Brothers&sisters AS
- Omsetning
- 2,1 mill
- +20,5 %
- Resultat
- 15 715
- 7 års regnskap
Om Brothers&sisters AS
Brothers&sisters AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stjørdal, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Pernille Murray Ånnegård er daglig leder, og Pernille Murray Ånnegård er styreleder. I 2025 hadde Brothers&sisters AS en omsetning på 2,07 mill kr, en økning på 21 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 15 715 kr. Egenkapitalen var 47 472 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Pernille Murray Ånnegård med 80 % av aksjene. Selskapet er ett av 45 innen frisering og barbering i Stjørdal, og ett av 8 811 i Norge. Det er eldre enn 62 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Drive frisørsalong, salg av hårprodukter, samt deltakelse i andre selskaper.
API og MCPGET /company/913100956
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913100956" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913100956",
"name": "BROTHERS&SISTERS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STJØRDAL", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "913100956" })Spør AI-assistenten
Hvor i Stjørdal holder Brothers&sisters AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Brothers&sisters AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Brothers&sisters AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +20,5 % fra 2024 · +55,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,07 mill kr | 20 147 kr | 15 715 kr | 726 046 kr | 47 472 kr | 678 574 kr |
| 2024 | 1,71 mill kr | −42 521 kr | −28 878 kr | 762 737 kr | 31 757 kr | 730 981 kr |
| 2023 | 1,55 mill kr | −12 987 kr | −35 757 kr | 298 841 kr | 41 135 kr | 257 706 kr |
| 2022 | 1,56 mill kr | −62 262 kr | −47 964 kr | 386 987 kr | 76 891 kr | 310 095 kr |
| 2021 | 1,33 mill kr | 80 272 kr | 62 612 kr | 436 974 kr | 124 855 kr | 312 119 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 70 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 38 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler.
API og MCPGET /company/913100956/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913100956/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913100956",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2065357, "operating_profit": 20147, "net_profit": 15715, "equity": 47472, … },
{ "year": 2024, "revenue": 1713569, "operating_profit": -42521, "net_profit": -28878, "equity": 31757, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "913100956" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Brothers&sisters AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Brothers&sisters AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Brothers&sisters AS per år.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 20.01.2014Styre
2Sist endret 20.01.2014Regnskapsfører
1Sist endret 19.02.2019API og MCPGET /company/913100956/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913100956/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913100956",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "913100956" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Brothers&sisters AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Brothers&sisters AS?
List alle roller i Brothers&sisters AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Pernille Murray Ånnegård80 %
- Pernille Ånnegårdhadde 80 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Pernille Murray Ånnegård | Person | Ordinære aksjer | 80,0 % | 80 |
| Linn Murray | Person | Ordinære aksjer | 20,0 % | 20 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/913100956/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913100956/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913100956",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "913100956" })Spør AI-assistenten
Er Brothers&sisters AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Brothers&sisters AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Brothers&sisters AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Brothers&sisters AS | BEDR | Frisering og barbering | Stjørdal | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 7.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.8.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2018 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/913100956/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913100956/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913100956",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "913100956" })Spør AI-assistenten
Når leverte Brothers&sisters AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Brothers&sisters AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Brothers&sisters AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 69,7 % av driftsinntektene — 7,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,0 % | 2,6 % |
| Resultatmargin | 0,8 % | 2,0 % |
| Egenkapitalandel | 6,5 % | 28,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,90 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 14,29 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | 33,1 % | 17,5 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 12,4 % | 11,5 % |
| Lønnskostnad | 69,7 % | 62,0 % |
| Annen driftskostnad | 16,1 % | 19,4 % |
| Avskrivninger | 0,8 % | 0,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/913100956/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913100956/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913100956",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3130,
"revenue": { "value": 2065357, "percentile": 0.5918 },
"operating_margin": { "value": 0.0098, "percentile": 0.4065 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "913100956" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Brothers&sisters AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Brothers&sisters AS blant de største selskapene innen frisering og barbering?
Hvor solid er Brothers&sisters AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså i Stjørdal
1 000+ til i Stjørdal →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Brothers&sisters AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Brothers&sisters AS?
Det er registrert 8 811 selskaper i Norge innen frisering og barbering, hvorav 45 i Stjørdal.
Er Brothers&sisters AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 62 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 245 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Brothers&sisters AS et aktivt selskap?
Brothers&sisters AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Brothers&sisters AS?
Daglig leder i Brothers&sisters AS er Pernille Murray Ånnegård, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Brothers&sisters AS?
Pernille Murray Ånnegård er registrert som styreleder i Brothers&sisters AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Brothers&sisters AS?
Største aksjonær i Brothers&sisters AS er Pernille Murray Ånnegård med 80 % av aksjene, fulgt av Linn Murray (20 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Brothers&sisters AS?
I 2025 omsatte Brothers&sisters AS for 2,07 mill kr, opp 21 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 15 715 kr.
Hva er driftsresultatet til Brothers&sisters AS?
I 2025 hadde Brothers&sisters AS et driftsresultat på 20 147 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 1 %.
Hva er aksjekapitalen i Brothers&sisters AS?
Brothers&sisters AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Er Brothers&sisters AS registrert i MVA-registeret?
Brothers&sisters AS er registrert i MVA-registeret (siden 2014) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.