kr, en nedgang på 6 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 9 113 kr. Egenkapitalen var 82 781 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Marte Storås Einum med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 6 innen treningssentervirksomhet i Orkland, og ett av 1 786 i Norge. Det er eldre enn 70 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (64 %).
Aktivitet
Drift av treningssenter og utøvelse av fysioterapi.
Formål
Selskapet skal drive treningssenter og fysioterapivirksomhet
API og MCPGET /company/913894286
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913894286" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913894286",
"name": "MELDAL TRENINGSSENTER AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "93.130",
"nace_desc": "Treningssentervirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ORKLAND", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "913894286" })Spør AI-assistenten
Hva driver Meldal Treningssenter AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Meldal Treningssenter AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Meldal Treningssenter AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −6,3 % fra 2024 · −12,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 500 154 kr | −17 588 kr | −9 113 kr | 109 821 kr | 82 781 kr | 27 040 kr |
| 2024 | 533 932 kr | 9 780 kr | 9 568 kr | 113 148 kr | 91 894 kr | 21 254 kr |
| 2023 | 563 890 kr | −16 509 kr | −16 519 kr | 121 460 kr | 82 327 kr | 39 133 kr |
| 2022 | 549 229 kr | 34 865 kr | 34 545 kr | 131 046 kr | 98 846 kr | 32 200 kr |
| 2021 | 573 552 kr | 263 kr | 43 kr | 95 237 kr | 64 301 kr | 30 936 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 95 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 67 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/913894286/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913894286/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913894286",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 500154, "operating_profit": -17588, "net_profit": -9113, "equity": 82781, … },
{ "year": 2024, "revenue": 533932, "operating_profit": 9780, "net_profit": 9568, "equity": 91894, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "913894286" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Meldal Treningssenter AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Meldal Treningssenter AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Meldal Treningssenter AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 18.08.2014Styre
2Sist endret 18.08.2014Regnskapsfører
1Sist endret 26.01.2026API og MCPGET /company/913894286/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913894286/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913894286",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "913894286" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Meldal Treningssenter AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Meldal Treningssenter AS?
Hvem er regnskapsfører for Meldal Treningssenter AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Marte Storås Einum | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/913894286/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913894286/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913894286",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "913894286" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Meldal Treningssenter AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Meldal Treningssenter AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Meldal Treningssenter AS | BEDR | Treningssentervirksomhet | Orkland | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 13.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.10.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 30.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 25.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/913894286/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913894286/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913894286",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "913894286" })Spør AI-assistenten
Når ble Meldal Treningssenter AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Meldal Treningssenter AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Meldal Treningssenter AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 75,4 % | 32,1 % |
| Likviditetsgrad | 3,34 | 1,25 |
| Gjeldsgrad | 0,33 | 1,12 |
| Egenkapitalrentabilitet | -11,0 % | 19,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/913894286/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913894286/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913894286",
"nace_code": "93.130",
"industry_count": 1036,
"revenue": { "value": 500154, "percentile": 0.2926 },
"operating_margin": { "value": -0.0352, "percentile": 0.2329 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "913894286" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Meldal Treningssenter AS på i bransjen?
Hvor ligger Meldal Treningssenter AS blant de 1036 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Meldal Treningssenter AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Meldal Treningssenter AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Meldal Treningssenter AS?
Det er registrert 1 786 selskaper i Norge innen treningssentervirksomhet, hvorav 6 i Orkland.
Er Meldal Treningssenter AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 70 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 54 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Meldal Treningssenter AS?
Meldal Treningssenter AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Meldal Treningssenter AS?
Daglig leder i Meldal Treningssenter AS er Marte Storås Einum, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Meldal Treningssenter AS?
Største aksjonær i Meldal Treningssenter AS er Marte Storås Einum med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Meldal Treningssenter AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 500 154 kr, ned 6 % fra 2024. Egenkapitalen var 82 781 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Meldal Treningssenter AS?
I 2025 hadde Meldal Treningssenter AS et driftsresultat på −17 588 kr.
Hvor solid er balansen til Meldal Treningssenter AS?
Egenkapitalen i Meldal Treningssenter AS var 82 781 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 75,4 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Meldal Treningssenter AS?
Forretningsadressen til Meldal Treningssenter AS er Kvamsveien 613, 7336, MELDAL i Orkland kommune.
Hvem fører regnskapet til Meldal Treningssenter AS?
Orkla Sparebank Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Meldal Treningssenter AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.