Romarheim Fysioterapi AS
- Omsetning
- 2,8 mill
- +1,6 %
- Resultat
- 543 524
- −44,7 %
Om Romarheim Fysioterapi AS
Romarheim Fysioterapi AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Alver, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Fysioterapi- og ergoterapitjenester. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Sindre Romarheim er daglig leder, og Sindre Romarheim er styreleder. I 2025 hadde Romarheim Fysioterapi AS en omsetning på 2,84 mill kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 543 524 kr. Egenkapitalen var 1,95 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sindre Romarheim med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 40 innen fysioterapi- og ergoterapitjenester i Alver, og ett av 6 992 i Norge. Det ble etablert samme år som 224 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Verksemda vil utføre undersøking og behandling innan Klinisk Ortopedisk Medisin (ad modum Cyriax). Dette medfører fysikalsk fysioterapibehandling, inkludert injeksjonsbehandling.
Formål
Drive verksemd innan andre helsetenester. Selskapet vil også drive aktiv kapitalforvaltning av overskotslikviditet.
API og MCPGET /company/913811593
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913811593" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913811593",
"name": "ROMARHEIM FYSIOTERAPI AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.950",
"nace_desc": "Fysioterapi- og ergoterapitjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ALVER", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "913811593" })Spør AI-assistenten
Hva driver Romarheim Fysioterapi AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Romarheim Fysioterapi AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Romarheim Fysioterapi AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1,6 % fra 2024 · +15,1 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,84 mill kr | 599 491 kr | 543 524 kr | 2,70 mill kr | 1,95 mill kr | 753 152 kr |
| 2024 | 2,80 mill kr | 1,06 mill kr | 982 180 kr | 2,42 mill kr | 1,70 mill kr | 715 995 kr |
| 2023 | 2,56 mill kr | 802 171 kr | 651 642 kr | 1,79 mill kr | 942 506 kr | 849 787 kr |
| 2022 | 2,44 mill kr | 589 932 kr | 316 823 kr | 1,17 mill kr | 690 865 kr | 481 235 kr |
| 2021 | 2,47 mill kr | 573 845 kr | 592 455 kr | 1,75 mill kr | 374 042 kr | 1,37 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 43 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 33 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte tilsvarende om lag halvparten av årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 14 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/913811593/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913811593/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913811593",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2842539,
"operating_profit": 599491,
"net_profit": 543524,
"equity": 1948210,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2796616,
"operating_profit": 1060837,
"net_profit": 982180,
"equity": 1704686,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "913811593" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Romarheim Fysioterapi AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Romarheim Fysioterapi AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Romarheim Fysioterapi AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 25.06.2014Styre
2Sist endret 06.04.2016Regnskapsfører
1Sist endret 17.01.2019API og MCPGET /company/913811593/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913811593/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913811593",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "913811593" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Romarheim Fysioterapi AS?
List alle roller i Romarheim Fysioterapi AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Romarheim Fysioterapi AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sindre Romarheim | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/913811593/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913811593/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913811593",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "913811593" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Romarheim Fysioterapi AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Romarheim Fysioterapi AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Romarheim Fysioterapi AS | BEDR | Fysioterapi- og ergoterapitjenester | Alver | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/913811593/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913811593/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913811593",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "913811593" })Spør AI-assistenten
Når ble Romarheim Fysioterapi AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Romarheim Fysioterapi AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Romarheim Fysioterapi AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 43,3 % av driftsinntektene — 14,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 21,1 % | 4,7 % |
| Resultatmargin | 19,1 % | 3,9 % |
| Egenkapitalandel | 72,1 % | 47,3 % |
| Likviditetsgrad | 3,19 | 1,64 |
| Gjeldsgrad | 0,39 | 0,74 |
| Egenkapitalrentabilitet | 27,9 % | 17,6 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +1,6 % | +2,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,0 % | 2,4 % |
| Lønnskostnad | 32,6 % | 45,9 % |
| Annen driftskostnad | 43,3 % | 28,6 % |
| Avskrivninger | 2,9 % | 1,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/913811593/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913811593/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913811593",
"nace_code": "86.950",
"industry_count": 1083,
"revenue": { "value": 2842539, "percentile": 0.8807 },
"operating_margin": { "value": 0.2109, "percentile": 0.8185 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "913811593" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Romarheim Fysioterapi AS på i bransjen?
Hvor ligger Romarheim Fysioterapi AS blant de 1083 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Romarheim Fysioterapi AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Romarheim Fysioterapi AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Romarheim Fysioterapi AS?
Det er registrert 6 992 selskaper i Norge innen fysioterapi- og ergoterapitjenester, hvorav 40 i Alver.
Er Romarheim Fysioterapi AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 50 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 224 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Romarheim Fysioterapi AS?
Romarheim Fysioterapi AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Romarheim Fysioterapi AS?
Daglig leder i Romarheim Fysioterapi AS er Sindre Romarheim, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Romarheim Fysioterapi AS?
Største aksjonær i Romarheim Fysioterapi AS er Sindre Romarheim med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Romarheim Fysioterapi AS?
Romarheim Fysioterapi AS hadde i 2025 en omsetning på 2,84 mill kr og et overskudd på 543 524 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Romarheim Fysioterapi AS?
I 2025 hadde Romarheim Fysioterapi AS et driftsresultat på 599 491 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 21,1 %.
Hvem fører regnskapet til Romarheim Fysioterapi AS?
Askvoll Rekneskapsteneste AS er registrert som regnskapsfører for Romarheim Fysioterapi AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.