Lundvegen 2-4 Geilo AS
- Omsetning
- 2,1 mill
- +3 %
- Resultat
- 457 679
- −14,7 %
Om Lundvegen 2-4 Geilo AS
Lundvegen 2-4 Geilo AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lørenskog, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Annen undervisning ellers. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Sverre Bakke er daglig leder, og Sverre Bakke er styreleder. I 2025 hadde Lundvegen 2-4 Geilo AS en omsetning på 2,05 mill kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 457 679 kr. Egenkapitalen var 32 815 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Harket & Bakke AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 118 innen annen undervisning ellers i Lørenskog, og ett av 14 715 i Norge. Det er eldre enn 74 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Eie, utvikle, drifte og leie ut eiendom.
Formål
Eie, utvikle, drifte og leie ut eiendom, samt hva som herved står i forbindelse.
API og MCPGET /company/913538005
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913538005" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913538005",
"name": "LUNDVEGEN 2-4 GEILO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "85.597",
"nace_desc": "Annen undervisning ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LØRENSKOG", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "913538005" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Lundvegen 2-4 Geilo AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Lundvegen 2-4 Geilo AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lørenskog holder Lundvegen 2-4 Geilo AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +3 % fra 2024 · +30,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,05 mill kr | 1,17 mill kr | 457 679 kr | 9,83 mill kr | 32 815 kr | 9,80 mill kr |
| 2024 | 1,99 mill kr | 1,37 mill kr | 536 804 kr | 10,64 mill kr | 35 136 kr | 10,60 mill kr |
| 2023 | 1,95 mill kr | 1,29 mill kr | 536 305 kr | 11,57 mill kr | 198 333 kr | 11,37 mill kr |
| 2022 | 1,86 mill kr | 1,15 mill kr | 670 485 kr | 11,69 mill kr | −337 972 kr | 12,03 mill kr |
| 2021 | 1,57 mill kr | 933 189 kr | 516 095 kr | 11,59 mill kr | −1,01 mill kr | 12,59 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at avskrivninger er den største kostnadsposten, med om lag 24 prosent av driftsinntektene. Det meste av årsresultatet ble avsatt til utbytte.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 61 000 kr (1 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 5 600 kr
API og MCPGET /company/913538005/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913538005/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913538005",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2051317,
"operating_profit": 1173675,
"net_profit": 457679,
"equity": 32815,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1991570,
"operating_profit": 1367185,
"net_profit": 536804,
"equity": 35136,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "913538005" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Lundvegen 2-4 Geilo AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Lundvegen 2-4 Geilo AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Lundvegen 2-4 Geilo AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 28.04.2014Styre
2Sist endret 28.04.2014Regnskapsfører
1Sist endret 27.12.2023API og MCPGET /company/913538005/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913538005/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913538005",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "913538005" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Lundvegen 2-4 Geilo AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Harket & Bakke AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/913538005/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913538005/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913538005",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HARKET & BAKKE AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "913538005" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Lundvegen 2-4 Geilo AS eier Harket & Bakke AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Lundvegen 2-4 Geilo AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Lundvegen 2-4 Geilo AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Harket & Bakke AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/913538005/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913538005/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913538005",
"chain": [
{ "org_no": "988823708", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "913538005", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "913538005" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Lundvegen 2-4 Geilo AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lundvegen 2-4 Geilo AS | BEDR | Annen undervisning ellers | Lørenskog | − |
Kunngjøringer26
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 26.10.2023 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 26.10.2023 | Revisor ↗ |
| 20.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.12.2022 | Signatur ↗ |
| 7.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.3.2022 | Signatur ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/913538005/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913538005/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913538005",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "913538005" })Spør AI-assistenten
Når leverte Lundvegen 2-4 Geilo AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Lundvegen 2-4 Geilo AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Lundvegen 2-4 Geilo AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 24,4 % av driftsinntektene — 23,2 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 57,2 % | 3,6 % |
| Resultatmargin | 22,3 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 0,3 % | 50,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,35 | 1,64 |
| Gjeldsgrad | 298,54 | 0,46 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1394,7 % | 8,3 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 18,4 % | 25,6 % |
| Avskrivninger | 24,4 % | 1,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/913538005/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913538005/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913538005",
"nace_code": "85.597",
"industry_count": 2519,
"revenue": { "value": 2051317, "percentile": 0.8134 },
"operating_margin": { "value": 0.5722, "percentile": 0.884 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "913538005" })Spør AI-assistenten
Er Lundvegen 2-4 Geilo AS blant de største selskapene innen annen undervisning ellers?
Hvor solid er Lundvegen 2-4 Geilo AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Lundvegen 2-4 Geilo AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Lundvegen 2-4 Geilo AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Det er registrert 14 715 selskaper i Norge innen annen undervisning ellers, hvorav 118 i Lørenskog.
Er Lundvegen 2-4 Geilo AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 74 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 407 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Lundvegen 2-4 Geilo AS i Enhetsregisteret?
Lundvegen 2-4 Geilo AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Lundvegen 2-4 Geilo AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Daglig leder i Lundvegen 2-4 Geilo AS er Sverre Bakke, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Største aksjonær i Lundvegen 2-4 Geilo AS er Harket & Bakke AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,05 mill kr, opp 3 % fra 2024. Egenkapitalen var 32 815 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Egenkapitalen i Lundvegen 2-4 Geilo AS var 32 815 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 0,3 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Lundvegen 2-4 Geilo AS?
Lundvegen 2-4 Geilo AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.